Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

Ndragonik - Profil | Ne 5.4.2015 8:54:14

Panove omlouvam se, ze lezu do diskuze mezi odborniky ale nemeli by jste nejakou radu na co vsadit mam na ucte stovku. Tak kdyby nahodou tak Děkuji převelice. Vsazím jen obcas a nevenuji se tmu vubec coz vy zrejmne ano.

    NMAXXSKATER - Profil | Ne 5.4.2015 8:47:36

    Ondra (tloušťák) >> Já vím, s jídlem roste chuť. :-) Začínal jsem na sázkách za 10 Kč až teď po 200 Kč.

      NOndra (tloušťák) - Profil | Ne 5.4.2015 8:46:28

      MAXXSKATER >> Vše se odvíjí od tiketu který je předtím :)

        NMAXXSKATER - Profil | Ne 5.4.2015 8:32:27

        Ondra (tloušťák) >> Nebo dej třeba "jenom" za 5 či 2. :-) Já vím, je to dilema, též vždycky dumám.

          NOndra (tloušťák) - Profil | Ne 5.4.2015 8:30:44

          MAXXSKATER >> To si myslím taky ale víš jak :D No každopádně s Barcou je večerní tiket za 4,17 a dát to za 10K hmmmmm :))

            NMAXXSKATER - Profil | Ne 5.4.2015 8:24:23

            Ondra (tloušťák) >> Já si myslím, že jí to budou chtít oplatit na jejím hřišti a udržet náskok na Real. :-)

              NMAXXSKATER - Profil | Ne 5.4.2015 8:23:56

              Polčis >> To si taky vždycky říkám. Vůbec nejhorší je, když Ti vyjde všechno a čekáš na poslední zápas.

                NOndra (tloušťák) - Profil | Ne 5.4.2015 8:22:33

                MAXXSKATER >> Proto tam je kurz takový jaký tam je :) ale ne, kašlu na ní, kolikrát už mi to posr... tak na ní kašlu :D

                  NPolčis - Profil | Ne 5.4.2015 8:22:25

                  MAXXSKATER >> Já doufal že tam nevyjde ještě něco ať to tak nemrzí.

                    NMAXXSKATER - Profil | Ne 5.4.2015 8:20:40

                    Polčis >> Tak to je škoda, taky jsem měl na Švédy, ale ten tiket mi dojebal už předtím jiný zápas.

                      NMAXXSKATER - Profil | Ne 5.4.2015 8:17:58

                      Ondra (tloušťák) >> To jo, ale Vigo jí v této sezóně porazilo i na jejím hřišti, ale též jsem dal na ní. =)

                        NOndra (tloušťák) - Profil | Ne 5.4.2015 8:17:06

                        Teď koukám, Barca za 1,4 je dobrej kurz.

                          NOndra (tloušťák) - Profil | Ne 5.4.2015 8:11:02

                          MAXXSKATER >> Já si dával teď pauzu a začal jsem v pátek ráno s litrem a teď jsem na 26k + mám ve hře toto: https://www.tipsport.cz/ViewUsersTicketAction.do?id​u=-72307201650&idb=-1&hash=1276eef4&t=dGlrZXQgMy42M​CB6YSA0IDUyMEvEjSA%2F%0A&data=QUtVOzQgNTIwO0NaSzszL​jYwOzM%3D%0A&affid=jLN7XmGOlqFC2vOCRCJXOg%3D%3D&pop​up=1

                          ale něco mi říká že to nevyjde...

                            NMAXXSKATER - Profil | Ne 5.4.2015 8:08:48

                            Ondra (tloušťák) >> Paráda. Takto to chci též zkoušet, až si na to vysázím. :-) Zatím jsem v plusu tak 2 500 Kč, co jsem začal znova sázet někdy od ledna. =) Musím to třikrát zaklepat. Gratuluji. :-)

                              NOndra (tloušťák) - Profil | Ne 5.4.2015 8:05:40

                              Já se snažím vybrat jeden ale většinou dávám tak dva až tři podle toho kolik se toho hraje a na tiket se snažím dávat max tři zápasy. Někdy samozřejmě neodolám a dám víc :D ale většinou to dávám tak jako teď, což zrovna vyšlo tak můžu jít spát :D

                              https://www.tipsport.cz/ViewUsersTicketAction.do?id​u=-72306947245&idb=-1&hash=969086ee&t=dGlrZXQgMi42O​SB6YSA4IDAwMEvEjSA%2F%0A&data=QUtVOzggMDAwO0NaSzsyL​jY5OzM%3D%0A&affid=jLN7XmGOlqFC2vOCRCJXOg%3D%3D&pop​up=1

                                NMAXXSKATER - Profil | Ne 5.4.2015 8:00:49

                                Ondra (tloušťák) >> Snažím se. Většinou je to i víc tiketů než jen 1. Jak říkám, tak mám ve hře 4. A Ty ?

                                  NOndra (tloušťák) - Profil | Ne 5.4.2015 8:00:00

                                  MAXXSKATER >> To znám :) Jak často vsázíš? Každý den?

                                    NMAXXSKATER - Profil | Ne 5.4.2015 7:58:35

                                    Ondra (tloušťák) >> Jenže si pak vždycky rvu hlavu, že jsem nevsadil za víc a jak dám víc, tak nevyhraju. =)