Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

Nplavan - Profil | St 23.7.2025 9:48:20

chřenovák >> jakože si ho dokážeš rozbourat líp než ty kusy, co se prodávají v jiných řetězcích ? Nebo že ti tam nechá Zeman i nějaké fajnovější maso na tom plecku než je běžné ? To asi známe Romane každej jiného Zemana. Za 80 korun za kilo je to maso, které s klukama kupujeme, hodně dobré, to musím brát.

    Nkubah - Profil | St 23.7.2025 9:47:17

    kubah >> tak to balím...

    Absolutně nechytatelné... začal tejct bordel

      Nplavan - Profil | St 23.7.2025 9:43:06

      kubah >> tak plecko je cítit prasečinkou, ne moc, ale trklo to do nosu hned při vybalení. Bylo stejně ošklivé jako to poslední španělské. Ale já jsem zvyklej, kupodivu jsem z toho nakonec vyřezal na mletí nejméně za poslední rok, vzhledem k váze celého kusu plecka. Asi 4 chrupky jsem našel, to je běžné, akorát ty blány a šlachy, ty mně daly zabrat. Musel jsem si dojít i pro dranžírák. Ten to maso jede mnohem líp než nejostřejší číňani i japonci. Jak je nízkej a tenkej, tak to šlapalo. Já musím to odpadové maso rozkrájet na kousíčky, jinak by mně ucpalo mlejnek. Mudlá se to, ale už v tom mám praxi. Nejraději bych udělal omáčku i karboše dneska a omáčku dal odležet do zítřka nebo do pátku. Ale bratr sklízí višně a schovává je vypeckované do ledničky, než jch bude mít hodně na marmeládu a tak tam na guláš nebo omáčku nebudu mít asi místo.

        Nplavan - Profil | St 23.7.2025 9:36:17

        FRANK71 >> to určitě ne, Františku :-)))) Tvoje poslední fotky s šedým vousem z tebe nedělaly junáka :-)))))

          NFRANK71 - Profil | St 23.7.2025 9:13:53

          Rybkin >> krásný, jen Pedro vypadá, že je můj vrstevník.😂😂😂

            Nkubah - Profil | St 23.7.2025 8:38:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Rybkin >> 😀

              Nchřenovák - Profil | St 23.7.2025 8:37:00

              Reznik76 >> To je už lepší si koupit u Zemana celé plecko 😉

                NRybkin - Profil | St 23.7.2025 7:32:47

                Reznik76 >> Jj:-)

                  NReznik76 - Profil | St 23.7.2025 7:32:18

                  Rybkin >> přijel, chytil, zvítezil 🫣

                    NRybkin - Profil | St 23.7.2025 7:31:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Praseodym >> Zatím nám to moc nejde.Prvni kapř

                      NPraseodym - Profil | St 23.7.2025 6:22:57

                      Pedro1 >> vy se máte, půjdu alespoň odpoledne.

                        NPedro1 - Profil | St 23.7.2025 5:17:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Je to tam, prace a ostatní zbytečnosti počkají!

                          Nkubah - Profil | Út 22.7.2025 22:17:22

                          Martin M. >> to nevadí ;-)

                            NMartin M. - Profil | Út 22.7.2025 22:16:52

                            kubah >> vetsinou tam jdu dopoledne, kdyz zjistim, ze nemame maso na obed :)

                              Nkubah - Profil | Út 22.7.2025 22:16:01

                              Martin M. >> chodíš tam v dobu, kdy lidé chodí z práce...

                              ( copyright by Plavan )

                                Nkubah - Profil | Út 22.7.2025 22:14:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                A zítra....

                                Na ničem jsme nešetřili

                                  NMartin M. - Profil | Út 22.7.2025 22:12:55

                                  plavan >> ostatni maso nam od nej ale chutna, otaci se tam hodne lidi, pokazde tam je fronta.

                                    Nkubah - Profil | Út 22.7.2025 22:06:31

                                    plavan >> nejvíce mi voní maso dančí z mého zdroje - jenže to je vážně na prodej pár kusů a hromadně se mu to nevyplatí .......

                                    I hovězí z farem - občas zkoušíme balíčky - voní...

                                    Vepřový mi vonělo naposledy, když jsme brali přeštíka z malochovu

                                    Jinak - přeštík z Lidlu je prý podvod, tolik jich u nás nemáme ....

                                    A Kaufland

                                      Nplavan - Profil | Út 22.7.2025 22:04:15

                                      Martin M. >> tak to bude mít dost možná svůj chov nebo svého dodavatele, kterej ale krmí laciným koupeným krmivem. Musel by mít svá pole, kde by si vypěstoval svoje krmení, musel by mít svoje pastviny, a to je pak jiná cena. Tam maso voní, je křehčí a cena za vepřové alespoň z černého přeštíka je dneska 600 korun za kýtu, kotletu, plecko a krkovici.

                                        Červené karty: MV