Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

NTi Sento - Profil | St 1.10.2014 14:07:36

mikos12 >> ahoj ja co muzu rict co si objednavame obleceni na vychazky nebo na doma tak materialove je to uplne jinde jak u nas tady v republice perfektni tricka mikiny a kalhoty s modernejsim vzhledem a mnohem lepsim matrosem decka to nekouse kupodivu a jsou spokojeni tricka nektery i stretch matros a jsou fakt slusny takze myslim ze oblceni na ryby nebude nejhorsi musis se ale nejdriv pomerit mi jsme to tak udelali a potom podle mir si to tam vybrat kupovani zdar :::))))))))))

    NPallermo - Profil | St 1.10.2014 13:48:12

    JoeChains >> tak rikal ze ma L a kdline by mohl mit kratsi rukav o par cm

    zalezi asi jaky mas pupek to on moc nema :d

      Nmikos12 - Profil | St 1.10.2014 13:20:34

      objednával jste už někdo nějaké rybářské oblečení,(bundy,mikyny atd.)jaká je to popřípadě kvalita?

        Nmik UTD - Profil | St 1.10.2014 13:01:25

        Tady jsou

          Nmik UTD - Profil | St 1.10.2014 12:55:34

          Ti Sento >> mělo to být shimano a do shimana to mělo daleko :D

            NTi Sento - Profil | St 1.10.2014 12:27:43

            mik UTD >> ahoj a treba tohodle se chci prave vyvarovat :::)))))

              Nmik UTD - Profil | St 1.10.2014 11:27:42

              pslany >> Navi jsem bral, ale neodpovídalo to popisu, sice fungují dobře ale u jednoho se sklápí rychlo sklopka na kličce

                NJoeChains - Profil | Út 30.9.2014 21:37:21

                Pallermo >> Tak to prosim zjisti tuto, ja mam taky 180. :-)

                  NPallermo - Profil | Út 30.9.2014 21:01:18

                  JoeChains >> hele to zjistim ale je vetsi nez ja a ja mam 180 cm
                  a myslim ze bral xl

                    NTi Sento - Profil | Út 30.9.2014 20:37:02

                    ja jsem chtel tohle ale je to uz dosthttp://www.aliexpress.com/item/OKUMA-Salina-II-1600​0-SA-II-16000-4-8-1-8BB-1RB-All-Metal-long-casting/​2046088614.html je to drazsi se clem a dani jako ze se mi libi ale nejak se mi do toho az tak nechce

                      NJoeChains - Profil | Út 30.9.2014 20:29:52

                      Pallermo >> Jak je velkej a co bral za velikost? Se bojim, aby cinsky XL nebylo na chlapa 170 cm. :-)

                        Npslany - Profil | Út 30.9.2014 20:14:13

                        Ahoj chlapi,

                        chcu si udelat radost na narozky a koupit feedry, prosel sem to tu vsecko tisickrat a uz mam celkem jasno, ale napadlo me diky teto diskusi kouknout do ciny a sem hotovy z tech cen, treba ryobi http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=ryob​i+reel&catId=&initiative_id=SB_20140930100038
                        Brali jse uz nekdo navi?

                        Diky Pavel

                          NPallermo - Profil | Út 30.9.2014 20:02:18

                          Bomber76 >> :o))

                            NBomber76 - Profil | Út 30.9.2014 19:59:26

                            Nabíječka k ní je, ale baterky ne. Koukal jsem na aukro a něco tam je.

                              Nsyrus - Profil | Út 30.9.2014 19:57:39

                              Pallermo >> Na to sem si dával velkýho bacha.Čelovka+baterky a dvě nabíječky.

                                NPallermo - Profil | Út 30.9.2014 19:56:50

                                JoeChains >> ty hadry si objednal nas kamarad a vypadaj super ted je rada na nas .D

                                  Nsyrus - Profil | Út 30.9.2014 19:56:35

                                  Bomber76 >> seženeš je zase z číny.A hlavně si je kup s nabíječkou:))))))
                                  S baterkama a nabíječkama se ta cena čelovky pohybuje 15USD a víc.

                                    NPallermo - Profil | Út 30.9.2014 19:56:32

                                    Bomber76 >> cozeee :D ty si vzal celovku bez baterek svoje tma ti nejdou co tak to jsi v prr tak hledej baterky v cine jeidne .D

                                      NBomber76 - Profil | Út 30.9.2014 19:54:19

                                      Pallermo >> Čau. Tak čelovka je doma, ale jsem cocot, protože je bez baterek. To jsem věděl, ale myslel jsem, že si tam dám dobíjecí svoje. Opět se mi potvrdilo, že myslet znamená hovno vědět. Musím ty 18650 někde sehnat.

                                        NJoeChains - Profil | Út 30.9.2014 19:53:05

                                        Straspytlik69 >> Cau, mas je (nebo nekdo jinej, koho znas) nebo jen soudis podle obrazku (na tech to vypada vazne dobre) ? Diky.

                                          Červené karty: Kajman60