Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NZajda - Profil | Ne 19.5.2013 20:03:25

Kucí, co blbnete...Tady chodí jaci ve dvoudílných plavkách..:-)

    NKóĎA - Profil | Ne 19.5.2013 20:01:09

    Butchi >> já na to koukal také, ale to co vidím z okna mi stačí... Musel jsem sice na chodbu, ale co už :-) Uragán už tu je pěknej.

      NButchi - Profil | Ne 19.5.2013 20:00:13

      KóĎA >>
      Teď jsem se podíval na radar a vypadá to, že konec světa už je tu..

        NKóĎA - Profil | Ne 19.5.2013 19:57:45

        Na Kladně to vypadá na příchod Armagedonu... Už vyhlížím jezdce...

          NZajda - Profil | Ne 19.5.2013 19:04:06

          Nazdar skupino...

            NKóĎA - Profil | Ne 19.5.2013 18:59:56

            Rybkin >> jsem napnutej jako pérko v drahejch švýcarských hodinkách :-)

              NRybkin - Profil | Ne 19.5.2013 18:48:10

              KóĎA >> Kdyby kapř,něco daleko zajmavějšího.Vydrž až se sem dostane,ma to v mobilu nafocené

                NKóĎA - Profil | Ne 19.5.2013 18:44:15

                Rybkin >> kapř?

                  NRybkin - Profil | Ne 19.5.2013 18:43:03

                  KóĎA >> A to počkej až Pedro vyvěsí svuj ulovek výpravy:-)

                    NKóĎA - Profil | Ne 19.5.2013 18:38:08

                    minatrix >> to nééé, za tu jsem musel vytopit svý :-)

                      Nminatrix - Profil | Ne 19.5.2013 18:34:57

                      KóĎA >> ..výhra? :-)

                        NKóĎA - Profil | Ne 19.5.2013 18:34:16

                        minatrix >> já mám zase pračku :-)

                          Nminatrix - Profil | Ne 19.5.2013 18:33:54

                          KóĎA >> ..kdo se nezúčastnil, může litovat :-)))

                            NKóĎA - Profil | Ne 19.5.2013 18:22:29

                            Jinak zprávy z ligy. Viděl jsem první cca 1 - 1,5 hod závodu. Ryby šly lépe než minule, pár lidem to šlo slušně. Místní webmaster byl pěkně kyselej... Začátek mu nevyšel podle jeho představ, okolo tahali on překvapivě prdlajs. Za to Radynek chytal parádně. Stejně tak to šlo Ouřadovi, dokud neprojela ta mega vejletní loď... Jo a za zmínku stojí mega jesen Ládi Hrabala, do padesáti mu moc nezbývalo.

                            Včera to šlo také slaběji i když výrazně lépe než minulou sobotu. Úsměvný byl Venca Kaňourek. Seděl u stánku, během závodu zásobování nevázlo suma sumárum, pět kilo ryb, dvanáct piv a jednička v sektoru - tomu říkám úspěšný závod :-)

                              NKóĎA - Profil | Ne 19.5.2013 18:16:39

                              minatrix >> je vidět, že jste se činili ve všech směrech :-)

                                Nminatrix - Profil | Ne 19.5.2013 17:42:27

                                paia >> ... :-)

                                  NButchi - Profil | Ne 19.5.2013 17:33:00

                                  paia >>

                                    Npaia - Profil | Ne 19.5.2013 16:49:02

                                    Reznik76 >> aha... co jste pochytali? vidím fotky, ale žádnou rybu.

                                      NReznik76 - Profil | Ne 19.5.2013 16:19:31

                                      paia >> hele tady to asi neni na nějakou dovolenou :-) jako víkendovka na ryby to je dobrý, je to ubytovna ve vodáckym kempu tudíž jen pokoj, 4 postele a umyvadlo, sociálka společná. Pokoj stojí 600,- noc
                                      revír Vltava 24 http://www.vltava24.cz/ jeden den 350,-

                                        NRybkin - Profil | Ne 19.5.2013 16:14:24

                                        Moooc pěkně bylo

                                          Červené karty: MV