ČR - pivní velmoc?

Kolegové,

máme zde diskuse zabývající se dobrým jídlem i vínem. A proto mi tu malinko chybí diskuse nad tímto všeobecně oblíbeným nápojem. Vítány jsou recenze na méně známá piva z českých regionálních pivovarů i doporučení na piva zahraniční. Podělte se také o místa, kde o pivo pečují s láskou a umem. Rovněž ocením fotografie zajímavých pivních sklenic, výčepů a samotných pivních láhví. Co naopak neocením jsou odkazy na nekulturní nasávání průmyslových "rádobypiv", bohužel v ČR tolik oblíbených. Fotografie piva v pet-láhvích mažu okamžitě.
Autor diskuse: KóĎA - Profil , 9.10.2012 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + Darďas Profil + Praseodym Profil

Nkubah - Profil | St 22.11.2017 21:12:27

hláskař >> .

    NDarďas - Profil | St 22.11.2017 20:57:02

    hláskař >> Pěkná sestava.

      Nhláskař - Profil | St 22.11.2017 20:51:11

      A další laskomina ;-)
      Minimální trvanlivost do 31.2. :-)

        Nhláskař - Profil | St 22.11.2017 19:24:05

        A pro změnu Zichovec :-) Silné,dobré ;-)

          Nhláskař - Profil | Út 21.11.2017 19:32:17

            Nhláskař - Profil | Ne 19.11.2017 19:51:45

            A další moc dobrá záležitost ;-)

              Nhláskař - Profil | Ne 19.11.2017 19:10:28

              Zichovec-s tím se vedle nešlápne.Výborný.

                Nkubah - Profil | Čt 14.9.2017 18:24:52

                Výborné....

                Nově vařeno, velká paráda !

                  NDarďas - Profil | Ne 3.9.2017 18:18:23

                  Černé pivo z Hlučína.Hodnocení-průměrné.

                    Nkubah - Profil | So 12.8.2017 9:52:41

                    jijin >> tak to paráda... My měli oslavu minulou sobotu, mamky "50" ... Sedělo se od 4 odpoledne do nedělních 5 ráno...

                    Ale lítalo se už od 7 ráno, aby vše bylo v pořádku :-)

                    Bylo také domácí pivo - no tedy Benešovský Ferda... Nefiltr 10°, padnul 30L a 15L

                    Já poslední dobou už netestuji a beru jistotu - SKUTEČNÉ PIVO, FERDINAND :-)))

                      Njijin - Profil | So 12.8.2017 9:38:04

                      kubah >> už se klepu na dnešek . Prasátko a k němu vynikající domácí pivčo. Zítra podám report :-)))

                        NDarďas - Profil | So 12.8.2017 7:43:42

                        KóĎA >> Situace se rozhodně mění k lepšímu.Přibývá turistů a luxusnějších chalup a hotelů ( Soláň,Horal ve Velkých Karlovicích).Většina toho je z dotací.

                          Nkubah - Profil | Pá 11.8.2017 22:53:26

                          hláskař >> Krušnohor mi také jednak nesedl... A za druhé dvě ze tří lahví měly jiný obsah než měly být...

                            Nhláskař - Profil | Pá 11.8.2017 22:32:25

                            Abych jen nechválil.....Blond IPA Krušnohorci nezvládli.Nechal jsem i ohřát,ale nešlo to vypít.

                              Nhláskař - Profil | Pá 11.8.2017 22:26:52

                              Zvláštní,dost hořké,ale pitelné z Bubákova :-)

                                NKóĎA - Profil | Pá 11.8.2017 22:20:39

                                Darďas >> v Karolínce se točí slušné pivo? Já tam nikdy nebyl, ale nevlastní sourozenci jsou přesně odtamtud. A nevlastní brácha mi to před léty popisoval jako kraj, který opustila naděje... Snad je teď lépe...

                                  Nhláskař - Profil | Pá 11.8.2017 21:21:42

                                  Moc dobré.

                                    NDarďas - Profil | Pá 11.8.2017 17:01:42

                                    Návštěva Karolínky na Valašsku.Slušná dvanáctka od Valáška.

                                      NDarďas - Profil | St 2.8.2017 16:21:40

                                      Oprava:má tam být předraženou.😀

                                        NDarďas - Profil | St 2.8.2017 15:02:33

                                        Raději dobrý minipivovar v petce,než předrženou Plzeňskou desítku ve skle.

                                          Červené karty: paci14, Beerotzutz