Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NReznik76 - Profil | Čt 16.5.2013 10:09:14

Pedro1 >> za padesát dvacet deka :-(

    NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 10:09:04

    Zajda >> počkej až začne nahánět kachny :-)

      NZajda - Profil | Čt 16.5.2013 10:05:01

      KóĎA >> No jo, neví děvče o co přichází..:-( Ale ony jsou skoro všechny stejné...Ještěže máme toho psa, kterého odmítám svěřit na hlídání někomu cizímu...Dneska jsme byli zase plavat a řekl bych, že se mu to začíná líbit...

        NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 10:02:08

        Zajda >> to už jsem zkoušel, to neprošlo :-)

          NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 10:01:44

          Reznik76 >> tak Maďaři takovéhle věci prostě umí.

            NPedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 9:59:42

            Reznik76 >> Ale cenovka nelidská,co?:-(((

              NReznik76 - Profil | Čt 16.5.2013 9:57:49

              KóĎA >> včera sem si na zkoušku koupil maďarskej špek z Mangalice a kurník je to dobrota, jen sem čubrněl že je to tepelně neopracovaný a stejně se rozplývá na jazyku

                NPedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 9:51:15

                Petr Havlíček >> Jsi byl na Radutě na velikánský pupíci jo?

                Jaká tam je příroda a rybářský tlak,je to velkej rozdíl oproti českým vodám?

                  NZajda - Profil | Čt 16.5.2013 9:48:03

                  KóĎA >> V Norsku je taky moře a na plážích místa habakuk...

                    Npaia - Profil | Čt 16.5.2013 9:47:32

                    Pedro1 >> ano, nic nového jsem se tam nedozvěděl.

                      NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 9:40:06

                      Petr Havlíček >> zase jsi byl na Radutě lovit velkej kapř. Tím se tady pochlubit nikdo nemůže :-)

                        NPetr Havlíček - Profil | Čt 16.5.2013 9:38:25

                        No to čumím, já teď přišel a tady to frčí, jako postaru. To je dobře, moc dobře. Mám radost.

                        A to moře? Nikdy jsem tam nebyl a nejspíš ani nebudu. Hic, jako kráva, věčně spocenej, voda dokavaď nemá 27-28 °C tak je studená.

                          Npaia - Profil | Čt 16.5.2013 9:36:07

                          KóĎA >> dovolená je u nás teď taky téma, já prozaicky čekám, až bude jistota, že do toho něco nespadne, ale mladá je už jak na trní a furt bádá na internetu a já pak vypadám jako někdo, kdo ani nikam nechce. naštěstí se teď musí učit na státnice.

                            NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 9:19:54

                            Kosák >> hele až půjdeš kolem - co nějakej krátkej report z NZ? Včetně fotek. Muselo to bejt fantastický a moc ti závidím. Nebejt psa, tak jsem tam loni letěl.

                              NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 9:10:49

                              no já takhle chodil na ryby s člověkem, který měl zajišťovat můj dozor při konání veřejně prospěšných prací :-)))) Hodiny přibývaly a já chodil na ryby. Říkal mi "pane učiteli" :-)))

                                NButchi - Profil | Čt 16.5.2013 9:08:03

                                KóĎA >>
                                Z toho by mohly plynout jisté výhody, no ni? :-)))

                                  NPedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 9:07:53

                                  KóĎA >> Karierní postup zahájen:-))))

                                  Vezmi sebou něco k žrádlu,flašku kořalky a za chvilku jsi spolumajitel:-))))(navíc máš teď výhodu,že jako na Přeborníka Čech na Tebe bude koukat s velkým respektem:-)))


                                  Něco jako ve Smrti Krásných Srnců,když vzali k vodě malíře Nechlebu:-))))

                                    NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 9:04:04

                                    Ha, jsem se v práci malinko pochlubil s rybařením a už za mnou byl šéf, jestli bych ho někdy nevzal na fídr s sebou :-))))

                                      NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 9:02:04

                                      usak >> já tam chytal. Měl jsem před očima pořád ty velké tuňáky a kanice co jsem viděl během výletu ponorkou... Úplně mi to zatemnilo mozek. S místím jsem zpunktoval pronájem lodi... za ty prachy bych měl v Čechách týden pronájem chatičky někde u Orlíku.... No loď super, pak vybalil rybářské vybavení - chtělo se mi plakat. Skončilo to klasicky "na pytlačku" :-) Ryby jsem chytil dvě, jednu mám dokonce někde vyfocenou. Vypadalo to jako okoun, ale krásně červeno-bílý.

                                        Červené karty: MV