Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NRoh1!ck - Profil | St 27.1.2016 12:00:25

MAXXSKATER >> je to teď špatné :(

    NMAXXSKATER - Profil | St 27.1.2016 11:50:22

    Roh1!ck >> Mně právě taky včera několikrát zazdil poslední zápas. :-/

      NRoh1!ck - Profil | St 27.1.2016 11:48:41

      MAXXSKATER >> no právě ... navíc poslední tikety mi utekly o zápas, tak pořád váhám.

        NMAXXSKATER - Profil | St 27.1.2016 11:41:46

        Roh1!ck >> Riga je nepředvídatelná. :-/

          NRoh1!ck - Profil | St 6.1.2016 18:18:51

          :(

            NGigi1893 - Profil | St 6.1.2016 14:56:29

            Goooooooooooooooooooooooooooolllllll :-))))))))

            V čase 59:43 mi to tam spadlo na 2:1,, neuvěřitelná klika a teď pojd Sochi !!!!!

              NRoh1!ck - Profil | St 6.1.2016 12:42:08

              Gigi1893 >> tipy pěkné, to jo, ale co z toho, když to vždycky něco zkazí. :) A nějakou solo akci za větší peníz si teď nemůžu dovolit.

                NGigi1893 - Profil | St 6.1.2016 12:28:45

                Roh1!ck >> no ty voe , pěkné tipy...

                  NRoh1!ck - Profil | St 6.1.2016 12:14:46

                    NGigi1893 - Profil | St 6.1.2016 11:40:34

                    Ten za poslední pade přežil a dnes tedy budu doufat v záchranu :-))

                      NGigi1893 - Profil | St 6.1.2016 11:38:58

                      Noc se "povedla" 😢

                        NGigi1893 - Profil | St 6.1.2016 11:32:35

                        Roh1!ck >> díky :-)

                          NRoh1!ck - Profil | St 6.1.2016 11:23:57

                          Moje tipy na dnešek: Skalica-Košice - 2, Podolsk-St.Petěrburg - 2, Frölunda-MoDo - 1 Tak uvidíme :)

                            NRoh1!ck - Profil | St 6.1.2016 9:57:51

                            Někdo nějaké tipy na dnešek?

                              N777vlcakk - Profil | Pá 20.11.2015 4:31:32

                              Jj Tampa😉

                                NRoh1!ck - Profil | Čt 19.11.2015 20:55:37

                                Gigi1893 >> jo takhle :) to nezní špatně. ... už mi to po té sedmičce Alibernetu asi přestává myslet :)

                                  NGigi1893 - Profil | Čt 19.11.2015 20:50:29

                                  Roh1!ck >> sázka bez remízy ... když bude plichta ,vrací se vklad..

                                    NRoh1!ck - Profil | Čt 19.11.2015 20:48:29

                                    Gigi1893 >> toď co?

                                      NGigi1893 - Profil | Čt 19.11.2015 20:44:18

                                      Roh1!ck >> proč ne ale u obou bych volil asijskej hcp +0 neboli SBR ;-))