Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

Nbambus11 - Profil | Po 21.1.2013 23:19:26

Gigi1893 >> Bilbao asi taky končí 1-1 :-D

    NGigi1893 - Profil | Po 21.1.2013 23:18:30

    bambus11 >> Pěkný :-D

      NGigi1893 - Profil | Po 21.1.2013 23:17:43

        Nmirmen - Profil | Po 21.1.2013 22:59:42

        BuBu99 >> pěkně jsi soustředil do skupiny :-)

          Nmirmen - Profil | Po 21.1.2013 22:51:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          ad basket HCS 21.1. 21:57

          Houston to zvládnul s odřenejma zádama a přerušil sedmizápasovou sérii proher

          Charlote - Houston 4 : 0 ....... 2 / 1,70 .... ( 94 : 100 = OK )
          Atlanta - Minnesota 0 : 12 .... 02 / 1,44 ... ( 104 : 96 = OK )
          Siena - Reggio Emilia .. 0 :10 ........ 1 / 1,85 ... ( 64 : 49 = OK )

            NRoh1!ck - Profil | Po 21.1.2013 22:37:58

            Tak první tiket se zazelenal. Sice jen pár korun, ale i to potěší. Navíc takový obrat http://www.livesport.cz/zapas/EDFD5ITf/#prehled-zap​asu
            Ještě večer ti střelci v NHL a jsem spokojený. :)

              NBuBu99 - Profil | Po 21.1.2013 22:04:53

              Georgino >> mám že dají oba gól, tam mi to tam dotlač:-)

                Nmirmen - Profil | Po 21.1.2013 22:03:18

                Pro "baskeťáky" , z Houstonu mám trochu obavy, má sedm proher v řadě a spadl z místa pro play off , sice stejně % jako Portland ( ten má nového trenéra), ale o dva zápasy víc.
                První čtvrtka s Charlote mu nevyšla a ve třetí teprve srovnává skore.

                  NBuBu99 - Profil | Po 21.1.2013 22:03:11

                  Georgino >> no Vila je vzadu hodně špatná q myslím že dostala gól už asi po dvanácté v řadě, ale kaŽdá série jednou skončí:-)

                    NGigi1893 - Profil | Po 21.1.2013 21:59:52

                    elhierro >> Má to bejt jeden tiket na každý den,společnými silami za vítezstvím :-) Bubu ale zaváhal,dal podpurnou sázku tak bud dá jinej tip nebo při spojení tipů obou z toho vychází že oba gól by mělo vyjít ;-)

                      Nmirmen - Profil | Po 21.1.2013 21:57:48

                      na dnešek jsem rozhodil do kombíku handicapy v basketu, tak jsem zvědavej.
                      NBA:
                      Charlotte - Houston 4:0 .... 2/ 1,70
                      Philadelphia - San Antonio 6:0 .... 2 / 1,85
                      Atlanta - Minnesota 0: 12 .......... 02/ 1,44

                      Golden State - LA Clippers na zápas ... 2 / 1,70

                      Chimki Moskva - Krasnojarsk 0 : 14 ..... 1 / 1, 80 ( vyšlo v pohodě, 102 : 72 )

                      Siena - Reggio Emilia 0 : 10 ........ 1 / 1,80

                      A trochu jsem to "vystlal" :
                      Sharapova - E.Makarova 0 : 5 ....... 1 / 1,50
                      Čeljabinsk - Nižněkamsk 0 : 1 ......... 1/ 1,85 ( nevyšlo, skončilo 5 : 4 )

                        Nelhierro - Profil | Po 21.1.2013 21:54:56

                        Gigi1893 >> Aha, já myslel že je to jako jeden tiket, když jsem četl MRK tiket na 22.1. Takže to jsou spíš tipy kolegů.

                        Já mám volbu: Radwanska - LiNa 1, Slavia - Vítkovice 0. To je risk, ale zkusím to.

                          NGigi1893 - Profil | Po 21.1.2013 21:52:40

                          Georgino >> Kdyby vyhrál Boston čekal bych na Southampton 1x...a kdyby nedali ty křováci v 94min tak bych čekal na Betis 1 ....takhle čekám no hovno a můžu jít nasranej spát :-(((

                          Edit...jooo ten tiket je jen pro prdel,stejně většinou co si kdo myslí za tutovku dne tak nevychází :-)) to spíš vyhraju když to všechno votočim :-D

                            NGeorgino - Profil | Po 21.1.2013 21:51:35

                            Jinak ten tiket na zítra asi vzdávám, KHL je vo hubu vždycky :-)

                              NGigi1893 - Profil | Po 21.1.2013 21:49:07

                              elhierro >> Dyť to řikám..Gerginův tip je hcp na Vilu,Bubu věří že dá Bradford gol...proto vsadim oba gol aby byly spokojený :-)

                              Hlavně na tom tiketu smrdí všechno :-))))))))))) Lev už taky musí někde vyhrát...

                                Nelhierro - Profil | Po 21.1.2013 21:45:40

                                Gigi1893 >> Takto to asi dát nepůjde, Vila je tam 2x a bude to jako podpůrná sázka. A navíc je to tak trochu nesmysl. Když dá gól Bretford, musí Vila dát 3, aby klapl handicap.

                                Jinak se bojím, že +2,5g v tom MS Afriky je o hubu. :-) 6 zápasů, z toho 5 remíz a jen 1 over za 2:2.

                                  NGeorgino - Profil | Po 21.1.2013 21:44:57

                                  Máte někdo ted Southampton FC vs. Everton FC? Koukám na to a South je pěkně drtí ale pálej šance

                                    NGigi1893 - Profil | Po 21.1.2013 21:41:44

                                    BuBu99 >> Vyberu šalamoinské řešení a vsadim oba gol...to s tou vilou máš pravdu,hraju ji už asi po pátý v řadě oba gol a nespadlo to ani jednou :-)

                                    A nebo vyber jinej,to je fuk...

                                      NGeorgino - Profil | Po 21.1.2013 21:39:20

                                      BuBu99 >> Bratford góla stejně nedá :-)