Nejlepší rybí maso

Jaké rybí maso Vám chutná nejvíce? Jaký je váš oblíbený recept?
Autor diskuse: voda12 - Profil , 31.3.2013 všeobecné - druhy ryb, rekordy

Jaká ryba je nejlepší k jídlu

A) Kapr8%

B) Candát50%

C) Pstruh6%

D) Lín6%

E) Štika5%

F) Okoun25%

Od 31.3.2013 hlasovalo 540 čtenářů.

Sytchi - Profil | So 3.1.2015 20:53:48

Ostriež je dobrý, ale to piplanie s tými kosťami...kým to mäso oberiem od kostí, tak aj odpadnem od hladu :-)...nehovorím o kúskoch nad 35cm - to už je niečo iné...

    retrívr - Profil | So 3.1.2015 20:49:43

    Krouzič >> Líčka se jedí prakticky z každé ryby, tedy i téměř z každého zvířete, patří vždy k delikatesu.Prodávat se dají asi jen z větších ryb.Např z pstruha to opravdu asi nepůjde.

      Krouzič - Profil | So 3.1.2015 20:44:34

      Pamatuji si, ze asi pred deseti lety pri jedne z brigad na rybich sadkach v Treboni byli k prodeji i sumci licka. Maso z hlavy. Cenu si nevybavuji, ale stari rybari tvrdili, ze jde o velmi dobre maso. Vyteznost ale byla na jedno kilo z mnoha ryb.

        retrívr - Profil | So 3.1.2015 20:38:32

        voda12 - >> Tady asi chybí přesná otázka, tedy sladkovodní maso. Je tu spousta kolegů, kteří jedí jen mořské.To jen na okraj.Já ze sladskovodních kapr, candát.

          Patˇas - Profil | So 3.1.2015 20:27:32

          Calex >> Tak nějak sem to myslel, seš chytrej.

            MartenBear - Profil | So 3.1.2015 20:19:42

            klobonek >> Vyborneho amura mohu potvrdit. Je lehci a mene tucny nez kaprisko. Ona to je vseobecne krasna ryba. Statecne bojuje...

              Calex - Profil | So 3.1.2015 20:19:19

              Patˇas >> v nějakým případě i bohudík :-))))))))

                Patˇas - Profil | So 3.1.2015 20:16:11

                Calex >> Tu dobu už asi nezažiju. Možná v nějakým případě bohužel.

                  Calex - Profil | So 3.1.2015 20:12:06

                  klobonek >> takovej vysádkovanej amur je fakt dobrej....pak ještě brzo zjara ale v létě, když je plnej trávy, tak nebrat...

                    klobonek - Profil | So 3.1.2015 20:02:07

                    Candát je opravdu chutnej, ale chybí mi v anketě třebas takový amur, ten je pro mě chuťově lepší než kapr. Nepohrdnu i mladým metrovým sumcem - taky delikatesa. Jinak si rád dám uzeného cejna - taky pochoutka :-) Hlavně pozor na kosti :-)

                      Calex - Profil | So 3.1.2015 20:00:13

                      Patˇas >> je to tak...když se táhnul rybník...tak maréna šla na mříže...do kšeftu to dát nešlo, tak se to rozebralo do udíren...delikatésa..
                      Jinak marény se udily u st.rybářství hned po jejich výtěru, v tý největší zimě.To byl masakr.

                        Patˇas - Profil | So 3.1.2015 19:56:35

                        Calex >> Ahoj ty sem nikdy nejedl, ale říkal mi to jeden starej známej, že tyhle ryby dřív kupovali na uzení. Máš pravdu přecedo.

                          Donn79 - Profil | So 3.1.2015 19:56:05

                          tomsa >> Topinky jsou pod tatarákem,teda spíše opečený toust.chléb.Díky za reakci .o)

                            Calex - Profil | So 3.1.2015 19:49:46

                            Patˇas >> Zdar, nejlepší uzená ryba je podle mně maréna. V dobách st.rybářství to nebyl žádnej problém. Dnes už jó....

                              tomsa - Profil | So 3.1.2015 19:36:18

                              Donn79 >> Máš to pěkné, díky připravenému česneku tam patří nejspíš ještě topinka.
                              Víc takových jako ty. Tady se gurmáni taky docela snaží.
                              http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=731025

                                nofish - Profil | So 3.1.2015 19:31:54

                                dany1 >> já si nepamatuju, že by na mrku dělal cokoli jiného, než se snažil otočit diskuzi na "svaz je špatný". Fakt ne.
                                Každý má nějaké hobby :-)

                                  dany1 - Profil | So 3.1.2015 19:15:30

                                  nofish - Asi mu dělá tohle radost....

                                    nofish - Profil | So 3.1.2015 19:13:28

                                    dany1 >> nevšímej si ho, on by zas nejraději otočil celou diskuzi na to, jak je všechno špatně a celý svaz je na nic :-)

                                      dany1 - Profil | So 3.1.2015 19:10:04

                                      Mrknato - Jen jsem napsal svuj názor...prostě parmu bych nezabil....Je mi jasný,že se ryba zase doplní do revíru....jinou rybu si taky dám...dost ryb pustim..občas si rybu vemu...ale to je jen moje věc a muj názor...vim co jsou to peníze..mám rodinu..3 děti..přestań mě sakra poučovat.

                                        Mrknato - Profil | So 3.1.2015 19:00:26

                                        Budivoj V. Wokoun >> Daleko víc srač*k je z bolelísu, než z olova.... Záleží jen na establišmentu, kdy se to k nim donese.....