Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NEdward.a - Profil | So 19.1.2013 22:30:18

Bogi >> Mohl brát, bylo tak masi 11 zípasů, vsazeno 100 a kurz 40,14

    NStrýčekCormoran - Profil | So 19.1.2013 22:28:36

    Bogi >> vsad zitra tri kila proti barcelone jen ten jeden zapas a mas pres 6 litru =) je tam kurz 21 na prohru barcelony

      NStrýčekCormoran - Profil | So 19.1.2013 22:27:52

      Bogi >> no..na barcu uz nebudu nikdy vsazet ..napi*u kurzy a umej hodne prekvapit..s tim jak nedokazou posledni dobou vyhravat.

        NBogi - Profil | So 19.1.2013 22:24:08

        StrýčekCormoran >> už 4:0 takže poděkuj Barce jak ti podělali ten první tiket

          NStrýčekCormoran - Profil | So 19.1.2013 22:15:21

          elhierro >> mel jsipravdu ze daji goll...a uz dali dokonce druhy tak juventus vede 3:0 =)

            Nbambus11 - Profil | So 19.1.2013 22:10:53

            Zajda >> Jak říkám, dělám to pro zábavu ne pro nějakej výdělek. Dnešní tiket dne, to jsem se smál, že ze 4 mi vyšel jen tenhle http://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket/index.html?t​icket_id=MTk5MjczMDE5NTA0MjkwMDqHFcNxeFr06SOBWhM%3D​ :-D Jinak občas tam pošlu něco za páďo, za kilo, točím to podle nálady

              NBogi - Profil | So 19.1.2013 22:09:39

              StrýčekCormoran >> a je tam druhej :-(

                Nlamixka - Profil | So 19.1.2013 22:01:46

                elhierro >> ano jasne ze da :)

                  Nelhierro - Profil | So 19.1.2013 22:00:33

                  lamixka >> věř mu, dá! Vždyť jsou ještě 2 třetiny.

                    Nlamixka - Profil | So 19.1.2013 21:59:30

                    elhierro >> tak neala z pitsburgu uz mam ale chicago uz 3 goly ale stalberg este nedal :)

                      Nelhierro - Profil | So 19.1.2013 21:53:50

                      StrýčekCormoran >> Rozumné. Já vsázím právě docela dost, držím se hesla, že prachy dělaj prachy. Takže raději dva, tři zápasy za více, než mraky zápasů za méně. Ono to skáče i po těch prohraných stovkách a čím více zápasů, tím klesá procento úspěšnosti. Navíc to naštve, když třeba trefíš deset zápasů a poslední jedenáctý, jasná tutovka, upadne. Takže raději opravdu jen pobočky, i když doma mám pak nutkání, když vidím jak hrají live a sázky jsou také live. A tak raději na intrnetovém kontu žádný prachy nemám.

                        NStrýčekCormoran - Profil | So 19.1.2013 21:50:45

                        elhierro >> od ty doby co mi ve vesnici zrusili pobocku jedu jedine pres internet..,ted uz jsem se zkrotil..vsazim maximalne 300kc mesicne..,ale driv kdyz jsem byl bez pritelkyne a bez ditete tak jsem provsazel mesicne i 3-5 tisic,,jednou jsem tam propadl i rulete ..kde jsem z 200 kc udelal 3 tisice..,jenze pak jsem tam dalsi 4 prohral...od te doby jen sport..a malokdy...radsi si ted koupim nejaky veci na ryby =)

                          Nelhierro - Profil | So 19.1.2013 21:44:23

                          Lidi, kolik z vás sází na pobočkách a kolik přes internet? Já za sebe musím říct, že sázení přes internet jsem raději vzdal, je to sice pohodlné, dobře se dá nějaký tiket i otočit, když dobíhá třeba poslední zápas, ale když se člověk nechá unést, může to stát slušný prachy. A tak já preferuji výhradně pobočku, je tam milá obsluha, uvaří mi kávu či čaj, pokecáme a je to takové osobní. Jak to máte Vy?

                            Nlamixka - Profil | So 19.1.2013 21:42:57

                            elhierro >> diky :)

                              Nelhierro - Profil | So 19.1.2013 21:40:56

                              lamixka >> to určitě. Tak ať to těm tvým střelcům pálí do černého. :-)

                                Nelhierro - Profil | So 19.1.2013 21:40:09

                                Bogi >> :-)

                                  Nelhierro - Profil | So 19.1.2013 21:39:54

                                  StrýčekCormoran >> držím palce, já tento zápas nehraji. Ale myslím si, že Juve vyhraje.

                                    NBogi - Profil | So 19.1.2013 21:38:24

                                    elhierro >> to by šlo, když dva dostane :-)

                                      NStrýčekCormoran - Profil | So 19.1.2013 21:38:13

                                      elhierro >> taky mam takovej dojem ..,ale uvnitr sebe verim ze udinese srovna =)

                                        Nelhierro - Profil | So 19.1.2013 21:37:40

                                        StrýčekCormoran >> V druhým poločase Juve přidá ještě jednoho fíka.