Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NGigi1893 - Profil | Po 21.9.2015 18:24:41

777vlcakk >> super , takhle jsem vždycky hrával taky , teď netrefim spolehlivě ani kurz 2 složenej ze dvou zápasů :-D

    N777vlcakk - Profil | Po 21.9.2015 17:56:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    zari zdase plodne

      N777vlcakk - Profil | Pá 18.9.2015 9:24:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      za 30 penez

        NKáceč - Profil | St 26.8.2015 17:08:30

        Gigi1893 >> budeš si muset nahrabat na fotbale :-)

          NGigi1893 - Profil | St 26.8.2015 17:03:10

          Káceč >> nula....

            NKáceč - Profil | St 26.8.2015 16:57:43

            Gigi1893 >> tak jak? :-)

              NGigi1893 - Profil | St 26.8.2015 11:45:51

              Od včera vsazen na kukačku Veselý za 4,5...start myslím ve 13:30...pojdte do toho taky,vybojuje to pro nás:-)

                Nliborcarp - Profil | St 5.8.2015 23:32:35

                MAXXSKATER >> souhlas,je to střelivo.

                  NMAXXSKATER - Profil | St 5.8.2015 23:26:03

                  liborcarp >> I to se počítá, každá kačka je dobrá. :-)

                    NMAXXSKATER - Profil | St 5.8.2015 23:18:35

                    liborcarp >> A CSKA jsi nezkoušel ?

                      Nliborcarp - Profil | St 5.8.2015 23:17:33

                      MAXXSKATER >> dík,každej říkal že je to tutovka že prostě Plzeń jasně postoupí,tutovky nejsou,nikdy.Za ten kurz to stálo prubnout.







                        NMAXXSKATER - Profil | St 5.8.2015 23:10:00

                        liborcarp >> Klobouk dolů. :-)

                          NMAXXSKATER - Profil | So 25.7.2015 15:45:33

                          Sparta včera zazdila hafo tiketů, mně taky jeden za 500 Kč ...

                            NGigi1893 - Profil | So 25.7.2015 15:44:08

                            Buffalo1969 >> blbouni...

                              NBuffalo1969 - Profil | So 25.7.2015 15:35:42

                              Gigi1893 >> jojo...S-partička mi taky skazila hned 3 tikety.....docela pecka na první kolo.