Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

liborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 11:05:28

Moje dnešní tutovka dne je za celkovej kurz 3,25
Omsk 1
Sparta 1
Vítkovice 1
Tak jsem zvědavej.-)

    Mihalos - Profil | Ne 20.1.2013 10:53:16

    Tomazzz >> Jo taky si půjdu vsadit sice je kurz 1,9 ale dám za 3000 doufám že se to podaří :D

      elhierro - Profil | Ne 20.1.2013 10:19:50

      dosec >> Tak to má být, je v pořádku, když je to zábava. A jak už jsem tu psal, Barca byla pro mne včera strašákem. Za kurz 1,25 a ještě venku a proti soupeři na kterého neumí, to bylo riziko moc velké za minimální kurz.

        Tomazzz - Profil | Ne 20.1.2013 10:18:08

        Mihalos >> Jak už jsem psal níže, nechápu kde ten kurz vzali. Ten den se to mezi všema sázkovkama pohybovalo mezi 1,87-2,37. Jak jsem to viděl tak jsem hned letěl v devět večer přes celou Porubu abych je típ kurzem potrestal.:) Teď mě i trošku mrzí, že jsem to nestřelil ještě za víc.

          dosec - Profil | Ne 20.1.2013 10:11:23

          elhierro >> já z většiny doma mám,na to větší klid špekulovat :-) V pobočce fortuny co chodím co mám relativně blízko jsou zrušený tabule co byly ručně psaný a zůstaly jen dva stolky pro řtyři a nástěnka s tištěnýma nabídkama a tím se mě nechce prohrabovat popřípadě čekat o víkendu až se na mě dostane řada.
          Jinak ta Barca mě pěkně vypekla dobíhal mě tiketa chyběla jen ona tak jsem to ještě posichroval a těsně před špílem dal nulu a ani to nevyšlo a to jsem si pak říkal,když už vedla dva nul,že jsem vyhodil za tu pojistku zbytečně love :-)) Tak mě vyšel jen takovej sranda lístek.
          http://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket/index.html?t​icket_id=MTk5MjQzMDE5NzMxOTQwMDqm82hHvESt2Ix1wSY%3D​
          Jinak někdo točí love,ale na to je musí mít zbytečný já jen halíře.Kamoš z hokny říká,že halíře dělají taky talíře :-))) Prostě je to pro mne jen zábava,která mě moc nestojí pokud to neklapne.

            BuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 10:10:04

            Mihalos >> ted už takovej kurs nenajdeš,šlo to hodně dolů.

              Mihalos - Profil | Ne 20.1.2013 9:59:34

              Tomazzz >> nějak velký kurz ne... taky si chci nato vsadit ale ukazuje mi to jen 1,78 :(

                BuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 9:45:14

                liborcarp >> on půjde na všechny elitní střelce kurs dolu a za 1,7 Malkina a spol už nemá cenu hrát:-)

                  BuBu99 - Profil | Ne 20.1.2013 9:07:56

                  Jarda moc pěkná práce...:-)

                    liborcarp - Profil | Ne 20.1.2013 7:59:25

                    Bomber76 >> Paráda,Jarda se pěkně rozjel a trefil se hned dvakrát.Takovej kurz už na něj nebude.No konečně to začalo,hurá ať žijou střelci.-))

                      Bomber76 - Profil | Ne 20.1.2013 7:05:54

                      liborcarp >> Jarda je bůh!!!

                        bambus11 - Profil | Ne 20.1.2013 2:07:59

                        liborcarp >> pěknej tiket, hodně štěstí

                          Bomber76 - Profil | So 19.1.2013 23:49:47

                          Dneska ráno jsem dobíjej za sto pade, na tu indickou jsem vyhrál skoro pětikilo a pak to klasicky projel. Pak jsem si vzpoměl, že jsem ještě nedal svoje tři oblíbený střelce ve švýcarské lize, ale už mi zbyli jenom nety. A zrovna dali fíka všichni...

                          https://www.tipsport.cz/ViewUsersTicketAction.do?id​u=-70549509686&idb=-1&hash=8QBm0yC74u19YAhB39GEqcMS​4pE%3D

                            Bogi - Profil | So 19.1.2013 22:35:13

                            StrýčekCormoran >> jo asi tak doma Barca s Osasunou neprohraje, to je blbost

                              StrýčekCormoran - Profil | So 19.1.2013 22:34:04

                              Bogi >> aspon budes mit vic penez na Veletrh =)

                                StrýčekCormoran - Profil | So 19.1.2013 22:33:14

                                Bogi >> =)

                                  Bogi - Profil | So 19.1.2013 22:32:02

                                  Edward.a >> ouuuu tak to je škoda jako svina

                                    Bogi - Profil | So 19.1.2013 22:30:56

                                    StrýčekCormoran >> já jsem už pár let nesázel a když se tady objevila ta otázka, tak jsem zase dostal chuť si vsadit a dokonce jsem se zaregistroval, ale hodně rychle jsi mě z toho vyléčil :-)