Nejlepší rybí maso

Jaké rybí maso Vám chutná nejvíce? Jaký je váš oblíbený recept?
Autor diskuse: voda12 - Profil , 31.3.2013 všeobecné - druhy ryb, rekordy

Jaká ryba je nejlepší k jídlu

A) Kapr8%

B) Candát50%

C) Pstruh6%

D) Lín6%

E) Štika5%

F) Okoun25%

Od 31.3.2013 hlasovalo 540 čtenářů.

NJovánek - Profil | Ne 31.3.2013 19:58:42

dada11 >> To je moc

    NJovánek - Profil | Ne 31.3.2013 19:58:12

    bremic >> Já tedy jídlo za kámoše neberu.:-)))))

      Ndada11 - Profil | Ne 31.3.2013 19:57:47

      Jovánek >> Asi 300, včera jsem je počítal :-).

        Nbremic - Profil | Ne 31.3.2013 19:57:11

        Jovánek >> Prase je kámoš...nebo kámoš je prase...tak nějak to je :)))

          Ndada11 - Profil | Ne 31.3.2013 19:56:54

          nofish >> Proto si ji chytnu a když na ni máme doma chuť tak vemu a sníme.

            NJovánek - Profil | Ne 31.3.2013 19:56:38

            splavek >> Kolik? 240?

              NJovánek - Profil | Ne 31.3.2013 19:56:00

              vokounek >> Hmmm.... stejně jako já rád líny.

                Nnofish - Profil | Ne 31.3.2013 19:55:53

                dada11 >> kupovaná ryba by na tom možná nebyla o moc lépe...

                  Ndada11 - Profil | Ne 31.3.2013 19:54:49

                  Dneska jsem viděl v obchodě: Uzená rolovaná krkovice, která obsahovala celých 60% masa. Tak nevím, ryba nebo vepř? Tím nechci říct že vepřoví nejim.

                    Nvokounek - Profil | Ne 31.3.2013 19:54:44

                    Jovánek >> to bude niaky omyl ja mám čuníkov rád ;)

                      NUM1 - Profil | Ne 31.3.2013 19:54:18

                      Splavek az nebude ostroretka hajena zkusim nejakou ochutnat :-) :-) dik za tip :-) :-)
                      Ja doporucuji bolena :-)

                        Nsplavek - Profil | Ne 31.3.2013 19:51:53

                        UM1 >> Ostroretka má velmi chutné maso,ale také velmi mnoho mezisvalových kostí.Ber to tak,že u jídla se nemá spěchat,pěkně v klidu a kosti vybereš.Pokud si pamatuji,tak jsem něde četl,že ostroretka má 143 mezisvalových kostí,ještě o něco víc má parma.Ta má nejvíc těch kůstek ze všech kaprovitých ryb.

                          NUM1 - Profil | Ne 31.3.2013 19:51:03

                          Vokounek neco pro tebe sem tam nejakeho si vemu a hodne jich poustim jenze furt si rikam ze dorostou kdepak sumci je vyzbiraj :-)
                          Uz se prober potop se pod vodu a bez nadat sumcovi :-) :-)

                            Ndada11 - Profil | Ne 31.3.2013 19:50:12

                            Jovánek >> Taky ochraňuju prasata a kuřata. Dokud jsou malý, chránit aby neumřely předčasně :-).

                              Nstrejka - Profil | Ne 31.3.2013 19:49:06

                              celkem bez diskuze - čerstvý steakový tuňák, pak netřeba vymýšlet ani recepty...

                                NKajman60 - Profil | Ne 31.3.2013 19:48:56

                                vokounek >> Já je normálně žeru,,,máš s tím problém?

                                  NUM1 - Profil | Ne 31.3.2013 19:47:48

                                  Dada11
                                  Pangas to je uplne specialni kategorie fuj hnus

                                    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 31.3.2013 19:47:18

                                    UM1 >> mi je ukradeny,jestli maso obsahuje těžký kovy,arsen nebo olovo. Hlavně,ze je dobry

                                      Ndada11 - Profil | Ne 31.3.2013 19:47:12

                                      vokounek >> To si můžeš být jistej, že ho tu nikdo nepapá.

                                        NUM1 - Profil | Ne 31.3.2013 19:46:52

                                        Jovanek :-) :-) :-) :-)
                                        Vokounek a proc bysme nejdly liny??