Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NMB - Profil | Út 22.1.2013 11:13:26

BuBu99 >> chtělo to až ten druhý...

no co už

    Ndosec - Profil | Út 22.1.2013 11:12:30

    BuBu99 >> nehrají Košice s B.Bystrici ?

      NBuBu99 - Profil | Út 22.1.2013 11:08:07

      Myslím že dneska bude Košice -Nitra stejnej vejmrrd jako byla Sparta a Omsk....:-)

        NBuBu99 - Profil | Út 22.1.2013 11:01:10

        dosec >> :-))

          Ndosec - Profil | Út 22.1.2013 11:00:36

          BuBu99 >> no vidíš mě scházela v neděli Barca tak jsem ji pojistil a to už vedla 2:0 a stejně mě to bylo prd platný :-))
          http://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket/index.html?t​icket_id=ODk5MjQzMDE5NjQ4ODYwMDqwPl1xygiZTli63xw%3D​&kind=LIVE

            NLucPav - Profil | Út 22.1.2013 11:00:22

            Takže včera i díky dvou tipům, které jsem tady viděl, tak se trochu zadařilo...je ale pravda, že jsem pak jistil alespon za 300kč ten noční tenis (ovšem bylo to zbytečné)....

            Potvrzení sázky - DC1282809320W - Mobil Čas uzavření sázky: 21/01/2013 14:45:52 Tisk
            Tipy
            Č. Tipy Událost Datum události Podmínky V/U Kursy Výsledek
            1 Nad 3.5 David Ferrer v Nicolas Almagro
            (Počet setů (2 možnosti)) 22/01/2013 Žádné 1.72 Vyhraná
            2 Severstal Čerepovec +0.0 Severstal Čerepovec v Amur Chabarovsk
            (Handicapové sázky) 21/01/2013 Žádné 1.45 Vyhraná
            3 BOS Bruins WIN Jets @ BOS Bruins
            (Sázka na vítěze) 21/01/2013 Žádné 1.50 Vyhraná
            4 Chorvatsko -3.5 Chorvatsko v Bělorusko
            (Handicap) 21/01/2013 Žádné 1.33 Vyhraná
            5 Slovinsko -2.0 Slovinsko v Egypt
            (Handicap) 21/01/2013 Žádné 1.33 Vyhraná
            Aku a Kombi sázky
            Druh sázky Počet sázek Každá za Vklad K výplatě K výplatě
            Pětice 1 250,00 250,00 1 666,94
            Celkový vklad: 250,00 K výplatě celkem: 1 666,94

              NBuBu99 - Profil | Út 22.1.2013 10:55:41

              dosec >> udělal si dobře já v neděli nepojistil Valencii že dá gol a stálo mě to 1200,-....-)

                NRoh1!ck - Profil | Út 22.1.2013 10:53:15

                Gigi1893 >> tak ze střelců neklapl ani jeden. :(

                  NBuBu99 - Profil | Út 22.1.2013 10:53:01

                  elhierro >> podle mě mu ted Tomáš vrátí podání.

                    Nelhierro - Profil | Út 22.1.2013 10:51:04

                    No teď se mi zdá, že se Béďa začal po kurtu lépe pohybovat. Už není u každého míče pozdě.

                      NBuBu99 - Profil | Út 22.1.2013 10:44:15

                      Gigi1893 >> já si dal za stovku na Berdu první set 10 a více gemu:-)

                        NGigi1893 - Profil | Út 22.1.2013 10:26:58

                        Berďa potvrdil break :-)))))

                          NPedro1 - Profil | Út 22.1.2013 10:24:31

                          elhierro >> Já takhle sázel 4 roky naší extraligu.Každé kolo pokud se hrálo alespoň 5 zápasů všechno na jedničky nehledě na to,kdo by měl vyhrát.Sázka 90 Kč když se hrálo všech 7 zápasů a 180 Kč když se jich hrálo méně.Vycházelo to tak,že výhra se pohybovala v rozmezí 5 000-20 000 Kč,takže to stačilo trefit jednou za 52 kol a člověk byl na nule.Pokud to bylo víckrát,to už bylo čistě do plusu.

                          Jetli si dobře pamatuju,tak v roce 2009 to vyšlo 3 x ,2010 to vyšlo 3 x,2011 1 x,2012 ano jednou a letos taky ani jednou.Takže to vidím tak,že do konce tédle základní čísti to tam minimálně jednou spadne:-)

                          Nehledě na to,že minimálně 6 x -8 x za rok to je tak,že uteče jeden zápas,dalo by se to hrát i jako kombi s jednou chbou a taky by to bylo výdělečné.

                            NGigi1893 - Profil | Út 22.1.2013 10:22:48

                            elhierro >> To by mě vůbec nepřekvapilo ,nemá na to...

                              NGigi1893 - Profil | Út 22.1.2013 10:21:33

                              BuBu99 >> Hned jak jsem ráno rozlepil voko kouknu na tenis a vidim u Ferrera tu přetahovanou,včera jsem ji moc nevěřil....máš tady zatim absolutně nejlepší výsledky a já začínám bejt pěkně vzteklej při pohledu na mé tikety kde jsou většinou 2-4 příležitosti a nejsem schopnej chytit z 20 tiketů ani jeden !!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                Nelhierro - Profil | Út 22.1.2013 10:17:12

                                Djokovič nejspíš zápas ovládne 3:0 :-)

                                  Nelhierro - Profil | Út 22.1.2013 10:16:05

                                  Pedro1 >> Kdysi jsem takto vsázel finskou hokejovou ligu. Vždy jsem hrál vítězství domácích v celém kole, pokud mírný favoriti hráli doma a nebyl tam jasný zápas na vítězství hostů. Vyšlo mi to 1x asi tak z 20 pokusů. Pak jsem se na to vykašlal. No a vloni vyšlo celé kolo jedniček 2x v jednom měsíci. :-(

                                    NPedro1 - Profil | Út 22.1.2013 10:10:36

                                    elhierro >> Poháry jsou taky o hubu,ty jsem hrál jen z nouze.

                                      NPedro1 - Profil | Út 22.1.2013 10:09:30

                                      Sází někdo stabilně celej rok nějakou soutěž pořád stejně-každý kolo?Taková sázka na pravděpodobnost,že jednou to tak vyjít musí?