Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NKóĎA - Profil | Po 20.5.2013 14:04:34

a aby se Sly necítil ukřivděnej:

Fízl: "Na co to máte" (vytahuje Johnovo strašlivé čůro)
J. Rambo: "Na lov" (tváří se neskutečně drsně)

    NKóĎA - Profil | Po 20.5.2013 14:03:08

    Arnie: "vzpomínáš jak jsem ti slíbil, že tě zabiju jako posledního"
    Padouch: "ano, ano" (Arnie ho drží za nohu nad propastí)
    Arnie: "Lhal jsem" (pouští ho)

      NKóĎA - Profil | Po 20.5.2013 14:01:46

      "Chci tě vidět strašlivě trpět"

      Arnie: "pusť mi rap"


      :-))))

        NPedro1 - Profil | Po 20.5.2013 14:00:55

        Butchi >> Viz Kóďa + Terminátor,Smrtonostná zbraň,Smrtonostná past,Poslední Skaut,.....

          NKóĎA - Profil | Po 20.5.2013 13:57:59

          Butchi >> Komando, Rambo I, Predator I.

            NButchi - Profil | Po 20.5.2013 13:54:30

            Potřeboval bych poradit nějaký akční film, takový ten old school. Pomůže mi někdo?

              NKóĎA - Profil | Po 20.5.2013 12:15:06

              paia >> když mě ty rybníčky neberou :-) A na řekách mi to zatím letos nepřeje.

                Npaia - Profil | Po 20.5.2013 12:13:59

                KóĎA >> klasika, jako vždy, jen jsem se posunul kousek níž po proudu, abych byl na hlubší vodě. mimochodem, v sobotu jsem byl na tvým rybníčku a asi tam začnu jezdit častěji, jednu ponorku jsem ani neutočil, jinak droboť, ale hezky to tam je...

                  NKóĎA - Profil | Po 20.5.2013 12:11:30

                  paia >> kde jsi na Béčku byl?

                    Npaia - Profil | Po 20.5.2013 12:09:43

                    Zapoměl jsem poreferovat... Jednoklička na Aeru Match ozkoušena a zlepšení bylo opravdu citelné, v rukách jsem měl najednou jinej naviják. Silově sice za Aspíkem pořád zaostával, ale ten rozdíl už nebyl tak výrazný, jako při použití dvojkličky. Velká ryba sice nepřišla, ale vyzkoušel jsem si zdolávačku pytlíku plného vody. ;o)

                      NButchi - Profil | Po 20.5.2013 11:48:10

                      KóĎA >>
                      Na mouchu je to sofistikovanější :-)))

                        NZajda - Profil | Po 20.5.2013 11:40:39

                        Tak jsme to u nás poměřili - jak mě bolí noženky, to se ani nedá popsat..:-(

                          NSiky - Profil | Po 20.5.2013 11:13:37

                          KóĎA >> Tohle je nepopsatelný, ale cejtit to bylo přes celý sektor. Ale tahal jsem fakt jen cejny.

                            NKóĎA - Profil | Po 20.5.2013 11:10:56

                            Siky >> hele, když v r. 2008 namíchal Prcek X21, myslel jsem si, že se pobleju. To byla vůně nafty, oleje, chcíplejch křečků a já nevím čeho...

                              NSiky - Profil | Po 20.5.2013 11:08:02

                              KóĎA >> Ano, ano, jak říká Maggie: "Ty jseš už domestikovanej!" No, pokud si budeš chtít tenhle zážitek zopakovat, namíchám cejnový krmení od našeho Gáborka a to ucítíš zač je toho maďar! :-)))) Když jsem to míchal minulý rok v Kukačkově míchačce, chtěl mi ji nechat zaplatit, protože mu to tam prý prožralo díru. :-))))) Samozřejmě kecal, je to založeno na čistě přírodní bázi.

                                NKóĎA - Profil | Po 20.5.2013 11:04:05

                                Siky >> já si myslím, že nikoliv. Naturalizovaný asiat s nima byl, SARS od něj nikdo nechytil, tak snad by to prošlo :-) Já jsem s fídrem na svazovce poprvé chytal právě na Orlíku. Mohutně jsme nakrmili naklíčenou pšenicí, ALE... poprvé jsme do toho použili posilovač :-) Jmenovalo se to Sweet dreams (Mosella). Stodvacítku jsem větral ještě dva měsíce po tom. Cejni na to ukrutně prděli, ale najelo hejno olbřímých perlínů. Šli na hod a ryby okolo 35 cm. K tomu nádherně vybarvení. Dobré to tenkrát tuším že v roce 2002 bylo.

                                  NSiky - Profil | Po 20.5.2013 10:58:53

                                  KóĎA >> To bych se snad přidal i já. Myslifce nebumbám, ale pan Jameson to jistí. Pokud by tedy nevadilo podpantoflákům, kdyby jim tam přibyl další :-)))))

                                    NKóĎA - Profil | Po 20.5.2013 10:43:50

                                    Butchi >> tloušti se chytají na třešně a kapř na koule. Na co moucha... :-)

                                      NButchi - Profil | Po 20.5.2013 10:39:19

                                      KóĎA >>
                                      Jo vidíš, na to jsem zapomněl - promiň.

                                      Jinak to stoupnutí do hlavy byl samozřejmě jenom vtip :-)

                                      Ještě by tu byla alternativa muškaření - tedy dělání jednoduchých věcí složitě :-D

                                        NKóĎA - Profil | Po 20.5.2013 10:35:18

                                        Pedro1 >> zatím se tomu bráníte, ale také podlehnete. Odloží se boloňky, matchky, fídry, vláčáky, flájfišingrody a usednete k tripodu s třemi (možná už se díky moderním trendům dočkáme i čtyř) třílibráky. Zavezeno budete mít na té hraně vzdálené 346 metrů (jeden prut), druhý budete mít na té krásné mělčině 246 metrů daleké, ale deset metrů od břehu a třetí na trhačku u toho spadlého stromu napravo ve vzdálenosti 131 metrů. Pokud bude povolenej i ten čtvrtej tak ten bude zarohem u zdymadla....

                                          Červené karty: MV