Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NLosPafkos - Profil | Po 18.5.2026 17:13:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Pro seňora Pedra,už to vypuklo😉

    NpH1 - Profil | Po 18.5.2026 16:02:30

    Bosanac >> Jééé, já myslel, že to je návnada na amury 🤔

      Nado1 - Profil | Ne 17.5.2026 21:56:35

      kubah >>
      OK. Dik.

        Nkubah - Profil | Ne 17.5.2026 21:34:40

        ado1 >> ráno Ti to pošlu.

        Jednak klasický kvasnicový a ten dnešní, ten byl jiný

          Nado1 - Profil | Ne 17.5.2026 21:22:06

          kubah >>
          Daj recept . Ked tak do sz . dik

            NBosanac - Profil | Ne 17.5.2026 18:21:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Ja vas uctivě pošlu někam za ty fotky . Šopský salat k večeři pro nás cukrouše.

              Nkubah - Profil | Ne 17.5.2026 17:42:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Dnešní...

              S tímhle zatím největší spokojenost.
              Jak po chuťové stránce, tak po střídce

                NReznik76 - Profil | Ne 17.5.2026 14:04:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                U mě zapovězená retroklasika všech klasik 😁

                  NPraseodym - Profil | Ne 17.5.2026 13:30:28

                  U vedlejšího stolu sedí můj oblíbený interpret horrocore 😎

                  A dvě dětičky, jóóó, na každého dojde 😂

                    NRybkin - Profil | Ne 17.5.2026 12:47:55

                    kubah >> U mě pečená krkna na trhačku s brkaší

                      Nkubah - Profil | Ne 17.5.2026 12:41:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Ty domácí vajíčka v kombinaci s petrželkou se zahrady dělají pěknou barvu v nádivce... Stále dobré domácí kysané a kuře také místní ...

                        NRybkin - Profil | Ne 17.5.2026 12:27:45

                        Praseodym >> Já chtěl jet už včera odpoledne ale trochu jsem pozapomněl že po minulém víkendu musím opravit zlomenej podběrák takže než jsem se dokopal s tím něco udělat byl večer. Rozhodl jsem se teda že pojedu až ráno a asi to bylo dobrý. Čtyři záběry ,tři kapři a tloušť

                          NE.T. - Profil | Ne 17.5.2026 12:19:48

                          Praseodym >> Bože 😳🫣

                            NPraseodym - Profil | Ne 17.5.2026 11:42:39

                            Rybkin >> zoo Troja...

                              Nkubah - Profil | Ne 17.5.2026 11:32:43

                              plavan >> tam ne

                                NRybkin - Profil | Ne 17.5.2026 10:29:31

                                pH1 >> Třetí, nejmenší :-)

                                  NpH1 - Profil | Ne 17.5.2026 10:02:21

                                  Rybkin >> Jasně.
                                  Ale na rybách, ne na prasátkách 😂😂😂

                                    NRybkin - Profil | Ne 17.5.2026 9:58:30

                                    A změna druhu:-)

                                      NRybkin - Profil | Ne 17.5.2026 9:14:50

                                      Druhej záběr

                                        Červené karty: MV