Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NStrýčekCormoran - Profil | So 19.1.2013 20:44:20

elhierro >> to jsem mel dnes dat na prohru barci..byl tam kurz 15 =) zitra hrajou taky s nejakym tymem na kterej je kurz 21...ale uz to pokouset nebudu =) takovej blazen nejsem =)

    Nelhierro - Profil | So 19.1.2013 20:44:17

    Pedro1 >> To bych nehrál. Sparta zítra vyhraje, ač to jako slávista říkám nerad. Sparta se teď rozjela, vedení jim dalo nůž na krk a teď šlapou. Zítra jako tutový zápas vidím OMSK-SLOVAN, byť tam je kurz jenom 1,5. K tomu vybrat ještě druhý takový zápas a bude kurz přes 2,0. Takto to zítra dám min. za 2 litry.

      Nelhierro - Profil | So 19.1.2013 20:42:49

      liborcarp >> přesně tak. Občas je dobré zkusit nějaké překvapení, obzvlášť když má člověk, jak já říkám, tušáka. :-)

        NPedro1 - Profil | So 19.1.2013 20:36:46

        BuBu99 >> Nazdar stroučku,zítra poruším předsevzetí a dám si za ranec proti Spartě:-)))

          NBuBu99 - Profil | So 19.1.2013 20:34:54

          Bogi >> jo zápas byl odložen.

            Nliborcarp - Profil | So 19.1.2013 20:34:33

            elhierro >> tak to neklaplo ale nevadi,jak říká jeden kolega,zejtra je taky den.

              NBuBu99 - Profil | So 19.1.2013 20:33:49

              Žíža >> no jo ale to bylo před rokem:-)

                NBogi - Profil | So 19.1.2013 20:33:45

                BuBu99 >> hele co znamená to vada. to se ten zápas zrušil nebo něco takového

                  NStrýčekCormoran - Profil | So 19.1.2013 20:30:45

                  vsadil jsem tutovky vencuver,dallas ,nashville a k tomu plichtu juventus udine za 150..,muzu vyhrat 5,700 tak jsem na to zvedavej

                    NŽíža - Profil | So 19.1.2013 20:30:27

                    BuBu99 >> Slušný!!!!

                      NBogi - Profil | So 19.1.2013 20:24:24

                      Edward.a >> jsi měl podáno za 4ku a nebo jsi mohl brát 4ku

                        NŽíža - Profil | So 19.1.2013 20:21:56

                        dvorák >> To mě docela naštvalo,jedinej zápas a mohlo bejt na ryby.No nic nedá se nic dělat.Musíme zázet dál...!!

                          NStrýčekCormoran - Profil | So 19.1.2013 20:21:48

                          Edward.a >> ja 400 v pi** =)

                            NBuBu99 - Profil | So 19.1.2013 20:21:21

                            Edward.a >> za kurs 1,25 venku bych ji nehrál

                              NEdward.a - Profil | So 19.1.2013 20:19:56

                              zasraná barcelona !!!!
                              4 000 v pi**

                                Nelhierro - Profil | So 19.1.2013 20:10:58

                                Pedro1 >> Jo to máš recht. Já předevčírem trefil krásné +/- gamy na Aus open a handicapy. Ale byla to normální AKO s manipulákem. Když vidím, jak lidi vsázejí v tenisu kurzy 1,05-1,19, tak je nechápu. Pak upadne takový zápas a ups, tiket je v řiti. To jsou daleko lepší ty handicapy, zrovna včera tam byly dva krásné s kurzem 1,7 při hancicapu - 3,5 a -4,5 game. Přitom na ty zápasy byl kurz pod 1,4. To je při třísetových zápasech super. Skoro ty bookmakery nechápu.

                                  NBuBu99 - Profil | So 19.1.2013 20:09:38

                                  Pedro1 >> nějákej chytrej:-))

                                    NPedro1 - Profil | So 19.1.2013 20:04:31

                                    elhierro >> Sázel jsem to stejně.Ono se to nezdá,ale když jsem sázel hodně,byl jsem ve Fortuně každý den a ten manipulák udělá dost peněz.Takhle při sázce nad 600 Kč a min. celkovém kurzu nad 1,9 to šlo.Jediný co mi trochu vadilo,že nešlo dávat na tyhle tikety +/-.To hraju moc rád.

                                      Nelhierro - Profil | So 19.1.2013 20:01:52

                                      Pedro1 >> Já takto vsázím stále, hlavně profi sázku, kde není manipulák. Někdy si dám třeba i jen dva zápasy. K tomu si za 2-4 kila dám kombíka, ale úspěšnost je nízká.