Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

Vesy1 - Profil | Út 21.5.2013 11:39:52

Pedro1 >> Co úlovky byly nějaký?

    Zajda - Profil | Út 21.5.2013 11:02:37

      Zajda - Profil | Út 21.5.2013 10:57:16

      Pedro1 >> No, není mu co závidět...

        Pedro1 - Profil | Út 21.5.2013 10:52:34

        Zajda >> To víš,se celý týden opaluje po střechách:-)))

          Pedro1 - Profil | Út 21.5.2013 10:52:15

          A někteří jsou schopni se vykoupat i v úplně klidné vodě nad jezem.Fotka po vyhrabání se z vody:-)))

            Petr Havlíček - Profil | Út 21.5.2013 10:50:21

            KóĎA >> nad tím kroutím hlavou týden, co týden :-))

              Pedro1 - Profil | Út 21.5.2013 10:49:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              A někteří i chytali:-)

                Zajda - Profil | Út 21.5.2013 10:49:48

                Pedro1 >> Předseda je pěkně opálenej...:-)

                  Pedro1 - Profil | Út 21.5.2013 10:49:26

                  Cajk jako na výstavě:-)

                    Pedro1 - Profil | Út 21.5.2013 10:48:36

                    Něco málo jsme pojedli a popili:-)

                      Pedro1 - Profil | Út 21.5.2013 10:48:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tak pár slíbených fotek z víkendu.

                      Tomášova zdolávačka.

                        KóĎA - Profil | Út 21.5.2013 9:31:07

                        Pedro1 >> naložený woe jsou už tejden, ale halt to trochu déle trvá. Respektive trvá to dýl než mělo...

                          Vesy1 - Profil | Út 21.5.2013 9:30:02

                          Pedro1 >> Díky uvidíme jak to půjde na chatách je wifi tak že nějaký malý report by mohl být

                            Pedro1 - Profil | Út 21.5.2013 9:29:11

                            Kde jsou účastníci z Asie?Nejsou tam povodně,nebo tajfun,nebo tak něco?

                              Pedro1 - Profil | Út 21.5.2013 9:28:38

                              Vesy1 >> Tak koukej fotit a přeju okouna +55 cm a štiku + 120 cm.Ať jsem ještě víc nasranej:-))))))))

                                Pedro1 - Profil | Út 21.5.2013 9:27:51

                                KóĎA >> Hele už máš naložený ty díly z Turecka,že tady meleš o línech ve Švédsku?:-)))

                                  Vesy1 - Profil | Út 21.5.2013 9:25:45

                                  Pedro1 >> Dneska čekám poslední zásilku a už bude všechno připraveno jinak teplotně to bude podobné jako v praze kolem 10 až 15 stupínků

                                    KóĎA - Profil | Út 21.5.2013 9:25:44

                                    já teď četl o nějakém švédském jezeře. Kromě obligátních dravců se nabízí i plavačka s cejny, perlíny a líny... Kurňa, to by bylo něco. Ráno na dravce a přes poledne, popř. večer nahodit na olbřímího lína. Viděl jsem v jednom časáku chytání línů ve Švédsku a ty rozměry nebyly vskutku špatná :-)

                                      Pedro1 - Profil | Út 21.5.2013 9:24:23

                                      Vesy1 >> Velká závist.Už máš vše nakoupeno?

                                        Pedro1 - Profil | Út 21.5.2013 9:23:56

                                        KóĎA >> Já mu to přeju,v Praze bude krásných 10 stupňů,já budu od rána do večera makat a o víkendu pojedu na nákupy a do Ikea a podobně.Se divím že se mu tam chce:-)))

                                          Červené karty: MV