Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

Nusak - Profil | Čt 16.5.2013 8:30:41

Ahoj decka . Toz ještě jednou GFC R.I.P. a následnickému foru necht se dari nemene dobře, jako se dlouho dařilo tomu zesnulému...

    Nminatrix - Profil | Čt 16.5.2013 8:28:28

    KóĎA >> ...úplně vidím ty mangrove a pokuřujícího Hemingwaye s flašku za pasem... :-)))

      NPedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 8:27:14

      KóĎA >> Poletíš do Egypgta mezi čmoudy.Týden se budeš flákat po hotelu a jedné pláži,budeš jíst furt to samé jídlo a od třetího dne se budeš těšit domů na vrabce se zelím a Plzeň:-)))

        NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 8:25:48

        Pedro1 >> jen sypej sůl do ran, jen sypej. Místo toho, abych jel s váma žrát a chlastat (ryby budou jak vidím jenom takový bonus) budu smrdět na Kladně.

        Jako k moři bych jel, to jako jo. Ale tam kam bych chtěl je to jaksi mimo moje finanční možnosti. Takové chytání bonefish na Kubě nebo Venezuele - to by bylo něco. Žádná loď s mega multipikátory, ale polarizačky, proutek a brodění se po obřích mělčinách...

          NPedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 8:22:13

          KóĎA >> Přesně takhle to večer udělám:-)))

          Tak k moři jo?Jako udělat si potomka u moře?Hmmm,to je romantika:-))))

            NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 8:20:36

            Pedro1 >> bradaniga, to je teda nářez. Dobrá horčice, okurka, chlebík (toho nemusí bejt moc), dvanáctku Lobkowitze... Mám to před sebou. Přežrat se jako dobytek a navrh dát jednu či dvě skleničky nějakého dobrého destilátu...

            Acho jo... Já poslouchám doma kecy, kže by jsme mohli jet k moři :-(


            Jinak pokud bych mě přísahat na bibli, tak jediná horčice (plnotučná) je Kand Delicates. Mají jí v Kauflandu. V kladenském se zásoba tenčila, tak jsem posledních osm skleniček vzal - ty se neztratí :-)

              NPedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 8:18:38

              minatrix >> To určitě ne:-)))

              A já taky nemůžu přísahat na bibli,že dovezu všechny 4 kousky:-)))
              Jsem musel včera ochutnat a půlku toho nejmenšího jsem sežral.Bez chleba:-)))Ale 3 kousky vezu společně s výpekem ve skleničce:-)))Na to klidně přísahat budu:-)))

                Nminatrix - Profil | Čt 16.5.2013 8:09:01

                Pedro1 >> ...to maso už asi na bibli přísahat nebude, což... Bude nechutně sežráno :-) Už teď se těším....Ne že ho sežerete, než dorazíme... :-)

                  NPedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 7:53:21

                  Zdar všem,navazuji na svou včerejší informaci,bez fota by to nemělo takovou váhu:-)))

                    NReznik76 - Profil | Čt 16.5.2013 7:08:37

                    Kosák >> samo:-) vláčku jen jako zajišťovací jakože tutovku abych něco aspoň chyt :-))))
                    loni sem se svim mouchouměnim pohořel a vláčku si musel pučit abych si spoň na rybu šáhnul

                      NKosák - Profil | Čt 16.5.2013 7:03:10

                      Reznik76 >> Tak si to hlavně užijte... A těším se na report ;-)) A bereš mouchu??

                        NReznik76 - Profil | Čt 16.5.2013 7:02:17

                        Kosák >> ale loni to bylo dobrý, letos to bude taky :-)))

                          NKosák - Profil | Čt 16.5.2013 7:01:02

                          Reznik76 >> No dálka to opravdu je :-)) To nevadí, hlavně že někam jedeš ;-))

                            NReznik76 - Profil | Čt 16.5.2013 6:59:39

                            Kosák >> vidíš, a ty si letěl půl světa :-))) já jedu 150km :-)))

                              NKosák - Profil | Čt 16.5.2013 6:54:06

                              Reznik76 >> Já jsem odlétal v 6 večer, a v 5 ráno už jsem strašil :-)))

                                NReznik76 - Profil | Čt 16.5.2013 6:47:26

                                cestovní horečka je hrozná věc :-))) v šest už sem to nevydržel a musel vylízt z pelechu :-)))

                                  NKosák - Profil | Čt 16.5.2013 5:57:27

                                  Ahoj chlapi,
                                  mrzí mě to co se stalo...

                                  A tak se sem hlásím také... Protože GFC byla jediná opravdová diskuze, do které jsem chodil...

                                    NPedro1 - Profil | St 15.5.2013 20:10:17

                                    Rybkin >> Už se vidím,jak v práci dopoledne kontrolují hodinky:-)))

                                      NRybkin - Profil | St 15.5.2013 20:08:10

                                      Pedro1 >> To bude,zejtra nebudu moct dospat

                                        NPedro1 - Profil | St 15.5.2013 20:06:56

                                        Rybkin >> Bude to velký:-)))

                                          Červené karty: MV