ČR - pivní velmoc?

Kolegové,

máme zde diskuse zabývající se dobrým jídlem i vínem. A proto mi tu malinko chybí diskuse nad tímto všeobecně oblíbeným nápojem. Vítány jsou recenze na méně známá piva z českých regionálních pivovarů i doporučení na piva zahraniční. Podělte se také o místa, kde o pivo pečují s láskou a umem. Rovněž ocením fotografie zajímavých pivních sklenic, výčepů a samotných pivních láhví. Co naopak neocením jsou odkazy na nekulturní nasávání průmyslových "rádobypiv", bohužel v ČR tolik oblíbených. Fotografie piva v pet-láhvích mažu okamžitě.
Autor diskuse: KóĎA - Profil , 9.10.2012 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + Darďas Profil + Praseodym Profil

N1Mara - Profil | Ne 6.12.2020 11:33:22

kubah >> tak paráda, v Litoměřicích by ho měli mít či se dá přes ně asi i objednat .-)) tak tam v pondělí zavolám a díky :-))

    N1Mara - Profil | Ne 6.12.2020 11:23:32

    kubah >> Jo, Teplice a i Ústí by nebyl problém, ale vidím tam pivo o kterým vím kulový, chtěl jsem to samé jak má Buffalo .-)) Sakra vařím a tak odbíhám k plotně :-))

      Nkubah - Profil | Ne 6.12.2020 11:03:41

      Buffalo1969 >> 219kg - to tam stojíš na zadní části váhy ? :-))

        Nkubah - Profil | Ne 6.12.2020 11:03:13

        Buffalo1969 >> hned jako psal do Gastro - Katastro mi to bylo jasný :-))

        Pokud je zvyklý na 11°, 12° - to už pak je zabijácký.

          NBuffalo1969 - Profil | Ne 6.12.2020 11:02:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          1Mara >> tak je to víc než jsem čekal. 🧐🍺

            NBuffalo1969 - Profil | Ne 6.12.2020 10:47:47

            kubah >> ale podívejme se, on to má i Baráček..:-))))

              NBuffalo1969 - Profil | Ne 6.12.2020 10:47:22

              1Mara >> školácká chyba..:-))))))

                Nkubah - Profil | Ne 6.12.2020 10:31:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                1Mara >> nevím kde přesně bydlíš - jsou tam hospody, ale i obchody se sudama...

                https://www.pivovarferdinand.cz/restaurace-a-hospod​y/

                  NBuffalo1969 - Profil | Ne 6.12.2020 10:22:32

                  1Mara >> hele, tak jsem mluvil se známou s pivotéky. Prej na posílání nemají čas a ani lidi. Nemám problém ti tu bečku vzít, zaplatit a nějak poslat ode mně z domu. Ale klasická přepravní společnost ti to asi nevezme. Teda aspoň ne v tomhle stavu jak to prodávají.
                  Odpoledne ti to zvážím .

                    N1Mara - Profil | Ne 6.12.2020 10:21:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Buffalo1969 >> no asi 8 či devět třetinek, jako docela jsem byl už navátej, . měl jsem za to, že to je 12tka a né 15tka :-)))

                      NBuffalo1969 - Profil | Ne 6.12.2020 10:15:16

                      1Mara >> to bylo tou silou piva. jestli jsi jich měl třeba 5, tak hlava jak pátrací balon.

                        Nkubah - Profil | Ne 6.12.2020 10:06:12

                        Elessar >> několikrát, ale před lety.

                        Tedy třeba zkusím :-)

                          Nkubah - Profil | Ne 6.12.2020 10:04:20

                          1Mara >> tak Baron je ale 15° :-))

                          To není na "hromadné" pití....

                          obsah alkoholu 6,5 ...

                          Se ničemu nediv :-)

                            N1Mara - Profil | Ne 6.12.2020 9:45:01

                            Napíši sem jen mé poznatky, kupoval jsem pivo a nechal jsem si ho poslat poštou ze Svijan přímo Svijany Baron 12tku. Pivko bylo dobré jen do doby, než jsem šel spát, to jsem myslel, že se mě rozskočí hlava, ale hutné a silné pivko s dobrou chutí. Máte s tím to pivkem někdo nějakou podobnou zkušenost ? :-) https://eshop.pivovarsvijany.cz/baron-keg-015-hl.ht​ml

                              NElessar - Profil | Ne 6.12.2020 0:13:31

                              kubah >> Zklamal opakovaně? Pokud ne, dal bych jim ještě šanci. něměl jsem z Clocku špatné pivo a považuju je za špičku u nás...

                                Nkubah - Profil | So 5.12.2020 20:16:30

                                Ani tyhle ceny nic moc pro peněženku :-))

                                  Nkubah - Profil | So 5.12.2020 20:13:21

                                  Darďas >> já se snažím Clock vynechávat...

                                  Měl jsem, zklamal ...

                                    NBuffalo1969 - Profil | So 5.12.2020 20:12:30

                                    Darďas >> tak ono je to o množství uvarenyho produktu.

                                      Červené karty: paci14, Beerotzutz