Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NRoh1!ck - Profil | Čt 19.11.2015 20:40:44

MAXXSKATER >> Rangers teď jedou ... hají teď první příčku v tabulce a šňůra devíti výher za sebou, jen s jedním zaškobrtnutím s Ottawou na prodloužení nevypadá špatně ...a kurz kolem 2,5 je výzva. No a Washington teď taky bída.

    NMAXXSKATER - Profil | Čt 19.11.2015 20:26:00

    Roh1!ck >> Tampa by mohla rupnout, už proti Floridě to bylo nic moc a Washingtonu to teď nepadá.

      NRoh1!ck - Profil | Čt 19.11.2015 20:24:06

      Mám chuť trochu zariskovat a dát tam Washington-Dallas - 2 a Tampa Bay-NY Rangers - 2, co vy na to?

        NGigi1893 - Profil | Út 10.11.2015 22:49:41

        Roh1!ck >> já jsem ten Novosibirsk nestihl a když už vyšel tak jsem se CSKA bál , dal jsem tam radši over 4,5 gólu a k tomu Poprad-Zvolen over 5,5 ....tak že oba jsme měli kliku :-D sólo jsem hrál Oulu-Sparta -1,5hcp...

          NMAXXSKATER - Profil | Út 10.11.2015 20:57:37

          Roh1!ck >> Taky to teď dost předčasně vyplácím a pak by mi to vyšlo všechno. Máš recht.

            NRoh1!ck - Profil | Út 10.11.2015 20:54:09

            klobonek >> já teda dávám hlavně hokej. :) Třeba tenis je pro mě úplně španělská vesnice :)

              NRoh1!ck - Profil | Út 10.11.2015 20:50:29

              MAXXSKATER >> škoda :( Já k tomu chtěl ještě v neděli přidat výhry Plzňe nad Banikem a Sporting s Arouca ... nakonec nedal, ale vyšlo by to ... škoda ... ale kdo chce moc, nemá nic.

                NMAXXSKATER - Profil | Út 10.11.2015 20:40:16

                Roh1!ck >> Mně to zazdila Jaroslavl. :-/

                  Nklobonek - Profil | Út 10.11.2015 20:39:33

                  Roh1!ck >> Já ne :-) Pro mě je hokej velká loterie :-) Ale gratulace chlape!!!

                    NRoh1!ck - Profil | Út 10.11.2015 20:38:00

                    Trošku sice nervy :), ale nakonec to vyšlo. A zase vsazeno 2x.
                    http://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket/index.html?t​icket_id=MTk5MDE1NzEzNzAwNjUwMDrAwyOhvR8bEorQzyo%3D​&kind=MAIN
                    Nechal se někdo inspirovat?

                      NRoh1!ck - Profil | Po 9.11.2015 19:17:23

                      Tip na zítra: KHL: Novosibirsk-Novokuzněck - 1 (1,55) a Soči-CSKA Moskva - 2 (1,77), celkem 2,74

                        NRoh1!ck - Profil | Po 26.10.2015 19:22:34

                          Nliborcarp - Profil | Ne 25.10.2015 21:17:23

                          Roh1!ck >> dobrá práce.

                            NRoh1!ck - Profil | Čt 22.10.2015 19:41:28

                            Něco na zítra: NHL: Buffalo-Montreal - 2 (1.85), SHL: Karlskrona-Frölunda - 2 (1.57)


                              N777vlcakk - Profil | Po 19.10.2015 19:31:42

                              zase něco kaplo....

                                NMAXXSKATER - Profil | Út 29.9.2015 7:02:27

                                liborcarp >> Dost dobrý. :-)

                                  N777vlcakk - Profil | Po 21.9.2015 19:14:58

                                  Gigi1893 >> 2 mesice jsem nemel nic😉Je pravda,ze bylo leto a to se nehraje skoro nic a taky jsem skoro nesazel.Tedka se to rozjede,neboj😊