Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

MAXXSKATER - Profil | Ne 5.4.2015 21:54:48

kubas. >> No právě, ale držení míče mají 70 %, což nicméně nemusí nic znamenat. Jsem na trní.

    kubas. - Profil | Ne 5.4.2015 21:52:25

    MAXXSKATER >> No viz. příspěvek níže. Poločas 0:0, nic moc :-).

      MAXXSKATER - Profil | Ne 5.4.2015 21:49:35

      kubas. >> To jsou nervy. :-)

        MAXXSKATER - Profil | Ne 5.4.2015 17:16:23

        kubas. >> Mně je taky obvykle u zádele, ale jak jsem už říkal, tak dnes jí držím palce jako nikdy. =)

          kubas. - Profil | Ne 5.4.2015 17:10:30

          MAXXSKATER >> No to je pravda, sice Barcu nesnáším, ale dneska jí to snad i kvůli tobě přeju trošku nebo co :-).

            MAXXSKATER - Profil | Ne 5.4.2015 17:09:19

            kubas. >> Tak Barca má Vigu co vracet z minulého zápasu a hlavně Real jí dneska hodil rukavici. =)

              kubas. - Profil | Ne 5.4.2015 17:08:26

              MAXXSKATER >> No já bych to zlehka na to 10 možná dal, až to bude o poločase 0:0 :-))). Né, to vyjde, buď v klidu.

                MAXXSKATER - Profil | Ne 5.4.2015 17:06:15

                kubas. >> Jsem nervózní, že si snad večer radši půjdu lehnout, protože jinak bych sežral monitor. :-)

                  kubas. - Profil | Ne 5.4.2015 17:05:27

                  MAXXSKATER >> Víš jak, na kdyby se nehraje :-).

                  Tak tu Barcu už můžeš pojistit v pohodě aspoň trošku, kdyby náhodou...

                    MAXXSKATER - Profil | Ne 5.4.2015 17:03:32

                    kubas. >> Galatasaray vyhrál 4:2. Kdybych nedával "kombi", tak to mohlo být odhadem tak 50 k.

                      kubas. - Profil | Ne 5.4.2015 17:02:08

                      MAXXSKATER >> Hodně pěkný!

                        MAXXSKATER - Profil | Ne 5.4.2015 16:50:31

                        Ondra (tloušťák) >> Je to slušné. Koukám, že tam máš všechno jako já kromě těch 2 posledních.

                          MAXXSKATER - Profil | Ne 5.4.2015 12:28:00

                          Ondra (tloušťák) >> Real už vede. =)

                            MAXXSKATER - Profil | Ne 5.4.2015 12:22:40

                            Ondra (tloušťák) >> Jaj, tak to se mi stávají podobné dojebávky hlavně v basketu a volejbalu. :-)

                              MAXXSKATER - Profil | Ne 5.4.2015 12:14:17

                              Ondra (tloušťák) >> Pošli. :-)

                                Ondra (tloušťák) - Profil | Ne 5.4.2015 12:06:51

                                Tak se krásně projevilo to že kdo chce víc, nemá nic - dal jsem na tiket k tenisu a fotbalu ještě banbington a ten mi to krásně posr... :(

                                  MAXXSKATER - Profil | Ne 5.4.2015 8:59:36

                                  dragonik >> Zkusil bych ten Děčín s Ostravou (basket), Real Madrid s Granadou (fotbal), Rusko s Německem (hokej), Djokoviče s Murrayem (tenis) a Porto s Estorilem. To by mohlo vyjít, ale u sázek je to vždycky bez záruky. Bude to kurz něco kolem 2 - 2, 5, což bys mohl mít do začátku dobrý vklad.