Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

Praseodym - Profil | Po 28.7.2025 13:36:10

Předseda mě upozornil na nové lowcosty od Century. Ta desítka by mi do koncepce přesne zapadala, nelze tedy než počkat až budou k osahani 😏

https://www.century.uk/product/excalibur-xt/

    plavan - Profil | Po 28.7.2025 12:45:06

    guláš z vepřoplecka a Panzani kolínka

      Šplíchy - Profil | Po 28.7.2025 9:22:39

      Pedro1 >> to je hnus. Občas se jezdíme v sobotu podívat na bleší trhy do Vysočan. Každý 5tý bojovník za svobodu tam kupuje rybářské potřeby, je mi jasný jak to musí vypadat na Hostivaři teď

        Pedro1 - Profil | Po 28.7.2025 8:48:01

        Šplíchy >> Tohle plavalo před úplným vypuštěním na Hostíku každou chvíli.

          Pedro1 - Profil | Po 28.7.2025 8:40:53

          Šplíchy >> Bydlím kousek od Selského dvora, takže ano:-)

            Šplíchy - Profil | Po 28.7.2025 8:27:20

            Pedro1 >> já jsem na Hostivař chodil každý víkend (udělal jsem si řidičák docela pozdě).Pamatuji si když tam povolili chytat dravce, to tam někteří rybáři dva dny čekali u vody. Ty určitě víš kde je sídliště Košík, tam jsem 30 let bydlel

              Pedro1 - Profil | Po 28.7.2025 7:46:02

              Šplíchy >> Býval to krásný revír, klid, spousta kamarádů, ryb jako sraček,...., trávil jsem tam hromadu času celé mládí. Přesně jsme věděli kam a kdy na jaké ryby, několik let to byla nejlepší candátová voda v ČR v poměru odnesených candátů na hektar a bylo jich furt dost. Na podzim jsem běžně do čeřínku chytnul na jedno vytažení třicet 10 cm candátků a 7 cm okounků. Fakt jsem tam byl furt, takže jsem věděl všechno, každý týden candát a štika přes 80 cm, každé jaro na foukačku, nebo na housku několik candátů kolem metru.
              Akorát sumců tam bylo dycky pomálu, což bylo dobře.

              Dneska to je peklo. Z jedné strany pláž kde to vypadá jako na břehu Dněprů, z druhé strany to vypadá jako v Charkově na nádraží. Všude bordel jako kráva, nalití hrdinové, miliarda cyklistů a hlavně neskutečné množství psů na volno a páníčkové a hlavně paničky to mají úplně u prdele a psi to mají taky u prdele. Strašný. Navíc to pro mě po vypuštění ztratilo kouzlo tajemné vody. Když se to upouštělo tak se povolilo všechno včetně přívlač a to už tam byla třetina vody, úkáčka tam ve velkém podsekávali ryby, hlavně tolstoje a ve vodě pak plavaly jejich hlavy, skoro všechno se vychytalo kromě hromady cejnů, pár kaprů, něco štik a candátku a sumce kolem 220 cm. Cejny převezli na B1, kam jsem shodou okolností šel asi tři dny poté vláčet a cejnci plavali udušený po hladině, toho velkýho sumce dali na soutok a během chvíle ho někdo chytnul a prohnal udírnou. Štiky odvezli na na Kyják a vysypali je na jedno místo na přítoku, takže tam pak byla fronta na flek s kačenou (20 lovců dva metry od sebe) a za nima stádo vjetnamců s igelitkama co čerstvě chycené ryby hned odkupovali - klasický krok pražského svazu jek to všechno pomrdat.
              Stojí to tam celkově za píču, o víkendu tam chodím brzy ráno pravidelně na procházku a děs, ovšem až budu chtít pro někoho kapra, tak je to tam otázka 15 minut.

                Pedro1 - Profil | Po 28.7.2025 7:23:35

                Jettys >> Napiš si o dotace za úklid Labe.

                  Šplíchy - Profil | Po 28.7.2025 7:14:49

                  Rybkin >> rozumím a chápu 😃

                    Rybkin - Profil | Po 28.7.2025 6:46:08

                    Šplíchy >> To je právě moc jednoduchý.My si to děláme těžší:-)

                      Pike - Profil | Ne 27.7.2025 22:33:03

                      Pedro1 >> tak to je pěkné, já na Berounku a Sázavu až od září.

                        Shu-lin - Profil | Ne 27.7.2025 22:09:13

                        Jettys >> tak to zlatý tloušti.😁

                          Jettys - Profil | Ne 27.7.2025 21:21:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Shu-lin >> furt jsi na tom líp 😁

                            LosPafkos - Profil | Ne 27.7.2025 20:54:44

                            plavan >> ano,ubytování v židovské čtvrti super

                              LosPafkos - Profil | Ne 27.7.2025 20:53:34

                              Pedro1 >> jj,přišlo mne to taky tak😉

                                plavan - Profil | Ne 27.7.2025 20:30:30

                                LosPafkos >> to je v Třebíči ?

                                  Pedro1 - Profil | Ne 27.7.2025 20:28:22

                                  LosPafkos >> Konečné sousoší, ktwredava smysl.

                                    LosPafkos - Profil | Ne 27.7.2025 19:58:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Pedro1 >> na 4 dny okouknout památky,dobrý to bylo

                                      Pedro1 - Profil | Ne 27.7.2025 19:55:41

                                      LosPafkos >> Co tam děláš?

                                        Červené karty: MV