Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NRybkin - Profil | Ne 19.5.2013 16:13:12

I ryby jsme chvílema zkoušely chytat

    NRybkin - Profil | Ne 19.5.2013 16:11:54

    Tak hlásíme návrat

      Npaia - Profil | So 18.5.2013 23:22:00

      tak já se dnes podíval na Kóďův rybníček a pěknej... jen ty letadla, když pustěj, tak je to docela rambajs. ale za 4 hoďky jsem měl cca 6 kapříků, 2 líny, něco plotic a cejnů. a jedna ponorka mi po 2 minutách spadla, aniž bych ji vůbec zastavil a otočil, holt malej háček. zítra jedu na Berounku.

        Nnumen - Profil | So 18.5.2013 22:04:33

        kary.com >> Já je vzal vysavačem. Dokonce i manželka to vzala sportovně:-))

          Nkary.com - Profil | So 18.5.2013 22:01:27

          numen >> To je prd :-) Ouřada si jednou omylem vysypal asi čtyři litry do dodávky. Bzučela mu dlouho :-)

            Nusak - Profil | So 18.5.2013 21:46:59

            Zajda >> he? Sleduju lov elektrouhore...Kurnik, a u toho vaham, kam zitra. B1,M16, nebo M18?

              Nnumen - Profil | So 18.5.2013 21:45:26

              Cestou domu mi utekli z jedné krabičky červy:-(

                Nnumen - Profil | So 18.5.2013 21:33:55

                Zprávy jsou. Ryba moc nejde,ale pořád je to lepší než minulý týden. Hlavně neteče bordel. Maťák jak jinak než za jedna....!

                  NZajda - Profil | So 18.5.2013 21:29:51

                  Monitoři, vylezte...

                    NZajda - Profil | So 18.5.2013 19:05:23

                    Nějaké zprávy z bojiště ještě nejsou?

                      Nsiri - Profil | So 18.5.2013 18:57:38

                      Koda - ale to je jenom v poradku, zes to mel tak levny, vsak dosla sama (byt s nejakym tim doprovodem), ne? ;) Aspon jsi predtim psal, ze ji maji doveSt. Kde je ten Zajda, kdyz je ho treba... :)

                        NZajda - Profil | So 18.5.2013 14:55:59

                        Ty brďo, ještě 2 a půl hodiny...By mě jeblo...:-(

                          NZajda - Profil | So 18.5.2013 12:09:37

                          KóĎA >> U PC máš mít cedulku "Tady je Krakonošovo" a máš to vyřešené...

                            NKóĎA - Profil | So 18.5.2013 12:01:31

                            Zajda >> Měl jsem foťák u PC, ale snaživá Saška ho už uklidila. A hrabat se kvůli tomu ve skříni nebudu :-)

                              NZajda - Profil | So 18.5.2013 12:00:23

                              KóĎA >> Není fotka, není pračka..:-(

                                NKóĎA - Profil | So 18.5.2013 11:43:44

                                já mám pračku - ta je ale pěkná. Škoda, že už tu s námi Petr není, mohl jsem vystavit účet za dovoz, odstěhování, rozbalení, odvoz obalů a instalaci. On mi těch 249 Kč nevěřil...

                                  NZajda - Profil | So 18.5.2013 11:21:51

                                  usak >> Jo, píšu o zarachu...Já mám zaracha akorát na větší vzdálenosti. A co je nejhorší, tak většinou se mi nějak nechce. Dneska např. dostane přednost Berdych...

                                    NKóĎA - Profil | So 18.5.2013 11:13:25

                                    kubah >> jo takhle. Tak to neznám ;-)

                                      Nkubah - Profil | So 18.5.2013 11:10:22

                                      KóĎA >> ne, chlast :-)))

                                        Červené karty: MV