Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NOndra (tloušťák) - Profil | Ne 5.4.2015 7:55:30

MAXXSKATER >> Jo dám tam tu Plzeň :) Kurz 2,9 dohromady :) dám to tak za 5k :D

EDIT:
Máš můj obdiv že ti chodí takový plachty. Mě to nikdy nevyšlo.

    NMAXXSKATER - Profil | Ne 5.4.2015 7:53:25

    Ondra (tloušťák) >> Jsou to Tvoje prachy, já bych to zkusil, Plzeň to má podchycené u rozhodčích. :-)

      NOndra (tloušťák) - Profil | Ne 5.4.2015 7:51:52

      MAXXSKATER >> Já ty malý kurzy nerad dávám. Ideál tak 1,4 :) Dám asi ty Rusy a Djoko. Jen nevím jestli k tomu poslat i Plzeň

        NOndra (tloušťák) - Profil | Ne 5.4.2015 7:45:54

        MAXXSKATER >> Já na to právě koukám, chci dát jeden tiket za hodně tak přemýšlím. Zatím jsem pro Plzeň a dál nevím.

        Teď čekám jak dopadne tohle
        https://www.tipsport.cz/ViewUsersTicketAction.do?id​u=-72306947245&idb=-1&hash=969086ee&t=dGlrZXQgMi42O​SB6YSA4IDAwMEvEjSA%2F%0A&data=QUtVOzggMDAwO0NaSzsyL​jY5OzM%3D%0A&affid=jLN7XmGOlqFC2vOCRCJXOg%3D%3D&pop​up=1

        Jinak mam připravenej Žižkov (fotba) a Rublev (tenis) teď na ráno na sledovačku pro zábavu.

          NMAXXSKATER - Profil | Ne 5.4.2015 7:43:09

          Ondra (tloušťák) >> Mám ve hře 4 tikety - Rusové s Němci v hokeji by měli být snad tutovkou, pak Real Madrid ve fotbale s Granadou, Galatasaray s Karabüksporem ve fotbale, Plzeň s Ostravou ve fotbale, Barcelonu s Vigem ve fotbale, Děčín s Ostravou v basketbale, Djokoviče s Murrayem v tenise, Porto s Estorilem ve fotbale a jeden "haluz" tiket ... https://www.tipsport.cz/ViewUsersTicketAction.do?id​u=-72306815718&idb=-1&hash=a0b7d1b8&t=dGlrZXQgMjcge​mEgMzBLxI0gPw%3D%3D%0A&data=TUFYOzMwO0NaSzsyNy4yMTs​3OzI%3D%0A&affid=qb3JDjT8JQsbaS7KpOa7zQ%3D%3D&popup​=1

          Co tam máš Ty ?

            NOndra (tloušťák) - Profil | Ne 5.4.2015 7:35:24

            Co dáváte dnes?

              Nliborcarp - Profil | So 4.4.2015 21:06:01

              Ondra (tloušťák) >> ono i tohle občas potěší,jsi na vlně.

                NOndra (tloušťák) - Profil | So 4.4.2015 21:00:58

                liborcarp >> Kdyby to tak bylo každý den, čistých 20k do kapsy.

                  Nliborcarp - Profil | So 4.4.2015 20:55:40

                  Ondra (tloušťák) >> paráda,jen tak dál.

                    NBuffalo1969 - Profil | So 4.4.2015 20:42:48

                    Ondra (tloušťák) >> skvělý!!!

                      NOndra (tloušťák) - Profil | So 4.4.2015 17:43:45

                      Polčis >> Za kolik to máš?

                        NPolčis - Profil | So 4.4.2015 16:50:10

                        Ondra (tloušťák) >> Doufám s tebou, krom Jablonce mám vše co ty;-)

                          NOndra (tloušťák) - Profil | So 4.4.2015 12:05:24

                          Tak co dnešek? Dneska je docela zajímavý den. Vidím to na Spartu a Jablonec ve fotbale, Sigmu a Spartu hokej +1,5g :)