Rybáři .. Sázkaři

ahoj,je tady pár tichejch bláznů co pokoušejí štěstí v kurzových sázkách na sportovní utkání ? Tady by jsme si mohli předávat tipy,chlubit se tiketama které se zelenají a brečet nad těmi,které zas o jeden zápas utekli...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 18.1.2013 všeobecné - ostatní

NPedro1 - Profil | So 19.1.2013 20:01:39

MB >> To se uvidí:-)))

    NMB - Profil | So 19.1.2013 19:59:51

    Pedro1 >> vsázím že ne ani do března :c)

      NPedro1 - Profil | So 19.1.2013 19:59:28

      Jinak zítřejší překvapení bude neprohra Chomutova na Spartě:-)))

        NPedro1 - Profil | So 19.1.2013 19:58:46

        elhierro >> Takto má vypadat tiket,tímhle způsobem má smysl sázet.Já daval dva až tři zápasy zápasy s kurzem nad 1,9 za litr.Letos jsem se zařekl,že sázet nebudu.Jsem zvědavej,jak dlouho to vydžím:-)

          Nelhierro - Profil | So 19.1.2013 19:58:40

          Pedro1 >> záleží jak to hraješ. Někde do kombiku ano, ale zásadsně nehraji tak nízké kurzy, když favorit hraje venku. Ideální zápas, jak to může ovlivnit sázkařská mafie. Teď když si to vozmu zpět. Barca vedla 2:0, 2:1, pak červená a nakonec 2:3. Kurz na Sebastian byl určitě více jak 5.

            NGeorgino - Profil | So 19.1.2013 19:56:40

            MB >> díky

              Nelhierro - Profil | So 19.1.2013 19:53:50

              Já nejraději hokej. Ten neovlivňuje balkánská mafie.

                NPedro1 - Profil | So 19.1.2013 19:50:50

                elhierro >> Hrát kurz pod 1,5:1 je podle mě zbytečně velkej risk za málo případně získaných peněz.

                  Nelhierro - Profil | So 19.1.2013 19:48:24

                  MB >> A je vymalováno. Hrát kurz 1,2 a ještě venku, holej nesmysl. A k tomu když na ně Barca neumí, mají vyrovnanou bilanci.

                    NMB - Profil | So 19.1.2013 19:46:49

                    ups 3:2

                      NMB - Profil | So 19.1.2013 19:46:34

                      Georgino >> nova sport
                      21:00

                        NGeorgino - Profil | So 19.1.2013 19:45:57

                        Dávaj někde v TV NHL? Nevíte?

                          Nelhierro - Profil | So 19.1.2013 19:40:20

                          BuBu99 >> jeden známý sází střelce hodně, předloni trefil kombík za 200 Kč, bral 121 tisíc. A kdyby mu vyšel i ten poslední střelec, tak tam měl přes 1,4 míče. :-(

                            NBuBu99 - Profil | So 19.1.2013 19:38:21

                            MB >> to já moc ne teda

                              NMB - Profil | So 19.1.2013 19:37:16

                              už tu barcu poznávám

                              věřím že ještě dá gola

                                NBuBu99 - Profil | So 19.1.2013 19:37:11

                                elhierro >> to já je občas dám do kombinátoru ale jen za pár šupu,je to o náhodě

                                  Nelhierro - Profil | So 19.1.2013 19:32:23

                                  BuBu99 >> střelce nesázím, byť kurzy jsou hezké. A koukám, že to JAR opravdu nevyhrálo. Moje obavy se naplnily. No jo no, když běhá po hřišti 22 opic, to je těžký.

                                    Nelhierro - Profil | So 19.1.2013 19:31:51

                                    StrýčekCormoran >> gratulace

                                      NBuBu99 - Profil | So 19.1.2013 19:31:30

                                      elhierro >> radši počkám až si to trochu sedne ta NHL.....dam si jen střelce