Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 12:01:27

no Omska zatim nevypadá dobře......:-(

    NRadekZa - Profil | Ne 20.1.2013 12:00:15

    Georgino >> Občas to tam švihnu :)

      NRybatorstr - Profil | Ne 20.1.2013 11:57:29

      elhierro >> Sem se blbě kouknul, myslel jsem na třetí set... sorry

        NRybatorstr - Profil | Ne 20.1.2013 11:56:37

        elhierro >> Musí, jinak jde balit, bude to zajímavé :-))

          NGeorgino - Profil | Ne 20.1.2013 11:50:40

          Sázíte někdo ve fotbale na počty rohů? Koukal jsem že tam jsou celkem zajímavý kurzy.

            Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 11:50:01

            elhierro >> já jsem ve znamení střelce takže u mě je to jasné.-)jinak já vsázím jen na pobočce.Ráno u kafe to vše vymyslím a dám připravit tiket,pak už to má obsluha na pobočce jednoduché,zmáčne na klávese E-tiket a už se to na ní hrne.-)Doma také vsázím ale jen vyjímečně a to jen proto že ráno v 7.00 nejsou jěště vypsaní střelci tak je musím nasázet pak v klidu doma odpoledne,viz NHL.

              Nelhierro - Profil | Ne 20.1.2013 11:49:55

              Rybatorstr >> Teď bych si vsadil, že Djokovič tento set udělá. A bude ve výhodě.

                NRybatorstr - Profil | Ne 20.1.2013 11:44:29

                elhierro >> Ano, každý takový gem a sebevědomí jde rapidně nahoru :-))

                  Nelhierro - Profil | Ne 20.1.2013 11:42:37

                  Rybatorstr >> No překvapuje mne, že se Wawrinka dostane i ze stavu 0:30. Je na tom dobře psychicky, je vidět, že si věří.

                    NRybatorstr - Profil | Ne 20.1.2013 11:40:40

                    elhierro >> 5:2

                      NRybatorstr - Profil | Ne 20.1.2013 11:39:57

                      elhierro >> Sláva, že to dal. Psychicky mu to hodně pomůže :-)))

                        Nelhierro - Profil | Ne 20.1.2013 11:38:22

                        Rybatorstr >> No byl to boj v tom breaku. Ale Béďa to dokázal. Zatím hraje ve velké pohodě.

                          Nelhierro - Profil | Ne 20.1.2013 11:37:36

                          Že by přicházel zlom? Těnto game může být zlomový, Djokovič by smazal break.

                            NRadekZa - Profil | Ne 20.1.2013 11:37:34

                            pouzy >> Tak to ti výjde na 100% ale tak United teď šlapou a ta obrana se též zlepšila myslím že dnes kohouty porazí :o)

                              NRadekZa - Profil | Ne 20.1.2013 11:36:47

                              Georgino >> Seš blázen? :D Budou rádi když vyhrají :D

                                NRybatorstr - Profil | Ne 20.1.2013 11:35:42

                                elhierro >> Bude to boj Djoker je odolný, já se bál, že kdyby Tom projel ten ,, tajbrejk ,, bylo by zle........

                                  Nelhierro - Profil | Ne 20.1.2013 11:35:26

                                  liborcarp >> Já občas, když je zajímavý kurz, rád ale třeba teď na Aus open hraju počty gamů a handicapy. Tam jsou kurzy zajímavější.

                                    Nelhierro - Profil | Ne 20.1.2013 11:34:36

                                    Rybatorstr >> přesně tak. Pokuď Wawrinka vyhraje, bude to zápas dvou bombarďáků a Béďa bude mít asi více šancí než na Djokoviče. Ale hraje se na 3 vítězné, ještě se může Djokovič zvednout. Ale moc tomu nevěřím.

                                      Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 11:32:30

                                      elhierro >> ténis nehraju.