Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

MAXXSKATER - Profil | Po 23.7.2018 21:50:49

Káceč >> Jo a jinak já to v plkárně nečetl, sorry. :-) Většinou je to tam jen záplava plků o ničem. =)

    MAXXSKATER - Profil | Po 23.7.2018 21:49:56

    Káceč >> No a manželka taky žádnej nemá, že bys tam zadal její ? Nebo třeba syn, kámoš atd ?

      Káceč - Profil | Po 23.7.2018 21:44:24

      MAXXSKATER >> a o to jde, já žádnej bankovní účet nemám :-) Proto jsem se v plkárně ptal, kterej je nejlevněší, nejlépe zadarmo :-)

        MAXXSKATER - Profil | Po 23.7.2018 21:41:42

        Káceč >> Musíš si to ověřit tím stylem, že si tam v nastavení zadáš číslo Tvého bankovního účtu.

        Bude to asi někde tady: https://www.tipsport.cz/ViewUserPaymentsListAction.​do

        Já už to tam úplně přesně asi jako Ty mít nebudu, jelikož už to mám hotové od té doby, co to bylo nutné.

          Káceč - Profil | Po 23.7.2018 21:36:16

          MAXXSKATER >> nemám to ověřený. Tuším, že od února jsem už nemohl sázet přes internet a asi před měsícem jsem zjistil, že to nejde ani na pobočce jako anonym.

            MAXXSKATER - Profil | Po 23.7.2018 21:32:14

            Káceč >> Jsi přišel o účet nebo ho jenom nemáš ověřený ?

              Káceč - Profil | Po 23.7.2018 21:30:27

              MAXXSKATER >> jak sio založit účet na Tipáči, abych mohl zase sázet?

                Káceč - Profil | Čt 15.9.2016 23:06:50

                Tak co Inter Milán, klaplo to? :-)

                  Káceč - Profil | Po 12.9.2016 23:52:49

                  foxik >> Hart vole, Hart :-)

                    foxik - Profil | Po 12.9.2016 23:50:09

                    jaroslavstehlikst >> letos Mcity pojede, přišel Pep a odešel marný Hart.

                      Káceč - Profil | Ne 11.9.2016 14:57:36

                      dosec >> tak to má být. Pomaloučku, polehoučku :-)

                        dosec - Profil | Ne 11.9.2016 9:13:30

                        jaroslavstehlikst >> o jistotě u těchto týmů jsem nic nepsal 😊

                          jaroslavstehlikst - Profil | Ne 11.9.2016 8:37:27

                          dosec >> Copak tohle je nějaká jistota ? :D U Sparty a MCity není poslední dobou jasné nic ..

                            Káceč - Profil | So 10.9.2016 22:25:00

                            Tak komu právě dokurvila Barcelona tiket? :-)

                              dosec - Profil | Ne 28.8.2016 19:17:39


                                Juraj - Profil | Čt 2.6.2016 8:37:34

                                Neví někdo, zda se dá někde vsadit na právě probíhající MS v plavané handicapovaných v Pardubicích?

                                  777vlcakk - Profil | St 27.1.2016 12:30:39

                                  jj calgary

                                    777vlcakk - Profil | St 27.1.2016 12:29:05

                                    kuwa detroit