Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NPedro1 - Profil | Út 21.5.2013 15:20:01

KóĎA >> Ano,je to tak.Ale je mi to jedno,dvakrát jedno:-)))

    NKóĎA - Profil | Út 21.5.2013 15:00:42

    usak >> to bych se nesměl stydět a jít se zeptat zda-li ty fídry od Sportexu za něco stojí... Tady tomu všichni pendrek rozumí. A Pedro dva pendreky .-)))

      Nusak - Profil | Út 21.5.2013 14:59:36

      v bazaci medium feedery od sportexu á 3000,-

        Nusak - Profil | Út 21.5.2013 14:47:03

        Pedro1 >> jo 0,12mm. Ten Antares uz mam dva roky, ten jsem si vicemene kupoval na zimni chytani na plavacku(zrovna nemeli nejakou slusnou 0,12mm), na feeder bych ho asi nedal. Ta 0,12mm je o poznani pevnejsi (na jare jsem s ni rovnal/lamal 14-ky pin hooky :-)
        Ale jako fakt povedeny vlas, chytam ho teprv od lonska, po komplet sezone a oprubovani vsech prumeru budu chytrejsi. Nicmene ted uz muzu rict super mekky a hladoucky, zadny krouceni, i kdyz ho prejedes prez vazku, solidne oderuvzdorny(i lehce nacnutej vydrzi dost), a hoooodne pevny(je otazka, nakolik sedi prumer, mikrometr nemam, ale nezda se mi, ze by byl nejak vyrazne silnejsi)

          NKóĎA - Profil | Út 21.5.2013 14:46:20

          usak >> ale vždyť já vím, že jsi šetrný otec :-)

            Nusak - Profil | Út 21.5.2013 14:40:49

            KóĎA >> blbost, to jsem setrne kompletoval nekolik mesicu(abych neohrozil rodinny rozpocet)

              NPedro1 - Profil | Út 21.5.2013 14:35:38

              usak >> Pěkný,ta druhá špulka zleva je 0,12?

              Pokud ano,není to trošku zbytečné mít tu 0,11.Dyť je to skoro stejné.

                NKóĎA - Profil | Út 21.5.2013 14:35:31

                usak >> robátko sice nemá co jíst, ale pan Ušák má co navazovat :-))))

                  Nusak - Profil | Út 21.5.2013 14:34:09

                  tak jsem si skompletoval serku.... :-)

                    NKóĎA - Profil | Út 21.5.2013 14:28:38

                    usak >> mluvím o letošku :-) Loni jsem nechodil - bez auta to na fídr jde těžko. Ale předloni jsem měl hodně vycházek. Letos ma to navážu.

                      Nusak - Profil | Út 21.5.2013 14:14:40

                      KóĎA >> jsem se ptal, kolikrat letos, ne vloni a letos dohromady :-)))

                        NKóĎA - Profil | Út 21.5.2013 14:10:00

                        usak >> takovejch šest, sedm určitě :-) Papíry mám doma... Ted je všude vysokej průtok, chytat by asi šlo, ale není to žádnej med se 120 gramovými krmítky a nejistým výsledkem

                          Nusak - Profil | Út 21.5.2013 14:07:42

                          KóĎA >> mate tam malo rek? Vim ja, neznam kladenskej mistopis.
                          Kazdej tyden rikas, jo? To jsem klidny. Kolik ze mas letos dochazek? (a prosil bych presne:-)

                            NKóĎA - Profil | Út 21.5.2013 14:07:35

                            Pedro1 >> kurwadrát... zase čistím monitor :-))))

                              NPedro1 - Profil | Út 21.5.2013 14:05:12

                              KóĎA >> Holíškovice?

                                NKóĎA - Profil | Út 21.5.2013 14:03:54

                                usak >> do tohohle víkendu jsem chodil každý týden... Ale kam by jsi v Čechách o tomhle víkendu šel na ryby? Podotýkám na řeku, do 50 km od Kladna. Stojáky mě nebaví. Tak a teď se ukaž :-)

                                  Nusak - Profil | Út 21.5.2013 14:01:25

                                  KóĎA >> to je vam podobny, bando jedna. Myslim by vas mel MM zavcas preventivne odstranit:-)

                                  Se vyzdycky celej tyden tesis na ryby a pak skutek utek.... se divim, ze ses vubec na ten zavod dokopal :-)

                                    NKóĎA - Profil | Út 21.5.2013 13:49:53

                                    usak >> tajně se radíme, které vlákne zničíme teď :-)

                                    Já se začínám těšit na víkendové fídrování. Snad budou mít určití lidé rozum a pěkného pochytání se budu moci zúčastnit.

                                      Nusak - Profil | Út 21.5.2013 13:44:28

                                      Zdar decka, vseci spite po obede? :-)

                                        NPedro1 - Profil | Út 21.5.2013 11:44:41

                                        Vesy1 >> Něco se chytlo,ale slabota.Oproti loňsku tak o 60% horší.

                                        Asi 5 ryb kolem 45 cm,něco kolem 40 a zbytek (siveni a duháci) 25-35 cm.A celkem dost tloušťů a okounů kolem 15 cm.
                                        Na to že nás bylo 8 a chytalo se 8-10 hodin dva dny po sobě bída.

                                        Ryby tam jsou parádní,ale teklo 2 x více vody než je optimální,kalná voda a rybářů jak hnoje,takže ryby popíchaný a vyplašený.

                                          Červené karty: MV