Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

lamixka - Profil | Út 22.1.2013 14:09:51

Gigi1893 >> vidite len tam musis opisat ten kod z toho obrazka :))

    Gigi1893 - Profil | Út 22.1.2013 14:07:49

    lamixka >> My co nejsme u nike přihlášený tak ty tikety nevidíme..

      elhierro - Profil | Út 22.1.2013 12:20:19

      Tak když nic jiného, ten under mi vyšel.

        MB - Profil | Út 22.1.2013 12:18:40

        elhierro >> tě dráždí co :c)

          elhierro - Profil | Út 22.1.2013 11:53:54

          Pedro1 >> přesně tak, 1,85. Teď už mu nevěřím, vypadá to, že prohraje vlastní servis... už ho prohrál. :-( To bude max 6:3 ve čtvrtém.

            Pedro1 - Profil | Út 22.1.2013 11:49:29

            elhierro >> Ale já mu docela věřím,že se kousne a bude se hrát 5 setů.

              Pedro1 - Profil | Út 22.1.2013 11:48:56

              elhierro >> Jaký byl kurz na ten under?1,85?

                elhierro - Profil | Út 22.1.2013 11:48:10

                Tohle už asi nedá, navíc ještě žiju, mám -37,5 gamů. A díky tomu, že to bylo 2x 6:1, tak to může vyjít.

                Jinak Béďa asi na top 3 nemá a mít nebude. Každopádně do 10 patří a klobouk dolů.

                  MB - Profil | Út 22.1.2013 11:43:16

                  BuBu99 >> už dlouho nesázím ale na něj bych nevsadil nikdy....je to přesně jak píšeš...hrozně náladový, jako nevyzrálý nebo nedovařený ...jako pan tenista to je ale na vrchol mu prostě něco chybí.....

                  letos si myslím že bude andy murray hrát dobře

                    BuBu99 - Profil | Út 22.1.2013 11:38:26

                    MB >> já taky ne ,on neumí hrát s absolutní špičkou...........je labilní a neunáší to...

                      MB - Profil | Út 22.1.2013 11:36:53

                      BuBu99 >> nějak mu nevěřím.....

                      furt mu něco chybí

                        BuBu99 - Profil | Út 22.1.2013 11:35:25

                        MB >> třeba Tomáš zabere ve čtvrtem

                          BuBu99 - Profil | Út 22.1.2013 11:34:12

                          MB >> je proto to hraju jen občas:-)

                            MB - Profil | Út 22.1.2013 11:33:42

                            BuBu99 >> a nebo tak :c) ...to je zlo to online :c)

                              BuBu99 - Profil | Út 22.1.2013 11:30:03

                              MB >> jenže Berdych hraje třeti set takovou tužku že to dostane kanára a já budu 300 v mínusu:-)

                                dosec - Profil | Út 22.1.2013 11:19:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                draci tak jsem tam švihl ten náš včerejší tiket :-)) a co,na zítra máte už nějaký tipy?
                                http://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket/index.html?t​icket_id=MTk5MjIzMDIyNDAwOTcwMDoQpcC%2F4KgN54BF2i8%​3D

                                  BuBu99 - Profil | Út 22.1.2013 11:15:03

                                  MB >> to chtělo ,tak jsem dal za 200 na 36,5+ aby se mi vrátila ta stovka:-)

                                    BuBu99 - Profil | Út 22.1.2013 11:14:04

                                    dosec >> pardon Košice -Bystřice.........nevim kde jsem vzal Nitru:-))