Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NGeorgino - Profil | Ne 20.1.2013 12:56:55

BuBu99 >> jojo, bez poplatků a je tam toho hodně na sázení

    NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 12:55:35

    MB >> jo já taky..:-/

      NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 12:55:13

      Georgino >> jedeš na bwinu jo?

        NMB - Profil | Ne 20.1.2013 12:54:34

        BuBu99 >> sleduju to a děs

          Nelhierro - Profil | Ne 20.1.2013 12:51:30

          BuBu99 >> No už to vidím černě, to bude kříž. :-(

            NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 12:49:01

            tak nic už zase prohrávaji...:-(

              NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 12:45:04

              OMsk 1-1 ještě to snad dá:-)

                NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 12:44:15

                LucPav >> Jo znám to ebyl problem nahrát na livku za odpoledne z pětistovky 3-5 tisíc ale pak se přestane dařit a je to za den z5..........proto livka už skoro ejedu a když tak jen zlehka:-)

                  NLucPav - Profil | Ne 20.1.2013 12:33:36

                  elhierro >> pravda...ten omsk nás asi hraje víc...:-(

                    NLucPav - Profil | Ne 20.1.2013 12:32:26

                    BuBu99 >> njn, máš pravdu...včera jsem protočil jen na házené cca 5tis kč za odpoledne a zisk byl 2tis...

                    Detaily sázky Datum/Čas Vklad K výplatě
                    1. poločas - Egypt -16.5 @ 1.70
                    500,00 CZK Jednoduchá 19/01/2013 17:10:03 500,00 850,00
                    Potvrzení sázky - AQ7535199510F - Flash Čas uzavření sázky: 19/01/2013 17:10:03 Tisk
                    Tipy
                    Č. Tipy Událost Datum události Podmínky V/U Kursy Výsledek
                    1 1. poločas - Egypt -16.5 Egypt v Austrálie
                    (Poločas - Handicap (2 možnosti)) 19/01/2013 Žádné 1.70 Vyhraná
                    Vklad: 500,00 K výplatě: 850,00

                      Nelhierro - Profil | Ne 20.1.2013 12:30:58

                      Tak Omsk zatím velké zklamání. Dvě třetiny pryč a 0 gólů. Ach jo.

                        Nelhierro - Profil | Ne 20.1.2013 12:29:32

                        BuBu99 >> Zatím se Wawrinka drží. Ale rozhodne větší herní jistota. A tum má Djokovič rozhodně lepší.

                          NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 12:29:22

                          LucPav >> livka to je jako automat a ejhorší je když se necháš unést...:-)

                            NLucPav - Profil | Ne 20.1.2013 12:27:55

                            Já nejradší hraji live zápasy....včera cosi šlo...bylo toho víc, celkově ovšem plus

                            Polsko -7.5 @ 1.80
                            1 800,00 CZK Jednoduchá 19/01/2013 18:31:32 1 800,00 3 240,00
                            Potvrzení sázky - JQ6421547510F - Flash Čas uzavření sázky: 19/01/2013 18:31:32 Tisk
                            Tipy
                            Č. Tipy Událost Datum události Podmínky V/U Kursy Výsledek
                            1 Polsko -7.5 Polsko v Jižní Korea
                            (Handicap (2 možnosti)) 19/01/2013 Žádné 1.80 Vyhraná
                            Vklad: 1 800,00 K výplatě: 3 240,00

                              NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 12:17:14

                              Rybatorstr >> Djoker ho ted dá v klidu

                                NRybatorstr - Profil | Ne 20.1.2013 12:04:57

                                elhierro >> Naprosto s tebou souhlasím, pak už si to Djoker ohlídá...

                                  Nelhierro - Profil | Ne 20.1.2013 12:04:37

                                  BuBu99 >> No ani CSKA nezačalo dobře, první minuta a 1:0. To vypadá na špatnou neděli. :-(

                                    Nelhierro - Profil | Ne 20.1.2013 12:03:40

                                    Rybatorstr >> A už to otáčí. Jsem zvědavý na další průběh. Když to Wawrinku psychicky položí, další dva sety Djokovič ovládne jasně.