Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NPedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 9:01:22

usak >> To je správný přístup:-)))

    Nusak - Profil | Čt 16.5.2013 9:00:26

    Pedro1 >> ja se bez tech palenek v podstate klidne obejdu. Vetsinou si vystacim s pivem ci vinem.

      NPedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 8:58:47

      usak >> Když to je těžký.80% podomácku vyrobený slivovice je hnus,10% se dá pít a 10% je výbornejch.Šance že se dostaneš k tý výborný je velmi malá:-)

        Nusak - Profil | Čt 16.5.2013 8:55:54

        KóĎA >> mne se tam taky libilo(byli jsme v Sarm El Sejku), resort super, servis relativne slusnej, more bomba. Snorchlovacka nad tim koralovym rifem byla bozi, super akvarko. Skoda, ze se tam nesmelo chytat. Do města mi stacilo jednou.... :-)

          NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 8:55:45

          usak >> no jo, jenže těm dederonům by se šlivovice mlátila s těmi medikamenty pro dementy co evidentně brali :-) To nebyl rozhodně žádnej intelektuální výběr :-))) Viděl bych to na matku, mladičkou selku a otec gardový tankista Sergrej ;-)

            Nusak - Profil | Čt 16.5.2013 8:52:36

            Pedro1 >> to říká Moravak! šlivovica(jak ma KoDA rad:-) je strasna věc, to absolutne nemuzu pit. Jedinkrat v zivote mi to relativne chutnalo(i když to jsem byl asi v euforii a mimo smysly po halibuti zdolavacce:-), to byla slivovica, co mel davaprd v Norsku. Jenze po te pak krvacely prsty :-)
            Když jsem s ni sel za tema sousednima soudruhama z NDR, podekovat za pujceni gafu, tak jak slyseli slivovitz, tak utikali.... .:-)))

              NPedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 8:50:32

              KóĎA >> Čím méně kvalitní a chutný chlast je,tím více se musí míchat a dochucovat.

              S Colou nebo Fantou se dá pít víceméně cokoliv:-))

                NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 8:49:07

                usak >> ty stejně šlivovicu nepiješ :-))) Tvoje výslovnost toho slova mi dodneška utkvěla v mysli...

                  NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 8:48:32

                  Pedro1 >> a co slivovice s colou, ochucenou místním pseudorumem? :-)))

                    NPedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 8:47:56

                    usak >> To říká Moravák?:-)))))))

                      NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 8:47:51

                      usak >> já musím říci, že hotel byl úplně super, i jídlo celkem šlo. Ale bylo to tak, že jsme byli odstřiženi od okolního světa... Teda po návštěvě několika měst při výletech mi to "odstřižení" ani nevadilo.

                      Jinak Egypt jednou a stačí. Ještě bych chtěl dát Madeiru. Ten ostrov se mi moc líbí a není to jen o válení na plážích.

                        NPedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 8:47:39

                        KóĎA >> Jediná možná varianta:-)))

                        Blbý je,že se toho po dvou dnech přepiješ a pak už Ti to prostě ani nechutná.Ale přeci nebudeš sušit na dovolené hubu,že ano:-))))

                          Nusak - Profil | Čt 16.5.2013 8:47:26

                          KóĎA >> slivovička ve 40 stupnich je hlavne tezka prasecina :-))))

                            NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 8:45:46

                            Pedro1 >> slivovička ve 40 stupních :-)))) To je fast death :-))))

                              NPedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 8:44:24

                              KóĎA >> Ty jejich kopie alkoholu jsou stejně zajímavý.Já tam byl dvakrát,dělali jsme testy,kolik toho musí člověk vypít,aby se namazal.Šlo to do litrů a výsledek nic moc.Ale někteří Rusové si dali 5 skleniček a byli našrot.

                              Pak jsme zjistili,že pingl na bazénovém baru má kamarády v Čechách a měl pod pultem Slivovici.Za dolar Ti nalil decku:-)Po třech panácích na sluníčku bylo vymakováno:-))))

                                Nusak - Profil | Čt 16.5.2013 8:43:16

                                KóĎA >> my měli jen polopenzi, coz ovšem bohate stacilo (ja mam totiž pocit, ze to all inklusive většinou vyrovnava ne prilis idealni hotel ci plaz. Ve vetsine pripadu mi to tak dle katalogu, ci "zkušenostních" servru jako Tripadvisor, hollidaycheck atp. vychazelo...). Nicmene ja většinou nelital(co bylo s cestovkou, ted uz bych s cestovkou na dovolenou nejel, tak bohatej, abych si porizoval predrazene věci nejsem:-) bez radneho pivního vybaveni. Věci na takovou letni dovolenku netřeba moc, v tasce většinou zustalo dost mista, do hmotnostního limitu daleko, tak co s tim? Vyskládat plechovym 12* radkem, co se vlezlo. To pak byla pohoda, na balkone sledovat zapad slunce za horizont, na stolecku orosenou pixlu... :-)

                                  NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 8:37:36

                                  usak >> já byl all inclusive, lahvové jsem viděl až při výletu... Já mám totiž poměrně reálné podezření, že tu Sakaru vařili českou technologií s českými varnami.

                                    Nusak - Profil | Čt 16.5.2013 8:34:38

                                    KóĎA >> Egypt byl prima, sracku jsme kupodivu neutrpeli, ale kazdej den jsme odpovedne zacinali mocnym lokem Beefeateru, jen na tohle padla 7-ka na hlavu :-) My měli pivo normalne v půllitrových lahvacich, mistni Sakara, a vůbec nebyla spatna(a myslim ani nijak extra draha)...

                                      NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 8:32:36

                                      usak >> tak a poslední bůvolšoust a jsme komplet :-))))

                                        NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 8:31:29

                                        Pedro1 >> to je přesné. Já tam první tři dny žral všechno - samozřejmě jsem měl pernamentní sračku. Zbytek pobytu jsem si nechal dělat od takového velkého negra zeleninový salát, který jsem si řádně okořenil octem a olejem... Ani dvacet dvojitých kolorumů, respektive té místní sračky, mě nedokázalo opít. Až ke konci pobytu jsem zjistil, že jediné čím se dá celkem zmazat je místní pivo - nebylo špatné, ale měli jenom dvoudeckové skleničky. I když jsem je dabloval, tak to bylo stejně moc běhání při kterém člověk vystřízlivěl :-) Takže pro příště duty free shop a nákup kvalitního chlastu na pokoj :-) Teda ne že bych si tenkrát Jendu Chodce nekoupil, ale byl za dva dny prázdnej :-)

                                          Červené karty: MV