Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

Docent Kolínko - Profil | So 12.6.2021 16:56:10

mirmen >> Něco podobného se mě stalo u fortuny.Ztratil jsem tiket ještě před coronavirem,a zapoměl na něj.Nyní jsem šel vsadit,a na pobočce mě řekla že mám nevyzvednutou výhru.Bez problému vyplatili.Za 200,- 2800.-Kč.Ten systém je na to upozorní,a pak to není problém.Hodně štěstí u sázení.

    mirmen - Profil | So 12.6.2021 14:37:11

    pouzy >>mně to překvapilo.
    Za kilo přes 4 litry.
    Proto se ptám, jestli někdo jiný.

      mirmen - Profil | So 12.6.2021 12:05:51

      U dnešních zápasů ME jsem zvědav, jak vyjdou- nevyjdou vyšší kurzy.

      WALES ŠVÝCARSKO
      * výsledek 1.poločasu a výsledek zápasu = remíza a Švýcarsko , kurz 5, 00
      * 1.poločas remíza , kurz 1.89
      * ve druhém poločasu padne víc gólů než v prvním ( příležitost 383) kurz 2,34

      DÁNSKO FINSKO

      * Dánsko vyhraje s čistým kontem , kurz 2,00
      * Počet gólů v zápasu 2-3 , kurz 2,06
      * Dánsko vyhraje o 2 góly přesně, kurz 4,10

      BELGIE RUSKO
      * Vyhraje Belgie a více než 1,5, kurz 2,49
      * BELGIE vyhraje, ale dostane gól. Kurz 4,16

        pouzy - Profil | Út 25.5.2021 7:27:08

        mirmen >> Tak to slyším prvně a to hraji dennč,ale je to slušnost a zřejmě i trochu obchodní tah.

          mirmen - Profil | Ne 23.5.2021 23:14:10

          SMS od Tipáče ..hlídáme Váš tiket, aby nepropadl, na jakékoliv pobočce ukažte zprávu v mobilu atd.
          Tak jo.
          A ejhle .. byl evidován mnou nevyzvednutý. zřejmě ztracený tiket, kde bylo za kilo vkladu 4301,- Kč.

          Vyplacení bez problémů, tiket byl ze srpna loňského roku.

          No, čestný jednání, nemuseli.
          Zároveň i šikovná obchodní strategie.

          Dávám to sem proto, že mně zajímá, jestli vás to někoho taky potrefilo.

            pouzy - Profil | So 14.9.2019 9:02:56

            Zip1 >> Ale byl x,no 02 byla dobrá volba..Já hrál 1tř.Plzen 2. a vyšlo.

              Zip1 - Profil | Čt 12.9.2019 19:11:21

              Tak extraliga začíná Kurz na Plzen´ byl 3,6- to by šlo .

                Pvl - Profil | St 1.8.2018 6:59:41

                Ondra (tloušťák) >> Pán se vyzná :o§))

                  Káceč - Profil | Út 24.7.2018 19:24:13

                  Ondra (tloušťák) >> čus, díky.

                    Ondra (tloušťák) - Profil | Út 24.7.2018 7:23:48

                    Káceč >> ahoj, přesně pro tyhle účely co potřebuješ mam equa bank.

                      MAXXSKATER - Profil | Po 23.7.2018 23:22:09

                      Káceč >> V takovém případě to už pak člověk bere s klidem, to je fakt. =) Snad se Ti bude dařit. x)

                        Káceč - Profil | Po 23.7.2018 23:16:01

                        MAXXSKATER >> mě většinou hned ten první a pak už ani nejsem nasranej :-)

                          MAXXSKATER - Profil | Po 23.7.2018 23:14:12

                          Káceč >> Jojo, takhle to většinou chodí. =) Klasikou je, že Ti celej tiket podělá až poslední zápas. x)

                            Káceč - Profil | Po 23.7.2018 22:25:42

                            MAXXSKATER >> prachy tam dám přes pobočku a pak o ně přes internet přijdu :-)

                              MAXXSKATER - Profil | Po 23.7.2018 22:21:30

                              Káceč >> Hlavně si tam budeš muset nechat vždy dát nějaké peníze, než je budeš chtít dát na Tipáč. =)

                                Káceč - Profil | Po 23.7.2018 22:19:06

                                MAXXSKATER >> holt založím nějakej účet a bude :-)

                                  MAXXSKATER - Profil | Po 23.7.2018 22:07:08

                                  Káceč >> To je v pytli, tohle tak nějak nedomysleli, že někteří lidi pak prostě přijdou o sázení. =)

                                    Káceč - Profil | Po 23.7.2018 22:05:05

                                    MAXXSKATER >> syna nemám, uživím sotva sám sebe :-)

                                      MAXXSKATER - Profil | Po 23.7.2018 21:54:29

                                      Káceč >> Jo ? To ani nevím. :-) Nejmenuje se náhodou syn, pokud ho máš, stejně jako Ty ? =)

                                        Káceč - Profil | Po 23.7.2018 21:52:39

                                        MAXXSKATER >> musí být na moje jméno, prej kvůli teroismu. Jestli bych ho případnou výhrou nesponzoroval :-)