ČR - pivní velmoc?

Kolegové,

máme zde diskuse zabývající se dobrým jídlem i vínem. A proto mi tu malinko chybí diskuse nad tímto všeobecně oblíbeným nápojem. Vítány jsou recenze na méně známá piva z českých regionálních pivovarů i doporučení na piva zahraniční. Podělte se také o místa, kde o pivo pečují s láskou a umem. Rovněž ocením fotografie zajímavých pivních sklenic, výčepů a samotných pivních láhví. Co naopak neocením jsou odkazy na nekulturní nasávání průmyslových "rádobypiv", bohužel v ČR tolik oblíbených. Fotografie piva v pet-láhvích mažu okamžitě.
Autor diskuse: KóĎA - Profil , 9.10.2012 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + Darďas Profil + Praseodym Profil

N1Mara - Profil | Út 8.12.2020 20:15:07

kubah >> :-)))

    Nkubah - Profil | Út 8.12.2020 20:06:45

    1Mara >> už ani to pivo koupit neumíš :-)

    Paráda ...

      N1Mara - Profil | Út 8.12.2020 20:05:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      kubah >> Asi jo, pivo je bomba !! jako fakt úplně bomba !! .-)))

        Nkubah - Profil | Út 8.12.2020 19:47:00

        1Mara >> tak to viděli ženskou, tak dali to nejlepší pivo :-)

          Nkubah - Profil | Út 8.12.2020 19:33:54

            Nkubah - Profil | Út 8.12.2020 19:30:32

            Káceč >> však jsem v klidu.

              NKáceč - Profil | Út 8.12.2020 19:28:37

              kubah >> já ho poznal osobně a tak se mi nezdálo, proč by se odhlašoval. S petkama jsem reagoval pouze na zadání diskuse a v duchu humorném. Nesmíš každou reakci tolik prožívat....

              Mě pivo z petky nechutná, tedy né jako kvalitou, ale tím, že než tu petku vypiju, tak je pivo čím dál teplejší a to nemusím. Lahváč je ideální, nestihne zteplat :-)

                N1Mara - Profil | Út 8.12.2020 19:22:27

                Dneska si dám pivínko, právě děláme sanitaci a pak to narazím jako obvykle 12tku Phillipa Osseg. Doufám jen, že se tedy polepšili , uvidíme, pro soudek jela dneska moje drahá .-)))

                  N1Mara - Profil | Út 8.12.2020 19:20:42

                  kubah >> takové pivka jsem nikdy neviděl .-))

                    Nkubah - Profil | Út 8.12.2020 19:00:07

                    Káceč >> a jinak - rejpej si prosím jinde ...

                    Ono už jen - pokud bych měl si i já rýpnout - tak kterýkoli pivo z menšího pivovaru v plastu zde přidané bude lepší než tebou nasávané .......

                      Nkubah - Profil | Út 8.12.2020 18:49:34

                      Káceč >> nevydýchal narážky v GFC diskusi, tehdy se i odhlásil.

                      Dobré pivo v petkách tu bylo za něj, i dával on.

                      Nechtěl jen sračky jako Zlatopramen ( komerční piva z velkých pivovarů).

                        NKáceč - Profil | Út 8.12.2020 18:46:50

                        kubah >> asi nevydejchal to vaše pivo v petkách :-)

                          NDarďas - Profil | Út 8.12.2020 16:36:24

                          Buffalo1969 >> Jo..jo.Dobrý vídeňák je návykový.

                            Nkubah - Profil | Út 8.12.2020 16:13:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Buffalo1969 >> tak.

                            Dneska test ze stejného pivovaru, ale jiné

                              NBuffalo1969 - Profil | Út 8.12.2020 7:24:19

                              kubah >> šel jsem na to opatrně. Normálně hrknu první hrnec do krku a pak už v klidu, ale včera jsem pocucával po třetinkách. Ta karamelová chuť mně fascinuje. Je to něco, co nedokážu popsat.

                                Nkubah - Profil | Út 8.12.2020 4:23:25

                                Káceč >> odhlásil se

                                  NKáceč - Profil | Po 7.12.2020 23:13:40

                                  Autor diskuse nenalezen, copak to?

                                    Nkubah - Profil | Po 7.12.2020 22:17:21

                                    Buffalo1969 >> a pokud jich je doma či v hospodě dost....

                                    Není to dobré, zrovna "málo voltové" nebývají :-)

                                      NBuffalo1969 - Profil | Po 7.12.2020 22:07:52

                                      kubah >> jako faktem je, že mi to chutná jak sviňa. S čistým svědomím můžu říct, že to nepuji rozhodně naposledy.

                                        Nkubah - Profil | Po 7.12.2020 21:51:31

                                        Buffalo1969 >> co jsem zatím měl, všechny "Vídeňské" měly stejnou chybu....

                                        ............ Dost dobrou pitelnost :-))))

                                          Červené karty: paci14, Beerotzutz