Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 15:02:53

dosec >> tak určitě.-)

    NRybatorstr - Profil | Ne 20.1.2013 14:55:16

    Djokovic N. (Srb) 2 1 7 6 65 5 0
    Wawrinka S. (Sui) 2 6 5 4 77 5 0

    To je mač....

      Ndosec - Profil | Ne 20.1.2013 14:54:02

      liborcarp >> myslím,že ten Omsk to posral více lidem :-)

        Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 14:51:52

        elhierro >> Astana s přehledem ,já to říkal,no a Omsk zase nevyšel mě,no couž,jěště žiju jinde.-)

          NRybatorstr - Profil | Ne 20.1.2013 14:50:21

          dosec >> Už vím :-))) Kolega mě informoval...

            Ndosec - Profil | Ne 20.1.2013 14:47:13

            Rybatorstr >> už 2:0 :-)

              NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 14:47:08

              Lampard 2-0 z pentle ,dobrej začátek ale já potřebuju gol oba:-)

                NRybatorstr - Profil | Ne 20.1.2013 14:43:34

                Chelsea 1-0 Arsenal

                  NRybatorstr - Profil | Ne 20.1.2013 14:33:34

                  BuBu99 >> Dobře, že dal ten tie break :-))

                    NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 14:32:34

                    Rybatorstr >> no Beda dneska v pohodě..........já když včera viděl zápas Monfiels se Simonem tak sem myslel že hrajou ženský:-)))

                      NRybatorstr - Profil | Ne 20.1.2013 14:23:16

                      BuBu99 >> Je to ale boj, jak má být :-)) Minimálně bude únava vítěze + pro Béďu :-))

                        Nelhierro - Profil | Ne 20.1.2013 13:17:08

                        BuBu99 >> také se toho obávám, už i Astana vyrovnala, dokonce vzápětí dala na 2:1 :-( Dva fíky během 20 vteřin.

                          NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 13:16:34

                          elhierro >> tam bude dneska hodně remíz.:-)

                            Nelhierro - Profil | Ne 20.1.2013 13:11:17

                            A je to ast tady, OMSK kříž. Sakra. :-( Alespoň že CSKA vyrovnalo a Lev drží těsné vedení. OMSK kříž, jeden tiket v pr... :-( Teď už jedině že vyhraje jak LEV, tak CSKA.

                              Nbambus11 - Profil | Ne 20.1.2013 13:10:10

                              Mimochodem cska 1-1

                                NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 13:08:40

                                Georgino >> jedu na tipsportu ,tam když potřebuju vybrat tak si pro to hned dojdu na pobočku.......ted už tolik nevsázím jako dřív.

                                  NGeorgino - Profil | Ne 20.1.2013 13:04:10

                                  BuBu99 >> Proč už tam nesázíš?

                                    NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 13:00:55

                                    Georgino >> taky sem tam vsázel i na betu,tam je to asi ještě lepší.

                                      NGeorgino - Profil | Ne 20.1.2013 13:00:38

                                      bambus11 >> aha,tak sorry :-)) Bez přihlášení to sem dát neumím, asi to ani nejde.

                                        Nbambus11 - Profil | Ne 20.1.2013 12:59:54

                                        Georgino >> akorát to nikdo nevidí bez přihlášení :-)