Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 16:57:41

elhierro >> to bych byl sakra nasranej ,za dvě třetiny to má trefeny........i za blbé pade je to čtyřka...:-)

    Nelhierro - Profil | Ne 20.1.2013 16:53:19

    BuBu99 >> tomu se říká: prosrat tušení. :-(

      NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 16:42:00

      Tak ten Zaťovič dal taky dva a ten vůl to nedal ani za stovku........:-))

        NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 16:33:45

        tohle dával jeden ted na tipsportu Pech má už dva a Zaťovič jeden.....:-) ale nevsadil to jen odeslal na pobočku:-))

        https://www.tipsport.cz/ViewUsersTicketAction.do?id​u=-70550519354&idb=0&hash=JaDTLL2CwtgoJRvpJMvq5Sn7b​c%3D

          Nelhierro - Profil | Ne 20.1.2013 16:29:16

          liborcarp >> Já jsem vůl. CSKA jsem měl na všech tiketech, k tomu jsem si vybral Omsk a ten zklamal. Na dalším tiketu jsem si dal proti Astaně a to byla chyba. Ještě včera jsem tu někde psal, že budu hrát Astanu. Nevím, co mne to přes noc napadlo. :-(

            NRybatorstr - Profil | Ne 20.1.2013 15:49:10

            BuBu99 >> Tisícina :-))))

              NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 15:45:27

              Rybatorstr >> ale setina asi ne:-))

                NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 15:44:13

                liborcarp >> Thornberk a Pech už tam jsou ještě aspon ty tři potřebuju:-)
                https://www.tipsport.cz/ViewUsersTicketAction.do?id​u=-70550938216&idb=-1&hash=C3Yzw1jk76yI3ndy7zG3zkd7​sdQ%3D

                  NRybatorstr - Profil | Ne 20.1.2013 15:43:12

                  BuBu99 >> Naprosto stejně..... minuta i sekunda :-))))))

                    NRybatorstr - Profil | Ne 20.1.2013 15:42:37

                    BuBu99 >> A je hotovo !

                      NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 15:42:37

                      Rybatorstr >> tak Djoker to zvládnul ale Standa mu dal sakra zabrat:-)

                        NRybatorstr - Profil | Ne 20.1.2013 15:39:26

                        BuBu99 >> Už to mastí sakra dlouho :-))))

                          NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 15:38:17

                          Rybatorstr >> to je opravdu ještě na dlouho:-)

                            NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 15:35:38

                            liborcarp >> škoda ,já se rozhodoval jestli Perežegina nebo Záborského ,samozřejmě obráceně:-)

                              Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 15:25:42

                              Sakra mohla bejt aspoň malá domů,Frolov se trefil ale až v prodloužení (http://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket/index.html?t​icket_id=MTE1OTgzMDIwMzMyMjgwMDp0d8DokTra69LJzI4%3D​

                                NTomazzz - Profil | Ne 20.1.2013 15:12:32

                                Mihalos >> Nečekaně ti budu držet palce.:))) Ještě mě trošku láká u fortuny volební účast + 53.5% za kurz 1,8, ale zase ten manipulační poplatek...

                                  NRybatorstr - Profil | Ne 20.1.2013 15:07:35

                                  BuBu99 >> 7 : 7

                                    NRybatorstr - Profil | Ne 20.1.2013 15:07:01

                                    BuBu99 >> To je mač, paráda :-))

                                      NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 15:03:01

                                      Rybatorstr >> to bude ještě na dlouho ,ted si držej podáni docela suveréně.......tam už je tak půl jedné ráno:-)