Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

Nelhierro - Profil | Út 22.1.2013 10:09:27

milin >> voivod - 22.1.2013 10:05:59 >> Je, ale blíží se play-off a body někde musí urvat. A kde jinde, než třeba tady. Ta Jugra je podprůměrná. Nevím, nevím. Zrovna tak to mistrovství Afriky. Samé kříže a jen jednou byl over. Věřím, že Pobřeží S. vyhraje, ale tak 1:0. Nebo bude další překvapení a skončí to 1:1. No a poháry, těm se zásadně vyhýbám. Tam úřaduje balkánská mafie a o překvapení není nouze.

    Nvoivod - Profil | Út 22.1.2013 10:05:59

    elhierro >> Ten Lev je teď uplně marnej.

      Nelhierro - Profil | Út 22.1.2013 10:05:30

      Tak koukám na Béďu a zatím je bez šance. :-( Jen tak ze srandy jsem si zahrál počet gamů -37,5

        Nelhierro - Profil | Út 22.1.2013 10:03:52

        milin >> voivod - 22.1.2013 9:58:02 >> Tohle není můj šálek kávy. :-)

          Nmartvin - Profil | Út 22.1.2013 10:02:57

          Tak zatím první na dnes: https://www.synottip.cz/CouponDetail.aspx?Identifie​r=3d6210fd02ecb43eac07123dce372257 asi by bylo lepší ho dát do kombika,ale říkám si co kdyby :)

            NPedro1 - Profil | Út 22.1.2013 10:00:47

            elhierro >> S tou středou to není jisté.Se poslanci blbě vyspí a středu zruší,aby nemuseli do práce:-)))

              Nvoivod - Profil | Út 22.1.2013 9:58:02

              Mrk tiket na den 22.1. 2013

              Georgino: Aston Villa - Bradford, Handicap 0:1, 1 (kurz 1,87 - to je zapomenutej vánoční dárek)
              voivod: Jugra Chanty-Mansijsk - HC LEV Praha 1 ( kurz 2,1 )
              dosec: Pobř.slonoviny-Togo počet branek + 2,5 ( kurz 1,9)
              Gigi1893: Dynamo Moskva - SKA Petrohrad 02 ( kurz 1,6)
              BuBu99:Vila -Bratford - Bratford da gol (kurs 1,6 ) proti Vile sem hrál na gol už 8x za sebou

              Jen jsem si doplnil kurz

                Nelhierro - Profil | Út 22.1.2013 9:54:15

                Pedro1 >> Ten under beru, jedničky se bojím.

                  Nelhierro - Profil | Út 22.1.2013 9:52:14

                  BuBu99 >> Sem s nima. :-) Jedinou tutovku vidím, že zítra bude středa. :-)

                    NPedro1 - Profil | Út 22.1.2013 9:43:17

                    elhierro >> Slavie dneska jasná 1.Po tom debaklu v Litvínově jim dal Rúžička co proto a nedovolí si se na to vykašlat.To by je Růža zabil.Navíc v tomhle počasí pojedou hráči z Vítkovic do Prahy půl dne a to jim taky nepřidá.

                    Druhá varianta je mínus 5,5,bude se bránit.

                      NBuBu99 - Profil | Út 22.1.2013 9:33:55

                      elhierro >> tam je dneska tutovek:-)

                        Nelhierro - Profil | Út 22.1.2013 9:09:28

                        Tak jako skoro každé pondělí, tak i včerejšek byl pro mne černým dnem. Nevyšlo zhola nic, naštěstí jsem vsadil za pár peněz, abych měl na pobočce docházku. :-). I moje tutovka, Radwanska zklamala. Dnes to vidím na nějaký experiment. Co říkáte na:

                        Slavia-Vítkovice 0, Budějice-Kometa 0, Astana-Slovan 0, Dinamo Moskva-Petrohrad 0.

                        Jen tak za pár peněz do kombíka, protože dnes tam nějakou "tutovku" nevidím. Tedy ještě jsem nekoukal na noční zápasy, tedy NHL a NBA.

                          NBuBu99 - Profil | Út 22.1.2013 9:03:45

                          tak kdo mě poslechl s tim Almagrem 38+ za 1,8 kurs??:-))

                            Nmartvin - Profil | Út 22.1.2013 8:28:07

                            Zdravíčko, tak včera šlo všechno do červena, Tady moc nechybělo :D https://www.synottip.cz/CouponDetail.aspx?Identifie​r=4c7561a4e3e4bfdf91360817320834a9 Dám si kafe a něco musím vymyslet, aby se zazelenalo. Komu tikety vyšli gratuluju a komu ne,hlavu vzhůru.

                              NBuBu99 - Profil | Út 22.1.2013 7:21:03

                              tak noční střelci nic ....:-) a Everton taky ne

                                Nliborcarp - Profil | Út 22.1.2013 6:45:40

                                Noční střelci o chlup,jeden a už bych bral....škoda.

                                  Nmirmen - Profil | Út 22.1.2013 3:54:09

                                  no, moc štěstí jsem neměl,

                                  Philadelphia - San Antonio 6 : 0 .... 2 / 1,85 .... ( zápas 85 : 90 = nevyšlo )
                                  Golden State W. - LA Clipers na zápas ... 2 / 1,70 ( 106 :99 = nevyšlo )

                                  San Antonio mělo v půlce náskok 14, pak to vypustili a hráli jen na udržení.
                                  Clipers na GSW sice mají, mají ale v konferenci nahráno na jistotu play off , takže zápas taky vypustili.

                                  A pak sázej :-(