Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

Zajda - Profil | Po 20.5.2013 16:12:16

usak >> Neschopenka? To taky neznám...Prostě zůstanu v pelíšku a se psem jdu na procházku místo 5x jenom 3x. Je to sice ode mne vůči němu nezodpovědnost, ale co už..:-(

    usak - Profil | Po 20.5.2013 16:08:53

    Zajda >> neschopenka?, to taky neznam. Kdyz uz je nejhur, tak beru dovolenou....

      KóĎA - Profil | Po 20.5.2013 16:05:37

      Zajda >> tak z koho?

        Zajda - Profil | Po 20.5.2013 16:05:15

        KóĎA >> Spíš z koho..:-(

          KóĎA - Profil | Po 20.5.2013 16:02:00

          Zajda >> z čeho?

            Zajda - Profil | Po 20.5.2013 16:00:52

            KóĎA >> Vidím, že sis teda moc dobrý příklad nevzal...:-(

              KóĎA - Profil | Po 20.5.2013 15:59:29

              Butchi >> neschopenka? Co to je? To neznám :-) I když jsem teď dopil šesté kafe a hučí mi v palici, že to na neschopenku vypadá :-)

                Butchi - Profil | Po 20.5.2013 15:57:51

                KóĎA >>
                Mám neschopenku, z Boršova jsem si přivezl zánět dutin, tak hledám, čím zabít čas :-))))

                  Pedro1 - Profil | Po 20.5.2013 15:37:04

                  Pěkné příspěvky,úplně mi ty filmy běží před očima:-)))

                    Reznik76 - Profil | Po 20.5.2013 15:08:52

                    KóĎA >> jó Klint Ístvůd :-)))

                      KóĎA - Profil | Po 20.5.2013 15:01:57

                      Butchi >> připadáš si zšentštile? Hledáš inspiraci? Tak to si na správné adrese. Z obrazovky bude stříkat testosteron na metry daleko :-)

                        Butchi - Profil | Po 20.5.2013 15:00:43

                        Pedro1 >> Pedro1, KóĎA - 20.5.2013 14:00:55 >>
                        Dík..

                          KóĎA - Profil | Po 20.5.2013 14:59:10

                          minatrix >> Přání smrti :-) Jo to bylo hodně dobré.

                          A nezapomenout na drsnýho fízla ze sedmdesátek, ten to začal - s ohromnou mega bouchačkou ráže magnum .44

                          "tohle je magnum čtyřiačtyřicet, nejsilnější bouchačka na světě. Jediným výstřelem ti ustřelí hlavu, máš radost?"

                            minatrix - Profil | Po 20.5.2013 14:56:35

                            KóĎA >> a jeste muj oblibenec Charles Bronson.. . Jak se jmenovala ta serie, kde.strilel hajzli a branil slabe?

                              KóĎA - Profil | Po 20.5.2013 14:53:40

                              minatrix >> ale jo, Přepadení v Pacifiku bylo ok :-)

                                minatrix - Profil | Po 20.5.2013 14:51:06

                                KóĎA >> a co Steven Seagal :-)

                                  paia - Profil | Po 20.5.2013 14:46:49

                                  KóĎA >> díky bohu za Postradatelny, alespoň na chvíli si člověk užil trochu 80-tek...

                                    KóĎA - Profil | Po 20.5.2013 14:14:28

                                    Reznik76 >> tohle je "bé" kategorie :-) Respektive "cé" :-)

                                    JCvD - znáš tu historii, jak měl hrát hlavního záporňáka v Predatorovi? Postavili ho mezi Arnieho, Jesse Venturu, toho velkýho negra (hrál i v Komandu) a konečně indiánskýho pornoherce a usoudili, že by byl jako záporňák k smích :-)

                                    Je tedy pravda, že teď v Postradatelných 2 mu to jako hajzlovi slušelo.

                                      Reznik76 - Profil | Po 20.5.2013 14:10:47

                                      KóĎA >> a ještě zapomínáte na Chucka Norise, JCvD, Bruce Lee a Dolpha Lungréna

                                        KóĎA - Profil | Po 20.5.2013 14:07:23

                                        Mel s Brucem taky dobrý, ale já si pod akčníma osmdesátkama představím muskulaturu Rakušáka a obrnou stiženej xicht Stalloneho :-))))

                                          Červené karty: MV