Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NStrýčekCormoran - Profil | So 19.1.2013 21:08:46

elhierro >> uvidime sleduji to online..,juve zatim tlaci...jak to vypada.

    Nelhierro - Profil | So 19.1.2013 21:07:48

    StrýčekCormoran >> Myslím si, že Juve vyhraje 2:0

      NStrýčekCormoran - Profil | So 19.1.2013 21:06:13

      jak vidite juventus - udinese mam vsazino na plichtu

        Nelhierro - Profil | So 19.1.2013 21:04:07

        Sakra, kurz na Omsk rapidně klesá. Ještě před chvílí byl 1,5... :-( Zítra ho budu hrát spolu s Astanou. To bude polední tiket, odpolední ještě něco vymyslím.

          Nliborcarp - Profil | So 19.1.2013 21:03:05

          elhierro >> zejtra Omsk,Sparta,Vítkovice 3jedničky,tutovka:-)

            Nelhierro - Profil | So 19.1.2013 21:02:00

            StrýčekCormoran >> tiket je někde níže, ale za litr, 3,8.

              NStrýčekCormoran - Profil | So 19.1.2013 21:01:15

              elhierro >> kolik si smlsnul?

                Nelhierro - Profil | So 19.1.2013 21:00:10

                Pedro1 >> přesně tak.

                  Nelhierro - Profil | So 19.1.2013 20:59:57

                  StrýčekCormoran >> Já kdybych ten kurz zaznamenal, určitě bych to risknul. Jsem blbej, priorita dnes u mě byla KHL a ta mi vyšla.

                    NBuBu99 - Profil | So 19.1.2013 20:59:19

                    Pedro1 >> já si pustím radši novasport philadelphia- tučňáci:-)

                      NStrýčekCormoran - Profil | So 19.1.2013 20:54:43

                      elhierro >> no mel jsem to taky risknout..za 2 kilka by bylo i na novej prut =)

                        NPedro1 - Profil | So 19.1.2013 20:54:16

                        elhierro >> Jo,je to tak.Já kolikrát vlezl do sázkovky,otevřel nabídku a říkám si na nějaký zápas v hokeji "jasná nula"-Samozřejmě jsme tu nulu nedal a samozřejmě byla.Je to o tom věřit sobě a svým nápadům.

                          NBogi - Profil | So 19.1.2013 20:53:41

                          elhierro >> moje řeč Sparta je tutovka zítřejšího dne

                            Nelhierro - Profil | So 19.1.2013 20:52:11

                            Pedro1 >> Obzvlášť když má Sebastian s Barcou vyrovnané skóre na zápasy 2:2. To mne fakt mrzí, kurz 15 za ten hřích stál. Třeba jen 2 kilečka tam položit. a podívej, co jsem tu o tom zápase v poledne psal.

                              Nelhierro - Profil | So 19.1.2013 20:50:21

                              Pedro1 >> Jak myslíš. Já to hrát nebudu, ale Chomutovu na Spartě nevěřím ani náhodou.

                                NPedro1 - Profil | So 19.1.2013 20:49:48

                                elhierro >> Obecně se říká,že kurz nad deset na zápas je podezřelý a měl by se hrát.Nad deset je na jedničku málokdy.

                                  Nelhierro - Profil | So 19.1.2013 20:48:21

                                  StrýčekCormoran >> Na Sebastian byl kurz 15? Sakra to jsem minul, jen jsem studoval v Profíku jakou mají bilanci. A když jsem viděl kurz na Barcu a to, že s nima má vyrovnanou bilanci, hned jsem ten zápas zavrhl. S takovým kurzem je pak hřích, jen tak tam nějakou pětku na překvápko neposlat.

                                    NPedro1 - Profil | So 19.1.2013 20:47:46

                                    BuBu99 >> Jsi nalitej:-)))
                                    Pusť si Nova Cinema:-))))

                                      NPedro1 - Profil | So 19.1.2013 20:46:58

                                      elhierro >> Já jako Slávista si myslím,že už se navyhrávali dost a jednou to zkončí.Chomutov podcení.

                                        NBuBu99 - Profil | So 19.1.2013 20:46:15

                                        Pedro1 >> tak to si radši kup twina:-) dej si na spartu v hpc.