ČR - pivní velmoc?

Kolegové,

máme zde diskuse zabývající se dobrým jídlem i vínem. A proto mi tu malinko chybí diskuse nad tímto všeobecně oblíbeným nápojem. Vítány jsou recenze na méně známá piva z českých regionálních pivovarů i doporučení na piva zahraniční. Podělte se také o místa, kde o pivo pečují s láskou a umem. Rovněž ocením fotografie zajímavých pivních sklenic, výčepů a samotných pivních láhví. Co naopak neocením jsou odkazy na nekulturní nasávání průmyslových "rádobypiv", bohužel v ČR tolik oblíbených. Fotografie piva v pet-láhvích mažu okamžitě.
Autor diskuse: KóĎA - Profil , 9.10.2012 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + Darďas Profil + Praseodym Profil

NBuffalo1969 - Profil | Po 7.12.2020 19:50:20

Darďas >> Já Vídeňskej ležák nikdy neměl. Uvidíme....:-)

    NDarďas - Profil | Po 7.12.2020 19:39:16

    Buffalo1969 >> Vídeňské ležáky mám rád.👍

      NBuffalo1969 - Profil | Po 7.12.2020 19:31:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Taky dneska koštuju. Marvanovský pivko.🍺😎

        Nkubah - Profil | Po 7.12.2020 16:26:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Na test :-)

          NBuffalo1969 - Profil | Po 7.12.2020 13:03:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          sumec 1950 >> teď momentálně ho prej fyzicky nemají. Ale zato mají tohleto.

            NBuffalo1969 - Profil | Po 7.12.2020 8:06:13

            Saimon >> Nazdar Zdenku...-)
            Jasný....akorát mám k Řehořovi doživotní averzi.
            Ale pivo zkusím. V BK je zatím nemají.

              NSaimon - Profil | Po 7.12.2020 8:01:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                NBuffalo1969 - Profil | Po 7.12.2020 7:47:57

                A co garážmistři? Máte někdo ve svojí garáži privátní pivní spolek? U nás jsou rovnou tři.
                V každým spolku se schází tak 5-10 lidí.
                Mimochodem....v sobotu u nás v jediné otevřené nálevně, která má cca 70m2 , bylo asi 30 nachcanejch lidí. Krásně zpívali. Rozlíhalo se to do půlky dědiny.....
                😂😂😂
                No a abych naplnil podstatu této diskuze, tak tam točí 2 druhy Rychtáře.

                  NBuffalo1969 - Profil | Po 7.12.2020 7:35:13

                  sumec 1950 >> u nás v BK v pivotéce ho na 100% mají, ale bohužel bez dobíjení obsahu přes USB port, který máš zabudovaný v rukojeti.
                  😎👍🍺
                  https://www.salenateka.cz/salenateka/pivo-lahvove-s​vijany/popis/svijany-dzbanek-kvasnicak-nefiltrovany​-svetly-131l/1/

                    Nsumec 1950 - Profil | Ne 6.12.2020 22:45:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Jdu jen tak kolem,a ona tady diskuze jako hrom. A tak se rovnou i zeptám,kde bych mohl sehnat tohle skvělé pivo se džbánem?

                      NElessar - Profil | Ne 6.12.2020 21:24:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tak dneska taky degustuju....

                        N1Mara - Profil | Ne 6.12.2020 12:25:42

                        Buffalo1969 >> já dělal segoš :-)

                          Nkubah - Profil | Ne 6.12.2020 12:21:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          kubah >> jojo ...

                            NBuffalo1969 - Profil | Ne 6.12.2020 12:02:07

                            1Mara >> a já dneska nic...Josefka dělá smažený řízečky z vepřové panenky a k tomu já nesmím...😂😂😂

                              NBuffalo1969 - Profil | Ne 6.12.2020 11:58:40

                              kubah >> domysli si tam desetinou čárku..:-)))))))

                                NBuffalo1969 - Profil | Ne 6.12.2020 11:57:55

                                kubah >> to jo..přesně tak..:-)

                                  Nkubah - Profil | Ne 6.12.2020 11:47:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  1Mara >> k obědu ho budu mít ;-)

                                    N1Mara - Profil | Ne 6.12.2020 11:37:47

                                    kubah >> no jo, jenže já můžu mít jen malý sud 15L ten dostanu do lednice víš :-)) A tak tam budu napřed volat, jestli tohle zboží vůbec mají a podobně :-)

                                      Nkubah - Profil | Ne 6.12.2020 11:36:15

                                      1Mara >> tam mne to také napadlo - že bude nesjpíše možnost vzít sud.

                                      Právě tam na té mapce je dost hospod, mají to dohromady.

                                        N1Mara - Profil | Ne 6.12.2020 11:35:13

                                        Buffalo1969 >> jasně, uvidíme jestli budu mít cestu či chuť si zajet do těch Litoměřic, mám to cca 40km. :-))

                                          Červené karty: paci14, Beerotzutz