Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NRybatorstr - Profil | Ne 20.1.2013 11:32:03

elhierro >> Kouknu na to :--)) Vítěz by měl hrát s Béďou, že ?

    Nelhierro - Profil | Ne 20.1.2013 11:30:28

    Wawrinka hraje fantasticky. Djokovič je zatím bez šance. To bude překvápko, kdo si to zahrál?

      Npouzy - Profil | Ne 20.1.2013 11:28:29

      RadekZa - 20.1.2013 11:22:58 > Docela odvážný,Kohouti na tom nejsou vůbec špatně,myslím 4 místo,já dal že obě mužstva daj banána,tak uvidíme.

        NGeorgino - Profil | Ne 20.1.2013 11:24:53

        dnes chelsea s handikepem jasná 1

          Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 11:24:11

          RadekZa >> jasná 0.-)

            Npouzy - Profil | Ne 20.1.2013 11:23:17

            liborcarp >> No dobrý,ale už jsem hrál Slávii v Plzni 2,tak mám ted bobky,ale jinak ti držím palec.Jo a Lev mám 02 taky.

              NRadekZa - Profil | Ne 20.1.2013 11:22:58

              Tak dneska 3 000 na Man Utd a výhra jasná :o))

                Nelhierro - Profil | Ne 20.1.2013 11:21:40

                liborcarp >> Je to risk, ale LEV venku umí a Astana minule dostala osmičku. A jak teď na to koukám, aby nepřekvapil Slovan.

                  Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 11:20:56

                  Bližńák gol.-))

                    Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 11:19:57

                    elhierro >> ten Lev no....držím palec.

                      NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 11:18:23

                      liborcarp >> mě stačí když uhraje aspon set:-)

                        Nbambus11 - Profil | Ne 20.1.2013 11:18:18

                        liborcarp >> Možná bych se nebál ani 5,5+ poslední domácí zápasy 6,9,8 golu :-)
                        edit: tak an fortuně je jen do 4,5+ :/

                          Nelhierro - Profil | Ne 20.1.2013 11:18:04

                          Mé dva polední tikyty: Omsk 1, CSKA 2 - kurz 3,05 a druhý tiket: LEV - 2, CSKA - 2 - kurz 5,63

                            Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 11:17:48

                            BuBu99 >> hmmm koukám jako blázen,no ale třeba to jěště otočí.-)

                              Npouzy - Profil | Ne 20.1.2013 11:17:07

                              Co Litvínov-Slavia.Že by čistá 0?

                                NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 11:15:07

                                liborcarp >> Djokovič bude mít dneska velké problémy jak tak na něj koukám
                                , já si dal jen 30 a více gemů....:-)

                                  NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 11:13:28

                                  liborcarp >> no právě a v hcp je přes 1,6

                                    Nliborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 11:11:22

                                    BuBu99 >> Ta Sparta by měla bejt jasná,dovolil bych si i tipnout přesnej 5:2.

                                      NBuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 11:09:02

                                      liborcarp >> Omsk a Spartu hraju taky ale ještě v hcp 1:0