Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NBuBu99 - Profil | Po 21.1.2013 21:35:37

Gigi1893 >> aha tak to pardon..:-)

ale to stejně nejde na jeden tiket,Georgino hraje Vilu a já taky :-))tak zítra vyberu jinej:-)

    NGigi1893 - Profil | Po 21.1.2013 21:32:04

    Mrk tiket na den 22.1. 2013

    Georgino: Aston Villa - Bradford, Handicap 0:1, 1 (kurz 1,87 - to je zapomenutej vánoční dárek)
    voivod: Jugra Chanty-Mansijsk - HC LEV Praha 1
    dosec: Pobř.slonoviny-Togo počet branek + 2,5 ( kurz 1,9)
    Gigi1893: Dynamo Moskva - SKA Petrohrad 02 ( kurz 1,6)
    BuBu99:Vila -Bratford - Bratford da gol (kurs 1,6 ) proti Vile sem hrál na gol už 8x za sebou

      NGigi1893 - Profil | Po 21.1.2013 21:31:00

      BuBu99 >> Nezkopíroval si tiket dne i s mym tipem..nevadí jdu to napravit :-D

        NBuBu99 - Profil | Po 21.1.2013 21:21:21

        Gigi1893 >> jakej??:-))

          NGeorgino - Profil | Po 21.1.2013 21:13:05

          Gigi1893 >> Taky mi to zkurvili :-)

            NGigi1893 - Profil | Po 21.1.2013 21:11:21

            BuBu99 >> Soustřed se na to :-D kde je můj tip na zejtra ?? !!!

              NBuBu99 - Profil | Po 21.1.2013 21:10:40

              Gigi1893 >> tak to nasere...

                NBuBu99 - Profil | Po 21.1.2013 21:09:59

                Mrk tiket na den 22.1. 2013

                Georgino: Aston Villa - Bradford, Handicap 0:1, 1 (kurz 1,87 - to je zapomenutej vánoční dárek)
                voivod: Jugra Chanty-Mansijsk - HC LEV Praha 1
                dosec: Pobř.slonoviny-Togo počet branek + 2,5 ( kurz 1,9)
                BuBu99:Vila -Bratford - Bratford da gol (kurs 1,6 ) proti Vile sem hrál na gol už 8x za sebou

                  NGigi1893 - Profil | Po 21.1.2013 21:08:21

                  Haaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Čekal jsem na to že Egypt prohraje se Slovinskem max o 5 .... Prohráli o 5 a u toho jsem měl Nigerii 1 !!!!!!!!!!!!!!! Burkina faso vyrovnala v 94 min !!!!!!!!!!!! Jà to prostě nedávám !!!!!!!

                    NGeorgino - Profil | Po 21.1.2013 21:01:04

                    Ty vole Burkina Faso vyrovnala v 90+4 :-)))

                      NBuBu99 - Profil | Po 21.1.2013 20:59:17

                      liborcarp >> dá se říct že jo:-)

                        Nliborcarp - Profil | Po 21.1.2013 20:57:47

                        BuBu99 >> takže se vyplatí dávat druhou lajnu,no není to od věci.-)

                          NBuBu99 - Profil | Po 21.1.2013 20:56:02

                          liborcarp >> nejhorší je když dáš střelce první lajny a trener ho šoupne do třetí..:-)

                            Nliborcarp - Profil | Po 21.1.2013 20:52:47

                            BuBu99 >> je to paradox já dnes trefil akorát za Dynamo střelce kde byl kurz 6 a to Meleshko D.

                              NBuBu99 - Profil | Po 21.1.2013 20:52:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Georgino >> mě na té Vile láká spíš Bratford dá gol za 1,6

                                NBuBu99 - Profil | Po 21.1.2013 20:50:57

                                liborcarp >> jdu vykoumat nějáke střelce na noc

                                  NBuBu99 - Profil | Po 21.1.2013 20:37:02

                                  liborcarp >> to byla poměrně klika :-) Křivonožkyn to je muj kun jako Bahenský a Buchtele:-) hlavně na ně je kurs 4 a více:-)

                                    Nliborcarp - Profil | Po 21.1.2013 20:35:44

                                    BuBu99 >> já dnes ruskou dal a všechno špatně(( u tebe dobrý.-)