Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

StrýčekCormoran - Profil | So 19.1.2013 21:33:23

Bogi >> udinese v druhym polocase srovna..=)

    lamixka - Profil | So 19.1.2013 21:32:26

    tak LA a Chicago sa uz hra :)

      Bogi - Profil | So 19.1.2013 21:29:27

      StrýčekCormoran >> a je tam dopr... a už byl kurz na 1 Juve první poločas 4,7

        lamixka - Profil | So 19.1.2013 21:27:24

        elhierro >> no jo hadam sa to odohra do rana ..

          elhierro - Profil | So 19.1.2013 21:24:12

          lamixka >> koukal jsem na nhl.com a nic tam není. Nevím proč se nehraje.

            elhierro - Profil | So 19.1.2013 21:23:38

            Pedro1 >> To bych se musel v noci zbláznit. :-) A držím se hesla, že méně je více. Nemusí pršet, hlavně že kape. :-)

              Pedro1 - Profil | So 19.1.2013 21:20:57

              elhierro >> Kdyby jsi k tomu dal neprohru Chomutova,bylo by to hned veselejší:-)))

                lamixka - Profil | So 19.1.2013 21:20:34

                Pedro1 >> aha

                  lamixka - Profil | So 19.1.2013 21:20:28

                  elhierro >> no mam podane na strelcov na tie 3 zapasy co maju byt o 21/00

                    elhierro - Profil | So 19.1.2013 21:20:07

                    BuBu99 >> teď jsem to psal. Už jsem se rozhodl, zítra můj oblíbený polední tiket bude následující: Omsk 1, CSKA 2. Kurz okolo 3,0, vsázka 2 litry.

                      liborcarp - Profil | So 19.1.2013 21:20:00

                      elhierro >> rano dam kafe a uvidím:-)

                        Pedro1 - Profil | So 19.1.2013 21:19:12

                        lamixka >> Sněhová kalamita:-)

                          elhierro - Profil | So 19.1.2013 21:18:37

                          lamixka >> nová stávka?

                            BuBu99 - Profil | So 19.1.2013 21:18:02

                            elhierro >> astana hrála včera tužku, tu bych nehrál.

                              lamixka - Profil | So 19.1.2013 21:17:23

                              Pedro1 >> a kedy sa to ma zacat nevies nahodou ? :)

                                elhierro - Profil | So 19.1.2013 21:15:04

                                liborcarp >> No já teď koukám na tu Astanu a je v krizi. Naposled dostala osmičku od CSKA. A tak k tomu Omsku dám raději to CSKA. Je to risk, ale na Jugru umí. A kurz 2,1 je hezký.

                                  Pedro1 - Profil | So 19.1.2013 21:13:33

                                  lamixka >> Nedovezli led:-)

                                    lamixka - Profil | So 19.1.2013 21:12:55

                                    neviete niekto preco meskaju zapasy nhl co sa maju hrat o 21/00 ?

                                      liborcarp - Profil | So 19.1.2013 21:11:43

                                      elhierro >> Barys Astana by taky moha vyhrat asi ji tam taky slehnu:-)

                                        elhierro - Profil | So 19.1.2013 21:10:33

                                        liborcarp >> Vítkovic se bojí, hrají tužku a Kladýnko je v bojové náladě. Omsk a Sparta jo.