Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NPedro1 - Profil | Po 20.5.2013 10:29:30

KóĎA >> Pípácí jsou budoucnost:-)))

    NKóĎA - Profil | Po 20.5.2013 10:27:42

    Butchi >> jak mi stoupnul do hlavy? Už loni jsem prodal veškerou CZ vláčky (zbylo mi jen Norsko) s deklarací ukončení tohoto v Čechách neperspektivního způsobu lovu ryb. Ještě si chci užít bílou rybu na fídr, než přijde konečná fáze tj. nákup třílibráků a příposlechu...

      NButchi - Profil | Po 20.5.2013 10:25:36

      KóĎA >>
      Nějak ti ten feeder stoupl do hlavy člověče :-)))

      Vláčet budeš, žádné vylehávání :-)))))))

        NKóĎA - Profil | Po 20.5.2013 10:23:46

        Butchi >> no Pedro deklaroval nějakou podzimní orlickou akci. Na tu bych se s fídry mohl vypravit. Vy pojedete vláčet, já si nahodím dva ocásky na těžko a otevřu myslivce. Uvidíme kdo nachytá více :-)

          NButchi - Profil | Po 20.5.2013 10:20:36

          KóĎA >>
          Příští rok jedeš a hotovo.

            NKóĎA - Profil | Po 20.5.2013 10:11:55

            Pedro1 >> tak že ryby nebudou první na forhontu mi bylo jasné od začátku :-) Banda podpantofláků se utrhal na víkend :-)))) Ti největší se z pod pantofle bohužel nevymanili ;-)

              NPedro1 - Profil | Po 20.5.2013 10:03:41

              KóĎA >> Měl jsi jet taky,byla prdel.Velká prdel.A o ty ryby zas tolik nešlo:-)))

                NKóĎA - Profil | Po 20.5.2013 10:02:28

                Pedro1 >> hlavně, že jste spokojení - o to jde v první řadě.

                  NPedro1 - Profil | Po 20.5.2013 9:44:39

                  Zdar všem,tak jsemt o přelouskal,koukám že to tady jede na plný pecky:-)))

                  Odpoledne dám nějaký foto z víkendu,taď mám hodně práceRyby moc nešli,ale sežrali jsme toho obrovskou hromadu,to zase jo:-))))

                    NKóĎA - Profil | Po 20.5.2013 9:21:49

                    Je vidět, že ten víkend byl pro kolegy opravdu náročný :-)

                    Jinak to počasí mě už sere. Pořád řeky nahoře jako svině, všechno kalný. A to hrozí dalšími dešti a velkou zimou. Ach jo. No nic, netřeba plakat a vzhůru na ryby.

                      NZajda - Profil | Po 20.5.2013 7:41:21

                      usak >> Hoj. Asi mám dobré spaní, ale nic mě v noci neprobudilo. Jenom plný mechúrik..:-)

                        Nusak - Profil | Po 20.5.2013 7:25:38

                        Zajda >> v noci byl solidni rachot, mel jsem pocit, ze nam pod okny jezdi vlaky :-) Chrstak jak busil jak kulometna palba, hromy blesky v rychlem sledu. Solidni prutrz. Rano cestou do prace, taky pekna cernota, misty slejvak, ze sterace malem nestihaly, misty pomalu sucha silnice. Blazenec.

                        No a jinak taky , zdatr decka :-)

                          NZajda - Profil | Ne 19.5.2013 20:26:13

                          KóĎA >> Nás to asi sejme v noci. O to víc to bude strašidelnější...

                            NButchi - Profil | Ne 19.5.2013 20:15:55

                            KóĎA >>
                            Tady to pomalu začíná.
                            Bude to velké :-D

                              NReznik76 - Profil | Ne 19.5.2013 20:13:00

                              nakonec se mi poved i ten hezkej :-)))

                                NReznik76 - Profil | Ne 19.5.2013 20:11:48

                                duhák slušnější...

                                  NReznik76 - Profil | Ne 19.5.2013 20:10:27

                                  duhák asi ten nejmenší co se tam dává :-)))

                                    NReznik76 - Profil | Ne 19.5.2013 20:09:00

                                    nicméně cílová ryba dohoněna byla 1x sifón, spíš ještě menší než malej

                                      NReznik76 - Profil | Ne 19.5.2013 20:05:28

                                      já sem spokojenej i když rybačka byla ,, navoněná bída"
                                      jelikož trénuju na tlouštích a ploticích tak i zde sem chytal hlavně tu bílou :-))

                                        NKóĎA - Profil | Ne 19.5.2013 20:04:32

                                        Zajda >> tady je jak v 11 večer, už to začíná přelejzat barák... Ještě ale neprší.

                                          Červené karty: MV