Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NFRANK71 - Profil | Út 29.7.2025 10:08:40

LosPafkos >> to vyvrhnul okouna.

    NPedro1 - Profil | Út 29.7.2025 9:02:12

    FRANK71 >> Podle mě si ho chytnul až po zavíračce!

      NLosPafkos - Profil | Út 29.7.2025 7:20:59

      FRANK71 >> chytáš na mníka ?😉

        NFRANK71 - Profil | Út 29.7.2025 0:38:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tak po dlouhé době ryba a přišla za tři minuty dvanáct. Sice cca 90 cm, ale potěšil.

          Nkubah - Profil | Po 28.7.2025 21:14:32

          Praseodym >> já jednou chytil malého - přímo na háček a červy ... velkého naštěstí nikdy - nevím, co bych s tím dělal .........

            NPraseodym - Profil | Po 28.7.2025 18:00:01

            Pedro1 >> já jsem v životě chytil jediného tolstolobika, bylo to na B1 a prej to byla ryba z Hostivaře, když se vypouštělo.

              NPike - Profil | Po 28.7.2025 16:59:43

              FRANK71 >> ano, proto jsem taky několikrát zmínil, že je to sci-fi.
              V principu si ale za to všechno můžem my.

                NPraseodym - Profil | Po 28.7.2025 16:56:47

                kubah >> TB + JT. Jsem totiž prefíkaný :-)))

                  Nkubah - Profil | Po 28.7.2025 16:49:11

                  Praseodym >> TB ? :-)

                    NPraseodym - Profil | Po 28.7.2025 16:47:31

                    Tak jsem objednal sedm kilo kouli se speciálním určení. Letos toho metrového timura lapnu 😎

                      NFRANK71 - Profil | Po 28.7.2025 16:20:16

                      Pike >>krásná romantická představa.

                        Nplavan - Profil | Po 28.7.2025 15:37:18

                        Pedro1 >> těsně předtím koukal Priske a jeho asistenti pořád do tabletů, jestli si to nenašli sami a pak dali echo do studia :-))))))))))
                        Penalta byla jasná, byla vůle něco takového najít. Ale ta vůle by byla i u Slávky nebo Plzně. Mně Sparta strašně překvapila, poté, co dala Bolka třetí gól, kterej byl potom odvolanej, jsem si myslel, že Sparta dostane bůra. Ale po vystřídání se zvedla a ten závěrečnej tlak měla velikej. Hrozilo to brankou co chvíli. A Bolka už ty své tahouny na hřišti neměla.

                          NPike - Profil | Po 28.7.2025 15:32:48

                          Pedro1 >> ano, todle se mi taky nelíbí. Jen tyhle kousky vidím i u našich lidí.
                          Jinak načerno dělají často u našich vynálezců, kteří tuší, kudy běží zajíc. V ideálním světě by byla dána jednoduchá a srozumitelná pravidla, jejichž dodržování se bude sledovat a vymáhat a budou platit pro všechny bez ohledu jestli si domácí či cizinec.

                            NPedro1 - Profil | Po 28.7.2025 15:13:00

                            plavan >> Už to zase začíná, Priske zpět a jedou se penalty v nastavení, to už tady bylo dvacetkrát:-))))))

                            (ano, ta penalta byla, to nepopírám, ale je to určitě celé cinklé:-))))

                              NPedro1 - Profil | Po 28.7.2025 15:12:10

                              Pike >> Souhlasím s Tebou, jenže ten dobytek co se motá kolem vody, je slyšet a vidět je všechno, jenom ne slušní lidé. Podobných Čechů je také hromada, ale poměrově je jasné, kdo vede.
                              Ano, pracují. Spousta z nich na černo, bydlí na ubytovnách načerno, daně platí akorát z cigár a vodky. A i když pracují, neznamená to, že musí v sobotu a neděli dělat všude bordel a chovat se jako parta opic. Já s nimi měl výstup u nás před hospodou. Čtyři úplně na sračku, hospodskej jim odmítl dát pivo a následovala hodinová přednáška, jaký jsou Češi svině, jak si tady oni můžou dělat co chtějí, že by se měli zvýšit dávky, že jsem rasisti, ..... a celé té bylo proloženo padesáti oznámeními, že rozbijí beztrestné hubu komu se jim zachce a policajti je stejně ještě ten den pustí.
                              Fakt dobytek. Paní dělá v restauraci a o víkendu dávají rezervačky na všechny stoly, protože se chovají fakt jako opice. No a pak je poslední paráda že tam kde se Češi hádají oni vytahují nože.

                              A jinak ta cesta z Letné, se nediv, že to vypadalo jak v pralese, když to byl samej Sparťan:-)))

                                Nplavan - Profil | Po 28.7.2025 15:11:30

                                Pike >> a to jsi měl ještě po té cestě dobrou náladu z otočení toho famozního zápasu, kterej se pro vás nevyvíjel dobře :-))))))

                                  NPike - Profil | Po 28.7.2025 15:01:52

                                  Jako popravdě, velká většina Ukrajinců tu pracuje, některé obory jsou na nich závislé, protože Češi to dělat nechtějí a že by to místo nich dělalo 300 000 slušných a spořádaných Slováků, to asi ne.
                                  Já jsem pro, ať za úmyslný trestný čin následuje deportace, za 3 závažné úmyslné přestupky též, nastaví se jasné pravidla, ty se vymáhají a ono se to rozkřikne. Ale to je stejné sci-fi jak u některých našich spoluobčanů. Včera jsem šel z fotbalu z Letné na Hlavní nádraží a to teda nebyl taky žádný výkvět.
                                  Takže proti slušným Ukrajincům já nic nemám, 90% Čechů by v jejich situaci taky odjelo pryč, ale u těch, co dělají bordel, tam netolerovat a jednat.

                                    Nkubah - Profil | Po 28.7.2025 14:42:21

                                    Flastenci dezolácký - však nám jen jejich přítomnost pomáhá ....

                                      NPedro1 - Profil | Po 28.7.2025 14:19:30

                                      FRANK71 >> Je to v prdeli a bude hůř.

                                        NFRANK71 - Profil | Po 28.7.2025 14:18:19

                                        Pedro1 >> já byl včera na rybách. Na místě rodinka se třemi dětmi. Lovec když jsem se na něj podíval přísným pohledem, mně řekl, že mají dvě povolenky, které mi ukáže, což jsem odmítl. Nechápu, jak dítě mohlo dostat povolenku, protože jak mi bezelstně sdělilo je z UA a neumí česky. Bordel děti dělaly neskutečný, nehledě, že mně klučina, který vláčel asi 20 krát přehodil. No děti, takže jsem je do prdele neposlal.

                                          Červené karty: MV