Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

Rybkin - Profil | Ne 17.5.2026 9:14:22

Bosanac >> jasně:-)

    přemysl - Profil | Ne 17.5.2026 8:42:35

    kubah >> díky

      Bosanac - Profil | Ne 17.5.2026 8:23:42

      Rybkin >> Počita se i vedle napuštěne vany ?

        Rybkin - Profil | Ne 17.5.2026 7:26:01

        Někdo u vody?

          kubah - Profil | So 16.5.2026 15:54:22

          @přemysl

          Ahoj, také přeji pěkný sváteční den !

            plavan - Profil | So 16.5.2026 13:55:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            kubah >> já udělal šťouchačky s pažitkou. Vyřezanou, osolenou a opepřenou krkovici jsem opekl s rozmarýnem a tymiánem. Šťouchačky jsem protáhl ještě výpekem.

              kubah - Profil | So 16.5.2026 13:38:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Hotovo... na pokus i toastový, pomazaný máslem - voní skvěle ...

                kubah - Profil | So 16.5.2026 12:11:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                kubah >> ta kůže na kachních - pecka, škoda že jsem je měl na fotce z druhé strany a celkově foto nic moc .........

                  kubah - Profil | So 16.5.2026 11:42:35

                  kubah >> a v dalších pokusech s domácím kváskem bude mimo chleba i toastový ...

                    kubah - Profil | So 16.5.2026 11:41:11

                    plavan >> pěkný, tady dneska bude čočka a kachní uzené stehno, které lehce opeču s bylinkami ještě

                    Zítra bude asi pepřová omáčka, opečené medailonky, šťouchané brambory - tam tymián využiju

                      plavan - Profil | So 16.5.2026 11:37:05

                      kubah >> koukni k Bušákovi, Bulda má ten santoku B37S taky.

                        kubah - Profil | So 16.5.2026 11:35:56

                        plavan >> jojo

                          plavan - Profil | So 16.5.2026 11:35:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          kubah >> troška dekorace

                            plavan - Profil | So 16.5.2026 11:25:33

                            kubah >> myslíš u toho dražšího B37 ? Je hezká, ale musí na ni svítit hodně sluníčko. Jak leží v tmavé místnosti, tak se mi ten damašek moc nelíbí.

                              kubah - Profil | So 16.5.2026 11:05:16

                              plavan >> i se mi začala líbit ta zdobená čepel ...

                                plavan - Profil | So 16.5.2026 10:11:18

                                kubah >> tak to je rozumný, ta řada B37S je fantastická za ty peníze. Jako pracovní nástroj už se to dá těžko vylepšit. Tyhle dražší nože jsou oproti eskové řadě asi tak o 10-15% lepší za pětinásobek ceny. Ale tvar a řezivost jsou takřka stejné.

                                  kubah - Profil | So 16.5.2026 9:58:25

                                  plavan >> moc pěkný, ale v tomto mi plně sedí ta řada co mám...

                                  Dokoupil jsem tedy v akci ještě jedno lepší Santoku, ale do vyšší řady "zatím" nepůjdu

                                    plavan - Profil | So 16.5.2026 7:43:08

                                    přemysl >> Přemku, přeju ti všechno nejlepší k dnešnímu svátku !!!!

                                      plavan - Profil | Pá 15.5.2026 11:32:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Rybkin >> tak jsi měl pravdu, byla to radost krájet. I když ty pizzy bych asi přefikl i víčkem od rajčatové konzervy, tohle by čirá radost. Kdybych tak nemusel jít dneska na šichtu :-)))))))))))

                                        plavan - Profil | Pá 15.5.2026 11:10:19

                                        E.T. >> tak nebudu kupovat naslepo dva, jeden stačil :-)))) sleva bude určo do neděle a poštovný a doprava je u nich zadarmo snad už od šesti stovek. Já mámcukání koupit ještě tři, ale co potom. Musím si nechat nějakej prostor , abych si mohl třeba za dva měsíce udělat radost znovu jinou kudlou :-)))) Nechci to mít pořešené. To máms feederem a k ničemu mi to není. Lepší pruty a i navijáky pro mne zatím nejsou a navíc na ryby nechodím.

                                          Červené karty: MV