Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

Nusak - Profil | Po 20.5.2013 18:27:32

Pedro1 >> pry parma... kapř to byl!!! :)))

    NRybkin - Profil | Po 20.5.2013 17:54:45

    KóĎA >> Já je mam doma celkem často,sice ne stovky ale občas desítky:-)

      NKóĎA - Profil | Po 20.5.2013 17:53:36

      paia >> jedna masařka jaro nedělá :-)

        Npaia - Profil | Po 20.5.2013 17:52:32

        KóĎA >> neříkej, že ti utekli? ;o) hlavně zatloukat, zatloukat, zatloukat... ;o)

          NKóĎA - Profil | Po 20.5.2013 17:51:49

          kubah >> na velekapř bude velemasňák!

            NKóĎA - Profil | Po 20.5.2013 17:51:32

            Rybkin >> i to jsem jednou doma zažil. Nebyla to zrovna legrace k popukání :-)

              NRybkin - Profil | Po 20.5.2013 17:49:52

              KóĎA >> Jedna je v pohodě až jich bude jednosto bude to horší:-)

                Nkubah - Profil | Po 20.5.2013 17:48:59

                KóĎA >> budeš velkochovatel? Vyšlechtíš nové druhy? :-))

                  NKóĎA - Profil | Po 20.5.2013 17:46:56

                  Hurááááá, po bytě létá první letošní tlustá masařka. Odkud se asi vzala :-)))

                  Budu se jí hýčkat jako zebřičku. Hergot, kde mám to mletý...

                    NZajda - Profil | Po 20.5.2013 17:34:18

                    Pedro1 >> Víš, co mně můžeš? Jestli ne, tak třeba poškrábat po zádech..:-)

                      Npaia - Profil | Po 20.5.2013 16:42:50

                      KóĎA >> já začal pít kafe vloni o dovolené na Sardínii a od té doby s ním trochu koketuji, ale závislý naštěstí nejsem, jedno espresso stačí a nemusí být ani denně, dnes jsem vynechal... ;o)

                        NPedro1 - Profil | Po 20.5.2013 16:40:58

                        Zajda >> Mám pro Tebe práci:-)))


                        http://rybareni.wobo.cz/

                          NButchi - Profil | Po 20.5.2013 16:40:27

                          KóĎA >>
                          Já to taky skoro neznám, ale teď už je mi to šumák, takže jsem si ji nechal napsat..
                          Musím zregenerovat :-)

                            Nusak - Profil | Po 20.5.2013 16:40:00

                            Zajda >> ono je to v podstate furt dokola, lisi se jen detaily co doplnujes do sablony :-))) Ale co s vama mam delat, k vode nechodite, tak at nezapomenete, jaky to tam je... :-)
                            Tady jedna odjezdova pro bystre oci... :-)

                              NPedro1 - Profil | Po 20.5.2013 16:39:17

                              Když už se tady řešily ty parmy,za víkend na jihu zabrala jedna fakt velká ryba.Koleka Tokr zapřáhl v proudu na mouchu rybu,která si povídat vůbec nechtěla.
                              Vzala mu to s proudem dolů po vodě do hlubokého táhlého proudu.Asi 100 metrů za ní šel,ale níže to už nešlo,byla i u břehu hloubka.Když se zastavil,ryba dovytáhla šňůru komplet včetně asi dvou metrů podkladu.To bylo po asi 10 minutách souboje.
                              Pak se podařilo na naviják dostat zpátky asi 4 metry šňůry a ryba stála u dna uprosřed řeky a jezdila ze strany na stranu tak dva metry doleva a dva metry doprava.Už to vypadalo nadějně.
                              Po další minutách asi zjistila,že se něco děje a vytáhla si opět šňůru s několika metry podkladu.A začala jezdit víc.Víceméně po cca 20-25 minutách začala "trošku" bojovat a i přesto že měl Tokr tuším sedmičkovej prut,na konci 0,17 FC,mohl jenom držet a doufat.
                              No a pak to milá parma nabrala do břehu a upálila to o kamení.Jak byla velká netušíme,ale po těch cca 25-30 minutách sobouje si dělala co chtěla.
                              Velká škoda,mohla to být neskutečná fish

                                NZajda - Profil | Po 20.5.2013 16:33:58

                                usak >> Hans Christian Andersen šuvix...

                                  NPedro1 - Profil | Po 20.5.2013 16:32:27

                                  usak >> Moc pěkný,jako ostatně vždy.

                                    Nusak - Profil | Po 20.5.2013 16:28:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    No a jinak pridam report ze vcerejsi chytacky. Nic moc to ovsem nebylo, jak taky jinak, kdyz se clovek 14 dni tesi k rece.(nebo jsem cim dal zmlsanejsi, taky mozna:-) Z vyberoveho rizeni Morava/Becva nakonec vysla vitezne Becva, vzdyt vloni o finale MS v hokeji jsem tam ulovil zivotni rybu(evidentne to ale neplati opakovane:-). Reka na prvni pohled vypadala super, prutok akorat, decentni zakal, akorat ryby nebyly moc videt. Jen v tom nejsilnejsim a nejzavazkovanejsim proudu a do toho jsem se neodvazil pri takovem prutoku ani nahodit. Stridal jsem plavacku s fidrem. Vzdycky jak to prestalo brat, jsem zmenil techniku. Zajimave, ze v miste, kde 100x projel splavek bez zaberu, sly posleze zabery na fidr na hod. Jsou ty ryby rozezrane...

                                    Ve finalnim scotu byla ale o poznani ucinejsi plavacka. Vdaka nasazene nevidane silne navazcovce (0,16mm) sly ryby proud neproud ke brehu raz dva. Ale nevim, nejak mi tohle smykovani nesedi :-) Jak naschval, se zadna ponorka, co me pri minulych navstevach vyskolila, zbabele nedostavila.

                                    Druhove celkem pestre spektrum - ostra, podoustev, tloust, parma, plotice, bolen, a nepocitane oukleji sardelovitych(ty me tocily teda neskutecne). Nejvetsi paradu predvedla prerostla ouklej(cca 60cm). Furt mi delala pod nosem bordel a busil do oukleji jak o zivot az se pripletl na spatne misto a zalovil primo pod mym splavkem. Co cert nechtel, chytil se za triko(resp. za ritni ploutev). Jizda perfektni, dokonce si efektne zaskakal ala tarpon. I kdyz se pustil melkym rychlym proudem dolu, vdaka silnymu navazci nemel sanci a bylo celkem rychle po boji. Kdyz jsem mu pritahnul brzdu, vykrouzil na matchce neskutecnej oblouk, divim se, ze neco neprdlo.... No, takze takova to byla chytacka. Priste asi vyrazim pro zmenu na Moravu.
                                    (podekovat bych chtel timto firmam: SPRO, MILO, GARBOLINO, FENCL, SHIMANO, TRABUCCO, LORPIO, PRESTON, OWNER a ...... FORD :-))))

                                      NKóĎA - Profil | Po 20.5.2013 16:15:35

                                      paia >> přepočítal jsem kelímky - takže jenom pět. Ale to poslední espresso silné s extra cukrem bylo už přes míru. Když já se na tom kafi stávám rychle závislej. Hlavně na tý procházce k automatu...

                                        Npaia - Profil | Po 20.5.2013 16:13:59

                                        KóĎA >> 6 kafí? to už bych asi nebyl mezi živými...

                                          Červené karty: MV