Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

NPallermo - Profil | Út 30.9.2014 19:30:57

Ti Sento >> tak ja jsem tam navi vzal ale jen za talir no

    Nkarloson - Profil | Út 30.9.2014 19:28:59

    mik UTD >> Myslel jsem si to, tak jsem nahodil dotaz... dík

      NTi Sento - Profil | Út 30.9.2014 19:28:48

      ahojte dival jsem se na navijak Okuma Sallina 3 ve velikosti 16 000 na sumiky coz o to cena ujde ale kdyz to vezmu s dani a clem tak se vysplham na temer 8000 az 9500kc v tomto rozmezi tak jsem si objednal penn spinfisher ssv 10500 tady s zarukou tam bych reels a ani roods asi nebral nemaji to tak dobry splavky obratliky lanka a woblery proc ne jeste vlasce a snury taky jo ale tohle ne to by mohlo byt sebevrazedny pruty myslim mozna ze navi jsou tam lepsi to newim

        Nmik UTD - Profil | Út 30.9.2014 19:19:40

        karloson >> Pruty se špatně přepravují vetšinou monimálně jsou free pošta a stojí za starou bačkoru

          Nkarloson - Profil | Út 30.9.2014 17:36:52

          Máte někdo odtam feeder prut?

            NStraspytlik69 - Profil | Út 30.9.2014 9:31:16

            karloson >> odpoledne poslu fotky.ten jsem v praci

              Nkarloson - Profil | Út 30.9.2014 5:45:35

              Straspytlik69 >> Pokud to máš po ruce tak kdyby jsi nafotil ten pant, to by mě fakt zajímalo, ale jenom jestli to máš někde u sebe, neplánuju teď nějaký nákupy raket.

                Nsyrus - Profil | Po 29.9.2014 21:55:59

                Straspytlik69 >> Fotit netřeba.Mám Spomba mini a toho největšího a nemám v plánu kupovat.Už s tím moc nekrmím.Zlenivěl sem.Pokud jedu na odhoz tak kobruju a jinak vyvážím.
                Ale číňan se učí rychle tak věřím že šel s kvalitou nahoru.

                  NStraspytlik69 - Profil | Po 29.9.2014 21:53:04

                  syrus >> Palermo měl teď o víkendu tu čínskou,která opravdu vypadá na pohled
                  že je material úplně na hovno a vydržela 4 hody,ta moje zatím drží bez sebemenších problémů,zítra můžu klidně nafotit z blízka,když bude mít někdo zájem.

                    NStraspytlik69 - Profil | Po 29.9.2014 21:49:20

                    karloson >> já myslim,že ten pant je takhle schválně,že to má vyskakovat,já to vyřešil tak,že jsem to zajistil šnůrkou a raketa se mi otevírá asi jenom 8cm,je to narychlo nakreslený,kdyžtak zítra vyfotím.Mám už druhý tip čínské rakety,první byl opravdu na pohled šmejd,myslím materiál,tohle je bych řekl srovnatelné s originálem po materialové stránce

                      Nkarloson - Profil | Po 29.9.2014 21:37:37

                      Straspytlik69 >> Mám doma dva, nejdřív si přilep ten zámek, ten zůstal hned ve vodě a po opravě asi po 10ti hodech to vypadava z těch pantů, tady tohle moc nedoporučuju, ale možná už je to jiná várka, já to kupoval někdy před prázdninama

                        Nsyrus - Profil | Po 29.9.2014 21:35:19

                        Straspytlik69 >> Pak dej vědět kolik toho vydržel.Slyšel sem,že to není žádná hitparáda.

                          NPallermo - Profil | Po 29.9.2014 20:59:42

                          Ti Sento >> ale tak kdyz je to zdarma tak klidne pockam mesic ted se tam ojednavala bunda na zkousku kolega a vypada super jdu do ni taky na ryby super

                            NPallermo - Profil | Po 29.9.2014 20:58:51

                            Ti Sento >> aspon nekdo si toho vazi kdyz ne prodejci v CR
                            ja ted nakoupil vlasce ve francii a hned mi poslali 15% na dalsi nakup tady ti daj tak leda hoovno :D

                              NTi Sento - Profil | Po 29.9.2014 20:58:04

                              Pallermo >> ahoj jj nekteri jsou rychli jak sracky a nekteri jsou jak snecci objednaval jsem z tama dve powerrbanky a jedna dosla za 14 dnu a druha za tri tydny takze newim no ale psal ze to nestiha a posle z jineho skladu a fakt ze jo potom

                                NPallermo - Profil | Po 29.9.2014 20:55:28

                                Ti Sento >> hele je to relativni ja mam ted navijak za tisic anic jsem neplatil a dosel za 15 dni

                                  NTi Sento - Profil | Po 29.9.2014 20:45:43

                                  karloson >> JJ jeto tak a kdyz jim das ohodnoceni tak nam za to chodi slevy az 15 procent na dalsi nakup takze si toho hosi vazijou

                                    Červené karty: Kajman60