Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NKóĎA - Profil | So 18.5.2013 11:09:57

kubah >> a copak, zádíčka?

    Nkubah - Profil | So 18.5.2013 11:04:45

    KóĎA >> já jsem rád že žiju :-)

    Hlavně se nesmím ohnout :-)))))

      NKóĎA - Profil | So 18.5.2013 10:54:00

      paia >> já čekám na pračku. Mají mi jí dneska dovést...

        Npaia - Profil | So 18.5.2013 10:49:54

        KóĎA >> tak to jsme dva. na rybník se mi moc nechce. ale přemýšlím, že bych zkusil zajet na ten tvůj. mno, ještě uvidím. možná budu uklízet radši bordel na disku a do toho vařit a prát.

          NKóĎA - Profil | So 18.5.2013 10:36:36

          Zajda >> děkuji za bonitní odkaz. Akorát na to nesmím kouknout v práci, to by se tam ten chatrnej pc rozpadnul :-)

            Nusak - Profil | So 18.5.2013 10:35:42

            Zajda >> tady svitilo tak 15 min. Ted uz je zas komplet zatazeno... Ty mne pises o zarachu? To je dobry :)

              NZajda - Profil | So 18.5.2013 10:29:43

              http://www.radareu.cz/ - tohle si uložte, chásko...

                NZajda - Profil | So 18.5.2013 10:24:36

                usak >> Nevím jak ve vašem jurtovišti, ale v našem svítí sluníčko. Ty jsi hrozná stěžovatelna. Kdybys na rovinu napsal, že máš dneska zaracha, tak uděláš líp..:-)))

                  NKóĎA - Profil | So 18.5.2013 10:19:43

                  doteďka se kopu do řiti, že jsem včera nejel. Na Kladně sice už přestalo chcát, ale program je naplánován. Na druhou stranu - Vltava nahoře, v Berounce poteče po tom nočním dešti kafe... Ach jo, chudák já. Maximálně můžu jít na kapř na rybník, ale to není nic pro mě.

                    Nusak - Profil | So 18.5.2013 9:00:45

                    Pafka >> bat, ted prave pujdou ty nejvetsi kusy. Posbiram po ulici zizaly a hr na ne... :) a nebo radej pockam na zitra :)

                      NPafka - Profil | So 18.5.2013 8:51:54

                      usak >> Bať. Opět nádherně, úplně to táhne k vodě ;-)

                        Nusak - Profil | So 18.5.2013 8:37:21

                        do kelu, to vypada, ze se pocasi zacina odvijet dle minulovikendoveho scenare... :)

                          NOndratdi - Profil | So 18.5.2013 8:04:17

                          3G v bazaru, ale chce za něj 3tis.

                            NZajda - Profil | Pá 17.5.2013 23:17:49

                            usak >> Taky už malého makaka mám - jsme sami doma se psékem a ta Pálava je hodně dobré. Asi půjdu zítra přikúpit..:-)

                              NZajda - Profil | Pá 17.5.2013 23:16:05

                              usak >> Ty neumíš číst? A pokud předtím chytí nějakého orangutana, tak na tu rybu budou dva. Může ji lofci nahánět..:-)

                                Nusak - Profil | Pá 17.5.2013 23:10:43

                                Zajda >> rybicku, nebo opicku? :)

                                  NZajda - Profil | Pá 17.5.2013 23:07:46

                                  Reznik76 >> Tak že přeju zítra každému rybičku velikostně podobnou rybkám na Scanixových fotkách(=60+)

                                    Nusak - Profil | Pá 17.5.2013 23:05:31

                                    Reznik76 >> jen at zitra nemusite alarmovat pobrezni hlidku :)

                                      NP!F - Profil | Pá 17.5.2013 23:02:32

                                      Zajda >> grrrr, ja vobec nie som separatista a vlackarom sa clovek stava az ked jebne stuku 120 plus, takze ani tam ma nezaraduj.

                                        NZajda - Profil | Pá 17.5.2013 22:58:20

                                        P!F >> Nic pro vláčkaře separatisty...:-)

                                          Červené karty: MV