Nejlepší rybí maso

Jaké rybí maso Vám chutná nejvíce? Jaký je váš oblíbený recept?
Autor diskuse: voda12 - Profil , 31.3.2013 všeobecné - druhy ryb, rekordy

Jaká ryba je nejlepší k jídlu

A) Kapr8%

B) Candát50%

C) Pstruh6%

D) Lín6%

E) Štika5%

F) Okoun25%

Od 31.3.2013 hlasovalo 540 čtenářů.

Nnumen - Profil | Ne 31.3.2013 23:05:47

nofish >> kdysi jsem viděl,jak se šupiny z okouna seříznou . na rybě zůstane kůže. Měl to za chvilku . bez bordelu.

    Nnumen - Profil | Ne 31.3.2013 23:04:00

    Leorim >> s bramborovým knedlíčkem a se zelím...
    Teď jsem dojedl rozbíf, taky mňamka. Rybu si dám jen opravdu občas.

      NSintrix - Profil | Ne 31.3.2013 23:03:27

      nofish >> To bych byl asi kouzelník. Otec mi říkal - okouna musíš oškrabat hned, jak ho klepneš. Pak jej musíš natáhnout,až v něm praskne. Šupiny v kůži povolí a jdou snáz oškrabat.

        NLeorim - Profil | Ne 31.3.2013 22:36:26

        numen >> jj taky bych se nebránil:D

          Nnumen - Profil | Ne 31.3.2013 22:34:28

          Leorim >> máš pravdu , ještě bych si občas dal skopové:-)

            NLeorim - Profil | Ne 31.3.2013 22:34:08

            pavel12 >> tak candoš má hodně málo kostí-sumec taky...uhoř je taky bez kostí teda jak kdy zaleží na přípravě..jednou jsem si píchl do krku z uhořa kost a měl jsem ju tam asi 5dní blbej pocit..ale jinak uhoř taky moc dobrej...lín taky mnamka...když má člověk ryby rád tak není co řešit...

              Nterminator - Profil | Ne 31.3.2013 22:33:17

              Teda zrovna jim amura z Makra. Mél asi 3.70kg a z toho asi 0.75kg tuku. Chuť to má jako stoletej tolstoj. Nevím čím to krměj ale žrát se to nedá.

                Npavel12 - Profil | Ne 31.3.2013 22:28:05

                ryby mám rád upravené snad asi na všechny způsoby ale úplně nejraději mám uzené, poslední dobou jsem si velmi oblíbil rybí tatarák
                nejlepší maso má podle mne okoun, candát, štika, pstruh v tomhle pořadí, já osobně ale nejvíce preferuji kapra poněvadž má větší kosti a nemusím se s nimi tolik zaobírat

                  NLolMen - Profil | Ne 31.3.2013 22:25:09

                  myslim ze ryby jsou skoro vsechny dobre..jen jde o to jak je pripravit..nejradsi mam pstruha nebo okouna na panvice na masle pocesnekovat a kmin:) jedno z nejlepsich jidel vubec:)

                    NLeorim - Profil | Ne 31.3.2013 22:21:31

                    Pavel Z >> taky né pořád

                      NPavel Z - Profil | Ne 31.3.2013 22:20:23

                      Nejlepší rybí maso je vepřová krkovice

                        NKapr555 - Profil | Ne 31.3.2013 22:16:39

                        Kapr na másle - nej :o)

                          NLeorim - Profil | Ne 31.3.2013 22:15:30

                          za mě candát-okona jsem ještě nejedl ale myslím že to bude podobný..
                          takovej candát na zelenině+hezky pěkně se špekem a chytne to od toho špeku hodně zajímavou chut...

                            Nnofish - Profil | Ne 31.3.2013 22:08:47

                            splavek >> já okouna oškrabat umím, to se neboj. Ale okoun a candát jsou ryby na prd, pokud jde třeba o škrabání v baráku. Jejich šupiny extrémně rády přischnou snad ke každému povrchu a pak jdou pěkně blbě dolů. Proto jsem to psal.
                            Jinak to neřeším, škrabu na zahradě a jsem v klidu :-)))

                              Nsplavek - Profil | Ne 31.3.2013 22:06:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              nofish >> Když škrábeš okouna,tak ti vždycky nějaká šupina odlítne,ale dá se to eliminovat na minimum.Napřed nožem nadzvedneš šupiny tahem od ocasu k hlavě a když je naježíš,tak je oškrábneš od hřbetní ploutve směrem k břichu,pokud to máš v ruce tak těch šupin odlétne minimum.Nesmíš je škrabat klasicky jak kaprovité ryby.Ještě je dobrý si udělat škrabák z destičky a vršků od piva,tím to jde taky dobře.

                                Nnofish - Profil | Ne 31.3.2013 21:59:27

                                Sintrix >> já ho taky umím oškrabat. Ale někdy člověk nemá náladu na uklízení šupin, nebo nemůže škrabat venku a tak je i stažení možnost. A eříkej mi, že umíš okouna oškrabat tak, aby občas neodlétla nějaká šupina :-)

                                  NSintrix - Profil | Ne 31.3.2013 21:53:50

                                  nofish >> Proč ? I já znám způsob, jak oškrabat okouna, od svého otce. Jen, jak jsem napsal, jsem hrozně línej. :( Stáhnout ho bohužel neumím. Mám nějak gramlavé ruce. Ale na youtube se podívám. Děkuji.

                                    Nfoxxx - Profil | Ne 31.3.2013 20:07:35

                                    Chutná mi smažená ryba (jedno jaká) s bramborovým salátem a pak úhoř. Nesnášim uzenou makrelu:-(
                                    Ryby jím ale málo,spíš vyjímečně...

                                      Ndada11 - Profil | Ne 31.3.2013 20:06:52

                                      Jovánek >> Dobře, před počítáním nebudu pít :-).

                                        Nbremic - Profil | Ne 31.3.2013 20:01:22

                                        Jovánek >> vždycky si vzpomenu na Wericha :"Tak ho píchni do němé tváře.." :)